Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Hej, ciężko jest wbić się w temat :D
Więc napiszę tylko tyle, że jak jako 3latka dowiedziałam się, że w domu mogę mieć jedynie rybki (alergia) to się popłakałam i powiedziałam, że nie. :p Tupnęłam nogą i postawiłam na swoim. Nie mogłabym mieć rybek, jestem zbyt leniwa, by coś robić. Już wolałabym gryzonie :D

Link to comment
Share on other sites

Mój kuzyn jak był mały też usłyszał że ma alergie i może mieć rybki albo żółwia,  to powiedział że rybki mogą być ale tylko jak będzie z nimi mógł pływać,  a żółwia nie chce bo nie ma tyle czasu żeby ciągle na niego czekać!  Miał wtedy jakieś 4 latka haha

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bogdan już z rana mi pisał, że zaraz po pracy jedziemy do zoologicznego i kończymy akwarium :) No i skończyliśmy ;)

IMG_20170127_194105.jpg

IMG_20170127_194110.jpg

A ja już mam dość dzisiejszego dnia :/ Jak wyszłam z domu przed 8 rano, tak na dobre wróciłam dopiero o 18 :/

Najpierw z samego rana z Theodorem do logopedy. Potem musiałam go zawieźć do przedszkola. Prosto z przedszkola pojechałam do ubezpieczyciela, bo musiał mi podpisać papier do urzędu pracy. Potem wpadłam dosłownie na 20 minut do domu, żeby w końcu coś wrzucić do żołądka i pojechałam do koleżanki podrzucić jej młodego. Młody zostawiony, to pojechałam na spotkanie właśnie w urzędzie pracy. Jak wyszłam, to prosto po młodego. A koleżanka, że mam sobie jechać sama na zakupy, a ona się jeszcze Nathanem zajmie ;) No to pojechałam :D Zrobiłam zakupy i wróciłam po dziecko. A od koleżanki prosto pod przedszkole po Theodora. Wpadliśmy z Theodorem i Nathanem do domu, to za chwilę wrócił Bogdan z pracy i pojechaliśmy do zoologa. Zrobiliśmy zakupy i pojechaliśmy coś zjeść. Byłam tak głodna, że zjadłam w zawrotnym tempie :D I dopiero po "obiedzie" pojechaliśmy do domu, a była już godzina 18. I co? Nawet nie usiadłam, bo to już czas na powolne szykowanie najmłodszego do kolacji i spania.

Tak więc jak położę się spać, to chyba nic mnie nie obudzi :P

 

Aaaaa, i jeszcze kupiłam drugi kostium dla Theodora na karnawał w przedszkolu :)

IMG_20170127_145142.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny :) Dzień pracowity, ale chociaż owocny ;) Ostatnio Nathan budzi się przed 6 rano, więc jak go wczoraj kładłam spać, to mu mówię "Synuś, obudź się jutro trochę później". Dziecko mnie posłuchało i wstał dziś o 7 rano :)

Theodor mam momenty, że stoi/siedzi przed akwarium i po prostu patrzy. Nic nie mówi, tylko obserwuje :) I lubi sypać jedzonko, a potem obserwować jak rybki jedzą :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...