Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

[quote name='Majkowska']Chciałabyś!! Ja skończyłam liceum katolickie nawet :eviltong:
Jestem wzorową matką i wzorową właścicielką pointerka.[/QUOTE]

A ja chciałam iść do zakonu i nawet spędziłam w nim 2 tygodnie :eviltong:
I mam idealnie wychowane dziecko, psa, kota i męża :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']No właśnie. Ty przynajmniej młodego uczysz. Jeszcze jakby podbiegła i chciała pogłaskać, to bym nic nie mówiła, bo wiem że Kaja nic nie zrobi. Ale ta mała od razu na grzbiet, a rodzice nawet nie zauważyli że dziecko leci do bądź co bądź dużego psa, którego nie znają. Byli że tak powiem zbyt zajęci sobą :shake:[/QUOTE]

Waldek odsuwa od siebie dzieci na kilometr ujadaniem , a i u nas kilka takich sytuacji było że podleciało dziecko i zawisło mu na szyi...:crazyeye:Niestety to go też trochę złamało w ufności do dzieci...
Na szczęście zazwyczaj wygrywa zaskoczenie i odsuwa się, ale wolałabym nigdy przenigdy nie widzieć psa który zareagował na naskok dziecka nienauczonego że z obcymi psami nie robi się wszystkiego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']:crazyeye:
ale jednak nie podobało ci się widać tam za bardzo ;)[/QUOTE]

Zaczęli mi się podobać chłopcy :diabloti:

[quote name='Yuki_']Dzień dobry śpiochy ;)[/QUOTE]

Dzień dobry :)
Theoś odsypiał wczorajsze szaleństwa z kolegą i spał do 8:15 :crazyeye::loveu: Więc owszem, dziś byliśmy śpiochami :evil_lol:

[quote name='marta1624']Hejka w ponury dzień :) I co ważne- w tej kolejności :diabloti:[/QUOTE]

Kolejność odpowiednia :diabloti:

[quote name='agutka']dzyn dybry ;)[/QUOTE]

Dziń dybry :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...