Jump to content
Dogomania

Jaki stosunek do jeziornych kąpieli przejawiają wilczaki???


ira.s

Recommended Posts

[quote name='Merrick'] [URL="http://www.wolfdog.org"]www.wolfdog.org[/URL] [/QUOTE]

Oczywiście jest mi ona znana, ale chyba zbyt pobieżnie ją przeglądałem, bo dziwnym trafem tamtejsze forum jakoś przeoczyłem.

Wracając do tematu to podejrzewam, że nie specjalnie wilczaki mają jakieś opory przed pływaniem, bo już widziałem fotki z ich udziałem na jeziorach, z których dało się wywnioskować, że przemierzanie wody sprawia im niemałą frajdę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ira.s']Oczywiście jest mi ona znana, ale chyba zbyt pobieżnie ją przeglądałem, bo dziwnym trafem tamtejsze forum jakoś przeoczyłem.

Wracając do tematu to podejrzewam, że nie specjalnie wilczaki mają jakieś opory przed pływaniem, bo już widziałem fotki z ich udziałem na jeziorach, z których dało się wywnioskować, że przemierzanie wody sprawia im niemałą frajdę.[/QUOTE]

Jest forum, sama z niego korzystam ;). Owszem wilczaki kochają pływać we wszelkich zbiornikach wodnych :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick'] Owszem wilczaki kochają pływać we wszelkich zbiornikach wodnych :)[/QUOTE]
To nie do końca tak jest. Powiedziałabym, że to zależy od osobnika; są wilczaki, które rzeczywiste w każdej kałuży taplają się jak szalone, a do zbiornikow wodnych ciągną jak labki, ale są też takie (np. mój), które jak nie musi pływać, to nie będzie.
Owszem w ciepłe dni wchodzi do wody po to, żeby się napić i ochłodzić, ale najczęściej się to kończy zamoczeniem nie wyżej niż po łokcie.
Generalnie można by zaryzykować twierdzenie, że suki bardziej lubią wodę; panowie bywają zbyt "dostojni" na takie "głupoty". ;) Ale oczywiście od tego jest na pewno sporo wyjątków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...