Jump to content
Dogomania

XX Wiosenna Wystawa Psów Rasowych - 9 i 10 kwietnia 2011 NDM


Zuza i Noddy

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja się potwornie wkurzyłam jak przyszło do mnie potwierdzenie bez numerka i z informację, że nie opłaciłam wystawy, biorąc pod uwagę fakt, że osobiście płaciłam w oddziale jeszcze przed zamknięciemi zgłoszeń 8) Ale nic to, rzucimy się 20 minut wcześniej niż planowałam coby zdobyć numerek i pokazać potwierdzenie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzia&Marszi&Irys']to już jutro! :) my wyjeżdżamy ok 5 ze śląska[/QUOTE]

A ja mam jeszcze pytanie - to jest nasz debiut i nic nie wiem. Wystawiamy się z samojedem w niedzielę w klasie młodzieży. I co tam się robi? ;) wiem, że wychodzi się na ring, kółeczko, macanie, po prostej itp. Ale co później, gdy już pies wymacany? W klasie młodzieży będzie jeszcze jeden piesek (który w kółeczku będzie za nami biegł, bo imię ma na "P" a ktoś mi mówił, że alfabetycznie psy biegają ;) ) i dwie suczki.
Poza tym nie przyszło do mnie pocztą potwierdzenie, ani numerek, ale na liście jestem. Zgłosiłam się w ostatni dzień zgłoszeń elektronicznych, więc może dlatego...
Gdzie mam się zgłosić po numerek?

Pomóżcie, to nasza pierwsza wystawa i nie mam pojęcia co i jak! :D

Link to comment
Share on other sites

Po numerem zgłasza się chyba w sekretariacie.
Po 'wymacaniu' sędzia powie Ci, co masz zrobić. Albo kółko/tam i z powrotem albo wracasz na miejsce gdzie ustawiony jest konkurent. Zresztą gdzieś już taki temat już był, co robić na ringu, poszukaj.

O której zaczynacie? To przyjdę pokibicować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']za parking placi kazdy, kto chce na niego wjechac, niestety tak jest zawsze. BIlet dla os tow ulgowy chyba 5zl a normalny pewnie 10.[/QUOTE]

Ooo, a tego nie wiedziałam :) bo gdzieś czytałam przy jakiejś wystawie, że wystawcom parking bezpłatny ;) ale ja dopiero zaczynam przeglądać wystawy, więc jeszcze sporo nie wiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Radze wziąć też poprawkę na informację dot. dojazdu.

Dzisiaj byliśmy z dogami i pojechaliśmy trasą jak zawsze (ta która wg mapy jest zamknięta) zamknięty jest teren wokół torowiska, ale trasa 630 jest normalnie przejezdna (chyba że ktoś ma auto powyżej 3,5 tony ), tylko zamiast za stacją BP trzeba skręcić w następny skręt (dla ludzi jadących od strony tzw "oczojebnego" niebieskiego mostu :)

Bilety - 5 i 10 zł.

Powodzenia !

Link to comment
Share on other sites

To ja wrzucę BOGi z 6 i 7 grupy ;) Jakość nie powala, bo zwykłą cyfrówką robione, ale może ktoś będzie miał lepsze.
Madzia, pamiętam Twojego psa, robił niesamowite wrażenie, nie dziwię się, że stanęliście na pudle :)

[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/6-2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/7-3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']
Madzia, pamiętam Twojego psa, robił niesamowite wrażenie, nie dziwię się, że stanęliście na pudle :)
[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/7-3.jpg[/IMG][/QUOTE]
Dziękuję :) mi też się najbardziej podobał hihi :evil_lol::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...