Jump to content
Dogomania

A Mi Pomożecie?


Recommended Posts

Może macie jakieś pomysły kim mogli być jego rodzice?
[IMG]http://img357.imageshack.us/img357/2355/dsc00189kp9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img463.imageshack.us/img463/433/dsc00191ac7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img170.imageshack.us/img170/3910/dsc00192qm3.jpg[/IMG]

ciekawa jestem też czy będzie dużym psem na zdjęciach ma 2 miesiące

bardzo prosze o jakąś odpowiedż

Link to comment
Share on other sites

A dla mnie to on jest starszy niż 2 miesiące:cool1: Dwa miesiące to mniej więcej 8 tygodni. A tu uszy już pracują, postawa dość pewna na łapach.Kość średniej grubości. Ja bym go oceniła na ok 4 miesięcy:lol: I wzrost w przyszłości wcale nie na ogromny, raczej średni.;)

Link to comment
Share on other sites

Solar przyszedł na świat 16 czerwca, zdjęcia były robione 31 sierpnia, ma na nich 11 tygodni, fakt ciut starszy niż 2 miesiące, można by powiedzieć 2,5 miesiąca:lol:
ale nie 4:-o
Solar trafił do nas przypadkowo
bardzo chcieliśmy psa, ale szczerze powiem, że miał być to pies konkretnej rasy.
Przyszli do nas znajomi i tak od słowa do słowa, dowiedzieliśmy się, że w jednej miejscowości skąd pochodzi kolega oszczeniła się suka i został 1 szczeniak ( co z resztą nie wiem i nie chce wiedzieć :shake:), zadzwoniliśmy i faktycznie, własicielka powiedziała, że zostawiła jednego psiaka aby "suka nie oszalała, że jej wszystkie zabraliśmy", że po psa mozna przyjechać kiedy chcemy bo ma 5 tygodni i dłużej nie będzie go trzymać...
i to właśnie od niej dowiedzieliśmy się kiedy solar przyszedł na świat
pierwsze nasze kroki były u weterynarza, który nie miał obiekcji co do wieku szczeniaka przez nas podanego
Dlatego też się zastanawiam skąd myślisz, że ma aż 4 miesiące?

Link to comment
Share on other sites

Mówisz, że szczeniak urodził się 16 czerwca.....hmmmm, dokładna data zapadła w głowie tej właścicielki suki, jak na kogoś, kto zostawia tylko jednego szczeniaka a z reszta to robi:mad: nie wiadomo co... Tacy ludzie raczej nie przywiązują wagi do daty narodzin szczeniąt, bo do niczego to nie jest im potrzebne.Jeśli pod twoim opisem jest ten sam szczeniak, to na tym zdjęciu ma właśnie (jak dla mnie !)6-8 tygodni. Na zdjęciach jest znacznie starszy. Dziś jest 5 września, więc na dobrą sprawę zdjęcia powinny byc bardzo świeże:), tak? Bo z obliczeń wynika, ze skoro urodził się w połowie czerwca, to w połowie września ma dopiero 3 miesiące!!!!:evil_lol:
Co do wetów.....hmmm, znam takich, co nie widzą różnicy pomiędzy szczeniakiem 6 tygodniowym a 3 miesięcznym, niestety...
Jeśli odbierałaś szczeniaka, to pewno widziałaś już matkę. Jej wzrost może ci dużo powiedzieć o wzroście twojego psa w przyszłości. Bywa, ze olbrzymi pies pokryje małą sukę, ale ja stawiam za średniakami.;) Czas pokaże.
A może się mylę? Któż to wie?

Link to comment
Share on other sites

W avatarze jest zdjęcie moje i szczeniaka, solar miał wtedy skończone 5 tygodni.
W poście są zdjecia z przed kilku dni dokładnie z 31 sierpnia, według daty jaką podała właścicielka solar na tych zdjęciach ma skończone 11 tygodni.
Jego matke widzieliśmy tylko przez sekunde "bo ona nie lubi obcych", była troche on-kowata, jak właścicelka prowadziła ją do domu to sięgała jej troche powyżej kolan.

Teraz faktycznie zastanawiam się ile on może mieć?
Na zdjęciu to uszko jest do góry, ale to zasługa wiatru ( w domu nie rusza uszami), kiedy biega na łąkach zdarza mu się przwrócić ("poopa zachodzi mu przy skręcie"), kiedy go przywieżliśmy a miał wtedy skończone 5 tygodni (to zdjęcie w avatarze jest jego pierwszym zdjęciem u nas), bał się miski nie chciał pić ani jeść (musieliśmy ręke wsadzać do wody, jedzenia i tak go poiliśmy/karmiliśmy)
miał też takie dziwne oczka, jak by jakaś błonka na nich była, takie troche rozmyte
a dodam,że ma jeszcze mleczaki i dopiero zaczyna szczekać, jeszcze niedawno tak śmiesznie piszczał...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...