Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Ja się nie znam :crazyeye: Popatrz na Bogdana i na Theosia ;) Wiedziałam z kim robić dziecko, żeby było ładne :diabloti::loveu:[/QUOTE]

ale to nie o to chodzi :eviltong:

na pewno masz jakiś tam swój wymarzony ideał całkiem odbiegający od wyglądu Bogdana , Mohamed nie jest ani troszkę w typie Sebastiana ale to nie o to w tym chodzi :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']ale to nie o to chodzi :eviltong:

na pewno masz jakiś tam swój wymarzony ideał całkiem odbiegający od wyglądu Bogdana , Mohamed nie jest ani troszkę w typie Sebastiana ale to nie o to w tym chodzi :eviltong:[/QUOTE]

I jeszcze ma imię zmazucha :mdleje::eviltong:
Mój ideał chodzi jakieś 100km ode mnie ;) Jest tylko szczuplejszy od Bogdana i ma blond włosy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']mnie garniaki za to nie kręcą , wole własnie bardziej ten styl ;)[/QUOTE]

ładne jest to co się komu podoba :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']I jeszcze ma imię zmazucha :mdleje::eviltong:
Mój ideał chodzi jakieś 100km ode mnie ;) Jest tylko szczuplejszy od Bogdana i ma blond włosy :eviltong:[/QUOTE]

hahahaha dobra jesteś :diabloti:

On urodził się w Rzeszowie i na prawde ma na imię Piotr tylko jest Sudańskiego pochodzenia :eviltong:

ooooooooo poka go :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...