Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Ja też wolę Chylińską, ale sprzed kilku lat, choć teraz też ma fajne piosenki ;)

Kasia Kowalska też spoko. Tylko ja nie mam ulubionego zespołu/gatunku muzycznego, słucham PRAWIE wszystkiego, co wpadnie mi w ucho. Choć częściej stare niż nowe :P

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Szkoda, że mnie tam nie będzie, bo bym Ci zasponsorowała bilet ;) A tak dupa :P Nie zobaczę ani ja, ani Ty :D

Bilet biletem ale cała ta otoczka , dojazd , przyjazd itd to wszystko razem łącznie wynieie niezłą sumkę , a My poszalelismy za bardzo , a jeszcze nas czeka duzo wydatków ehhh 

1 minutę temu, kalyna napisał:

Ja też wolę Chylińską, ale sprzed kilku lat, choć teraz też ma fajne piosenki ;)

Kasia Kowalska też spoko. Tylko ja nie mam ulubionego zespołu/gatunku muzycznego, słucham PRAWIE wszystkiego, co wpadnie mi w ucho. Choć częściej stare niż nowe :P

Ja też uwielbiam Chylinską sprzed lat , jak się stała "blondynką " całkowicie odstawiłam jej piosenki a teraz znowu zaczyna tworzyć coś dobrego ;)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kalyna napisał:

Ja też wolę Chylińską, ale sprzed kilku lat, choć teraz też ma fajne piosenki ;)

Kasia Kowalska też spoko. Tylko ja nie mam ulubionego zespołu/gatunku muzycznego, słucham PRAWIE wszystkiego, co wpadnie mi w ucho. Choć częściej stare niż nowe :P

Ja też ogólnie słucham wszystkiego ;) Ale kocham polską muzykę i jak mnie Nathan obudzi bardzo wcześnie, to włączam TV na kanał STARS TV, bo tam do godz. 8 rano lecą same polskie kawałki, z okresu ostatnich 30 lat icon_jupi.gif Ale Kasię Kowalką kocham od zawsze i czekam z utęsknieniem na nową płytę :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, łamAga napisał:

Bilet biletem ale cała ta otoczka , dojazd , przyjazd itd to wszystko razem łącznie wynieie niezłą sumkę , a My poszalelismy za bardzo , a jeszcze nas czeka duzo wydatków ehhh

Chciałam napisać bilety ( w sensie koncertu, pociągu itp.), ale nie wiem czym chciałabyś wtedy przyjechać :P

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, łamAga napisał:

Oczywiśćie że .....NIE :P 

Napisałam "czym", a nie "czy" ślepoto :P

1 minutę temu, kalyna napisał:

ooo tak, polskie piosenki są bardzo dobre, ale te starsze. Te nowsze jakoś nie mają tego klimatu. Choć piosenki zagraniczne też stare lubię, właśnie zaczęłam wynajdywać różne z YT, taaaaak nuuuudzi mi się ;)

Ja wole w TV muzę niż z neta :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...