Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.


Temida

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ludziki damy radę, moi znajomi też głosują, ich znajomi i znajomi znajomych:) Nawet Politechnika Poznańska nas wspiera:)
Dobrze, ze Dalia ździebko lepiej się czuje, ech, biedna sunia.
Temidko głowa do góry, robisz cudną robotę, buzi, buzi:), a Pani Prezydent trzeba opinię wysmarować, bo to co robi to kpina i bezczelność!!!!

Link to comment
Share on other sites

Co do KrakVetu to chciałabym zacytować Rinuś z wątku:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/203725-KrakVet-kandydat-na-marzec-wybrany-g%C5%82osujemy-na-Radomsko!?p=16596967#post16596967[/url]

[QUOTE][B] [/B]

Co Wy się tak rzucacie? Chyba każdy ma prawo do wygrania tej akcji?!
[INDENT][B][I] Mamy przepełnione schronisko i nam też się należy coś...nie rozumiem Waszych pretensji, ja zmobilizowałam swoich znajomych,zresztą mam kogo prosić o pomoc i pewnie dlatego taka ilość głosów...

Mam nadzieje, że jednak wygramy, bo prowadzimy dosyć sporą liczbą głosów.

I nie obrażajcie ludzi, którzy bardzo wiele robią dla tych psów i schroniska, bo wszystkim zależy na dobru tych psów. Jesli wygramy w kweitniu to w następnej edycji jestem w stanie przekierować "nasze" głosy na Radomsko, ale w obecnej sytuacji jaką mamy w schronie sami potrzebujemy tej wygranej.[/I][/B] [/INDENT]

[/QUOTE]

oraz moją wypowiedź:

[QUOTE][B] [/B]

[INDENT] Jest mi bardzo przykro po tym co zrobił Toruń, a wypowiedzi niektórych osób są poniżej krytyki.
Wszyscy pracują i wszystkim jest potrzebne i dlatego wprowadza się jakieś zasady.

Wy macie przewagę w liczbach, ale to co najważniejsze SERCE TYLKO dla zwierząt z Torunia.

Można z całym światem wygrać wojnę, a ze sobą przegrać jedną bitwę - i ponieść całkowitą klęskę.
To ,,ja'' to też pewne reguły i zasady, jakimi człowiek winien się kierować.

Dziękuję Ci Rinuś za jak to ujęłaś ,,przekierowanie'' głosów na nas w następnej edycji, ponieważ zgodnie z ustaleniami
następna edycja będzie należała do PIPI. Tak powiedziałam i nie zmienię danego słowa. [/INDENT]

[/QUOTE]

Ado, w odpowiedzi na Twoje pytanie czy będę w czwartek w schronisku to powiem, że nie obiecam Ci na pewno,
ale prawdopodobnie tak i byłoby to ok. 9.
Jutro wracam do Radomska, bo nie mam wykładów w czwartek. Na pewno od 9 będzie Pan Doktor.
W razie gdyby mnie nie było, a miałabyś jakiekolwiek pytania będąc na miejscu, dzwoń ja dojadę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Co do KrakVetu to chciałabym zacytować Rinuś z wątku:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/203725-KrakVet-kandydat-na-marzec-wybrany-g%C5%82osujemy-na-Radomsko!?p=16596967#post16596967[/url]



oraz moją wypowiedź:



Ado, w odpowiedzi na Twoje pytanie czy będę w czwartek w schronisku to powiem, że nie obiecam Ci na pewno,
ale prawdopodobnie tak i byłoby to ok. 9.
Jutro wracam do Radomska, bo nie mam wykładów w czwartek. Na pewno od 9 będzie Pan Doktor.
W razie gdyby mnie nie było, a miałabyś jakiekolwiek pytania będąc na miejscu, dzwoń ja dojadę.[/QUOTE]

nie ma czegoś takiego jak: przyszła edycja będzie należała do Pipi, pisząc to jakby kopiujesz słowa Rinuś, ?!
Przyszła edycja będzie należała do tego kto wygra ankietę wewnętrzna dogo. Nie ma czegoś takiego jak ustalanie za dwa miesiące. Bo to się kłóci z podstawowymi założeniami całego tego głosowania...Ręce mi opadają.

Link to comment
Share on other sites

90% osób głosujących za Toruniem nie jest z dogo. Ja osobiście na tym forum bywam bardzo rzadko, ale komentarze do sprawy mnie załamują.
W Polsce istnieje wbrew pozorom wolność słowa i wyboru min. komu chce się oddać głos w ankiecie. Życzę Radomsku jak najlepiej, ale ludzie błagam, zastanówcie się co piszecie.

Link to comment
Share on other sites

Katasza, tłumaczę Twój wpis tym, że bywasz tu rzadko. A nawet bardzo. Poczytaj więc regulamin KrakVetu, przemyśl sprawę i wtedy wal z komentarzem. Wolność słowa, wybory nie ma tu nic do rzeczy. Swoją drogą to dość naiwne przekonanie, że istnieje wolność wyboru...,ale za to avatar masz super.

Link to comment
Share on other sites

DZiewczyny dosyć przepychanek..Też bym chciała żeby wygrało Radomsko, bo mniejsze maisto i mniejsze schronisko i mniejsza siLa przebicia..Trzeba mobilizowac wszystkich, każdy kto się zarejestruje ma prawo głosu, niezaleznie czy jest z dogo czy nie..Zostały jeszcze dwa dni, trzeba się mobilizować.. Trzymam kciuki za Radomsko!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katasza']90% osób głosujących za Toruniem nie jest z dogo. Ja osobiście na tym forum bywam bardzo rzadko, ale komentarze do sprawy mnie załamują.
W Polsce istnieje wbrew pozorom wolność słowa i wyboru min. komu chce się oddać głos w ankiecie. Życzę Radomsku jak najlepiej, ale ludzie błagam, zastanówcie się co piszecie.[/QUOTE]

A nie przykre jest to, że zasada (wewnętrzna ankieta), która uczy elementarnego odruchu solidarności wobec najbardziej potrzebujących i często najsłabszych, nie mających w innych okolicznościach żadnych szans, nazywana jest przez podmiot startujący spoza dogo "ustawką"?
Wystarczy poczytać niektóre wpisy na FB propagujące Toruń...

Zgadzam się, że trzeba apelować, nawoływać cały czas...

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi, że wszelkie wypowiedzi traktujecie jako atak na siebie.
Niestety wiele osób spoza dogo nie wie o czymś takim jak wewnętrzna ankieta i nie ma nic wspólnego z tym forum, więc ciężko żeby głosowały tak jak chce ktoś stąd. Wiele osób które zagłosowało to po prostu Toruńczycy lub osoby wspierający to schronisko z różnych względów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katasza']Przykro mi, że wszelkie wypowiedzi traktujecie jako atak na siebie.
Niestety wiele osób spoza dogo nie wie o czymś takim jak wewnętrzna ankieta i nie ma nic wspólnego z tym forum, więc ciężko żeby głosowały tak jak chce ktoś stąd. Wiele osób które zagłosowało to po prostu Toruńczycy lub osoby wspierający to schronisko z różnych względów.[/QUOTE]

Kataszo wewnetrzna ankieta dogo obowiazuje dogomaniakow! przynajmniej powinna... a jesli dogomaniacy nawoluja do glosowania na innego kandydata niz wspolny to poprostu jest chamstwo i tyle, po to sa wewnetrzne ustalenia zebysmy wspolnie wspoerali NAJBARDZIEJ potrzebujacych, niestety szeregi dogomaniakow wspiera banda egoistow

Link to comment
Share on other sites

Mnie się wydaje, że teraz nie pora to rozstrząsąć..Myślę, że dogo ma rozenanie komu najbardziej potrzeabna jest pomoc i określenia o ustawkach jest takie na siłę..Trzeba zmobilozować jak najwięcej osób żeby głosowały na Radomsko i już..Wiadomo że dstanie tylko 1 podmiot, ten który uzyska jak najwięcej głosów, a we wszystkich schronach w Polsce jest masa potrzebujacych ..

Link to comment
Share on other sites

Nie robie zadnych przepychanek. Mieszkam na drugiej polkuli, a w Polsce jestem ze Slaska.Wiec i Torun i Radomsko powinny mi być dalekie. Gdybym kierowala sie plemiennymi więzami, Częstochowa bliżej.
Czytalam powody, dla ktorych schroniska zostały zgłoszone do konkursu.
Wybrałam Radomsko,bo pomoc potrzebna od wczoraj.Pipi to nie schronisko,ale jest u mnie na drugim miejscu w potrzebach dlatego, ze tylko jeden może wygrać.
Oczywiście wolny kraj , wolność wyboru.
Tylko czasami brzmi to bezmyślnie, arogancko i bezdusznie.
Szczególnie, gdy wypowiadają to tutaj miłośnicy zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...