Jump to content
Dogomania

jamnik i klasy wystawowe


basaga

Recommended Posts

Jamnik jest istotą stadną jak najbardziej....... tylko aby mu po grzbiecie nie skakały w zabawie to będzie OK. Ile tego w sumie macie?? kotów nie liczę ....... A z mężem to........ :lol: jednej osobie obawiającej się reakcij męża powiedziałam w żartach ,ze mąż to rzecz nabyta a tylko dzieci są rodzone...... a ona na moje nieszczęście mu to przekazała........ co się potem działo kiedy po godzinie jakiś facet wpadł mi do mieszkania i darł się strasznie..... musiałam odczekać aż mu dech się skończy i wsadziłam mu szczenię na ręce....... :lol: ... i zdębiał dosłownie, a ja mu na to aby się opanował i nie stresował maleństwa...... Sunia mu polizała kufe i zaraz pytał ile to ma kosztować....... zapłacił i nawet metryki ze stołu nie zabrał :D Dogoniłam go przy aucie..... potem było parę telefonów zrozpaczonej kobieciny, że ona tez by z mężem chciała spać..........a on tylko z maleństwem sypia i co robić.......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ursus, jak jesteś taki jamnikolog to dawaj mi tu namiary na jakąś dobrą hodowlę.

Tylko, że ja chcę wyciora (szorstkowłosego) :lol:

Dodam jeszcze, że spodobały mi się wystawy, więc nie miałabym nic przeciwko temu, żeby dany jamnior miał dobre pochodzenie i szanse na zaprezentowanie się na wystawach. No i oczywiście , żeby był zdrowy.

Miałam dawno temu jamnicę od rozmnażacza i niestety nie wychodziliśmy z nią od lekarza. Co nie zmienia faktu, że żyła 16 lat. Nie wiem jak ona to zrobiła...:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

jak lubisz wystawy to polecam właś nie albo wspomnianą marmurkę od Olendrowej, albo szorściaka mini również od niej...... albo wejdż na moją stronę w linki i u dołu szukaj wejścia na strone hodowli "Gwiezdny Pył" . Jest tam szorstki króliczy champion i coś niedawno krył, a Beata dalej cie pokieruje jakby co ,bo to w moim Oddziale niema narazie nic o klasie wystawowej.........

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś już zszedł na psy to czy jeszcze niżej może ????????????????????????????????????????????????????????????============================================================= ano może...........na jamniki !! :lol:

===============================================

A swoja drogą to mam aktualnie na stanie 10 jamniorków i jakoś zyję!!

Przez czas jakis mi się nazbierało i mam od 14-tu lat ( no za miesiąc bedzie Alma miała tyle) do 7,5 miesiąca i cos jeszcze "w drodze" ........

Link to comment
Share on other sites

A może jeszcze kotka ?

Jednego odchowałam przy pomocy niezyjącej już Kei. Prosze bardzo:

album_pic.php?pic_id=1175

Zdjęcie troche ciemne, ale nic na to nie poradzę, że Keja była czarna jak noc. (stąd tez moja miłośc do czarnych ON-ów)

Tygrys powędrował do rodziców, gdzie ma dom z ogrodem, gdyż jestem przeciwniczką trzymania kota w bloku.

Sajko,

A powiedz mi, czy w zabawie Bari nie robi krzywdy jamnikowi? Troche się jednak różnią kalibrem... :roll:

Link to comment
Share on other sites

niestety bawic sie nie bawia zbytnio, bo jamniczek juz ma 15 latek, ale Bari ma kolezanke jamniczke z ktora bawi sie odkad jamniczka skonczyla 3 miesiace i nic jej nigdy nie bylo. On jest bardzo delikatny w zabawie z mniejszymi od siebie 8) no i razem urzadzaja sobie szalone galopady :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...