Jump to content
Dogomania

Husky z pseudo hodowli pod Toruniem


Pocahontas

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ooooooooooo matko i córko, jak ja bym je wszystkie wzięła do siebie i zatrzymała, maluszek słodziszek najmniejszy i najkochańszy szczególnie mi wpadł w oko.

Tak sobie pomyślałam teraz czytając, że jeśli są potrzebne osoby do wizyt przedaopcyjnych lub po to może mogłabym się dpisać, nie mam doświadczenia, ale chętnie zdobędę i pomogę, jak mi powiecie jak. Poszperam na forum adopcyjnym na ten temat, kidyś czytałam o wolontariacie tam, ale nie wiem czy bym się nadawał do takich wizyt. Nie wspomnę o tym jak bardzo chciałabym mieć możliwość zostania tymczasem. Eeeee tam idę poczytać, bo maluchy mnie do końca zauroczą.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hmmm... no cóż, przesypiają. ;) Przynajmniej moja.
Ciężko mi jakoś jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie... generalnie na spacer lepiej wychodzić wcześnie rano albo późno wieczorem, bo po południu się po prostu męczą. Chyba,żeby zrobić jakiś wypad nad wodę... ale część hasiorów to arystokracja, więc moczy tylko łapki. ;)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam wszystkich, dawno nie zaglądałam, ale mam urwanie głowy...
Dziewczynki grzeją juz doopki w nowych domkach - są kochane i szczęśliwe :)
Chłopcy nadal czekają. Ziwuś cały czas u mnie, Anak chwilowo pod Warszawą - wraca w sobotę. Niestety pomimo starań, sprawdzań itp. nieudana adopcja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...