Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Nic nie dostałam.
Ale podejrzewam, że przez to, że jutro idę na tę rozmowę do innej firmy ;)

P.S.
Jak psiałam tego posta, to przyszedł plan na jutro, że mam wolne :loveu:[/QUOTE]

Super ta firma :loveu: :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Nic nie dostałam.
Ale podejrzewam, że przez to, że jutro idę na tę rozmowę do innej firmy ;)

P.S.
Jak psiałam tego posta, to przyszedł plan na jutro, że mam wolne :loveu:[/QUOTE]

Buahahahaha fajna ta firma :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Super ta firma :loveu: :mdleje:[/QUOTE]

Wiem :loveu:

[quote name='marta1624']Magda co się smucisz, wolne możesz mieć. Tylko płatne 100% :D[/QUOTE]

100% to tylko w ciąży na chorobowym :eviltong:

[quote name='dOgLoV']Buahahahaha fajna ta firma :evil_lol:[/QUOTE]

Zajefajna :D

[quote name='ewelinabuck']to cos jak u nas praca przez agencje jak potrzebuja to chodzisz do pracy, a jak nie potrzebuja to siedzisz w domu ,a jak wezmiesz jeden dzien wolnego to siedzisz tydzien za kare w domu:P zeby w tej drugiej pracy ci sie udalo:)[/QUOTE]

Tu też tak robią ;)
A najlepsze, że wczoraj jedna laska mi mówiła, że nie może się doprosić o 1 dzień wolnego.
A mi na dzień dobry dali na dziś i jutro wolne ;) I laska, która zaczynała ze mną wczoraj, dziś była w pracy, a na jutro też ma wolne ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']To się za bardzo nie przepracowałaś ;)
A tak serio to nieźle wkurzająca sytuacja...[/QUOTE]

Ej, no jak się nie przepracowałam? :mad:
Po ponad 2 latach przerwy poszłam na 9h do pracy i to jeszcze na popołudnie :mad:
Dlatego pracowałam w tym tygodniu tylko jeden dzień, bo to za dużo dla jednego człowieka :evil_lol:



Chciałam w niedzielę zabrać Theosia tu: [url]http://toverland.nl/attracties-and-shows/[/url]
Mieliśmy uczcić jego urodziny i mój powrót do pracy ;)
Ale pracy nie mam, więc nie jedziemy :eviltong:
A tak poważnie, to pojedziemy, ale za 2 tyg.
Teraz w niedzielę, tatuś zabiera go na monstertruck, a za tydzień robimy mu imprezę urodzinową ;)

Link to comment
Share on other sites

ja tez wracam do pracy od 20 lipca do siebie d firmy na part tima, bedzie chodzic dwa dni w tyg narazie , no ale ja mam kontrakt wiec i praca pewna , pozniej moge wrocic na pelen etat:) ale juz od dawna nie siedze w domku tylko sobie dorabiam w kawiarni pare godzinek w tyg bo z kaska kiepsko bylo, z jednej pensji to ciezko domutrzymac i jeszcze zyc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck']ja tez wracam do pracy od 20 lipca do siebie d firmy na part tima, bedzie chodzic dwa dni w tyg narazie , no ale ja mam kontrakt wiec i praca pewna , pozniej moge wrocic na pelen etat:) ale juz od dawna nie siedze w domku tylko sobie dorabiam w kawiarni pare godzinek w tyg bo z kaska kiepsko bylo, z jednej pensji to ciezko domutrzymac i jeszcze zyc[/QUOTE]

My defakto mieliśmy prawie 2 pensje ;) Bo najpierw przez rok wychowawczy, 70% naliczone z moich zarobków. I przez kolejny rok bezrobotne, też naliczone z mojej pensji ;)
Ale w niedzielę, oficjalnie kończy mi się bezrobotne i zostalibyśmy właśnie z jedną wypłatą :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']No ;) a potem prosto za dojczlandownię :D
[/QUOTE]
Magda, wy głęboko w tym dojczlandzie od polskiej granicy ?

ja siedzę codziennie w robocie po 8 godz i też tak jak wy narzekam na pracę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']Magda, wy głęboko w tym dojczlandzie od polskiej granicy ?

ja siedzę codziennie w robocie po 8 godz i też tak jak wy narzekam na pracę ;)[/QUOTE]

Przy samiutkiej granicy holenderskiej ;) Czyli jakieś 700km do granicy z Polską :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...