Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hej dziewczyny :)

Nie Tyś, nie susza, tylko brak czasu :P

Ale po kolei ;)

Większość z Was już wie, że zmieniłam pracę :P I to właśnie przez nią nie mam czasu :D Skończyły się wolne popołudnia. Teraz, pracując na 2 zmiany i jeszcze ogarniając dom/dzieci, nie mam czasu na neta :( Dobrze, ze ktoś wynalazł tego WhatsApp'a, to mam z niektórymi z Was stały kontakt ;)

Ale jestem zadowolona ze zmiany pracy. W końcu wiem na ile godzin idę, ile zarobię itp. Tamta praca, to było jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Dziwię się, że wytrzymałam tam 9 miesięcy. I choć nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia w zmianach prac, bo przez 14 lat w Holandii, ta obecna jest moją 5-tą (w sumie 4-tą, bo wróciłam na zakład gdzie pracowałam w ciąży z Nathanem, tylko u innego klienta), to ta poprzednia była najgorszym moim wyborem pod praktycznie każdym względem.

A żeby było śmiesznie, Bogdan w tym miesiącu daje wypowiedzenie u siebie i przychodzi pracować ze mną :D Tylko oczywiście na przeciwną zmianę, bo musimy się wymieniać ze względu na dzieci ;)

Oprócz tego, to moje starsze dziecko za miesiąc zaczyna szkołę. Cała wyprawka już kupiona. Tyta czeka, żeby ją napełnić słodyczami i jakąś zabawką. A Theodor czeka na pierwszy dzień szkoły :D

Ale zanim się doczeka, to w sobotę padł temat wyjazdu nad morze i jeszcze w sobotę znalazłam kilka miejsc, które braliśmy pod uwagę na ewentualny wypad. Poddąbie bardzo nam się podoba, ale stwierdziłam, że musimy jechać gdzieś bliżej. I tak szukałam czegoś między Kołobrzegiem a Międzyzdrojami. Po kilku emailach i telefonach, ostatecznie wybór padł na Niechorze. Mój brat tam jeździ praktycznie co roku, Mariolki brat też :D Tak więc w dniach 11-18 sierpnia będziemy nad polskim morzem :) Jak ja kocham Bałtyk

 

Link to comment
Share on other sites

No wreszcie garść informacji! :) super, że udało Ci się zmienić pracę :) Ja od roku pracuję w fabryce mebli i bardzo sobie chwale, mam samodzielne stanowisko, wszystko sama sobie organizuję i jestem samowystarczalna. Pracę sobe tak rozkładam w czasie by nie wychodzić przed szereg i wszyscy są zadowoleni :)

Ja wracam do swojej od Poniedziałku. dziś jeszcze chcemy jechać pobiwakować z psami pod namiotem do soboty albo niedzieli

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Dnia 15.09.2018 o 18:19, 3 x napisał:

a gdzie relacja z wakacji? hę?

Jakby to powiedzieć? Nie było czasu :P

Wakacje ok, choć miejsce mnie nie zachwyciło :( Gdyby nie spotkanie z Olą, to uważałabym te wakacje za stracone :( Ale obecność Oli sprawiła, że wakacje były lepsze niż mogły być :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.10.2018 o 21:10, *Magda* napisał:

Jakby to powiedzieć? Nie było czasu :P

Wakacje ok, choć miejsce mnie nie zachwyciło :( Gdyby nie spotkanie z Olą, to uważałabym te wakacje za stracone :( Ale obecność Oli sprawiła, że wakacje były lepsze niż mogły być :)

ojoj, dziękuję! Pamiętaj, że był jeszcze Gregor i Agata :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...