Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

[quote name='Franca81']Odnosnie chodzenia takich malych dzieciakow.

Kiedys wpadla do firmy mama mojego szefa i tak sobie gadalysmy az zeszlo na dzieci. I wtedy mama mojego szefa wyznala mi ze ma on szpiczasta pupe bo jak byl maly to nie chodzil na czworaka tylko od razy wstal i smigal na dwoch nogach. :diabloti:[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franca81']Odnosnie chodzenia takich malych dzieciakow.

Kiedys wpadla do firmy mama mojego szefa i tak sobie gadalysmy az zeszlo na dzieci. I wtedy mama mojego szefa wyznala mi ze ma on szpiczasta pupe bo jak byl maly to nie chodzil na czworaka tylko od razy wstal i smigal na dwoch nogach. :diabloti:[/QUOTE]

dobre :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Ja to moje dziecię kopnę w dupsko i poleci jak nie chce chodzić :evil_lol:

Dziś "mówiłam" mu jak robi krowa ;) Ja mu "muuuuu", a on powtarzał "buuuuuuuuu" :D Więc krowa robi "buuuuuu" :evil_lol:[/QUOTE]

Theoś jest jeszcze malutki , mojej szwagierki Kinia bedzie miała za miesiąc 3 latka a u niej jedyne słowo jakie powie to jest "ćyśte" czyli czyste hehe na mame mówi babuuuuu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']a co drugie zdanie będzie " mamo kup mi to " :diabloti:[/QUOTE]

A to se może mówić ;) Wiem, że nie ulegnę :eviltong:
Już teraz mam momenty, że chce coś ode mnie wymusić, a ja się nie daję :diabloti: Potem jest płacz i wyciąga rączki i jest "mamamamama" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']A to se może mówić ;) Wiem, że nie ulegnę :eviltong:
Już teraz mam momenty, że chce coś ode mnie wymusić, a ja się nie daję :diabloti: Potem jest płacz i wyciąga rączki i jest "mamamamama" :evil_lol:[/QUOTE]

hahahaha i prawidłowo , ja dzisiaj byłam u mamy na kawie była Marysia Gabi i Emilka , jeju jaka ja wyszłam zmęczona od nich i szczęśliwa ze już jade do domu , jedno bardziej rozpieszczone od drugiego ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']pokaż:razz: a co się stało[SIZE=1](jak można spytać)[/SIZE]:shake:[/QUOTE]

[url]http://www.lidl.de/de/Skimode-ab-07-10[/url] ta czarna ;)

Byłam umówiona u pediatry na 9 rano na szczepienie Theosia. Byłam tak około 8:50. Czekałam godzinę czasu, zanim Theosia zaszczepili :mad: Byłam taka zła, że już po pół godzinie się upomniałam, że my czekamy. Nie miałam dla niego jedzenia ani picia, a o 10 Theoś je drugie śniadanie :roll:
Jakby tego było mało, to jak wyszłam od lekarza, to okazało się, że auto nie chce mi odpalić :angryy: Kombinowałam ponad pół godziny, aż w końcu się poddałam i zadzwoniłam po ADAC (pomoc drogowa). Zanim koleś przyjechał, to była godzina 12,a Theoś już mi na rękach usypiał-dobrze, że nie płakał. Na szczęście obok parkingu gdzie stałam był Real, to kupiła Theosiowi jedzenie i picie zanim mi koleś przyjechał ;) Kolesiowi udało się odpalić auto i zanim dotarłam do domu, to była prawie godz. 13 :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...