Jump to content
Dogomania

Siberian Husky - czy sa tu czy ich nie ma? :)


Miśka

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie poczytałem sobie kilka tematów na forum szpiców...

:agrue:

i widzę, że na haszczakach nie jest tak źle :)

Ktoś tam kiedyś napisał, że a miło poczytać, jak piszą mili ludzie...

Plusem tego forum jest większa liczba haszczomaniaków

... no i te obrazki :BIG:

Szpicowcy wszystkich krajóów.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale dawno mnie tu nie było. Zdjęcie mojej suczki jest na stronie hodowli Arktogea. Uszka się jej oczywiście już całkiem podniosły.

Mam jeszcze mały komentarz do wypowiedzi MIMI. Czy naprawdę umaszczenie jest dla Ciebie najważniejsze ??? Próbując ocenić jakąś hodowlę zawsze patrzę na to co niektórzy nazywają "wyrównaniem w typie" (już nie mówiąc o jakości psów). Jeśli nie zmienisz swoich planów hodowlanych to Ty moim idolem napewno nie zostaniesz!

POZDRAWIAM !!!

Kuba & Montana

PS: Metros, widziałem zdjęcie Twojej suczki. Jest naprawdę urocza!!!

Link to comment
Share on other sites

Coś mi poprzednia odpowiedź w nie to okno wskoczyła... ale trudno.

Widziałem ogłoszenie o tym miocie (po Sashy i Cowboyu). Naprawdę warte zastanowienia. Zastanawiam się jednak, Metros, jaki typ Ci najbardziej odpowiada. Mi strasznie podobają się włoskie psiunie. Szkoda, bo nie widziałem żeby były w Polsce haszczaki z typowym, włoskim rodowodem (ojciec Sashy ma chyba taki rodowód).

ps: jakby rodzice nie zgodzili się na Twój wymażony miot, zapytaj w Arktogei o szczeniaki po Comecie i Tajdze.

Link to comment
Share on other sites

Wyslałam maila do Arktogea...

Musze wiedzieć jaka jest cena szczeniaka stamtąd, bo mam ograniczony limit do 2000 złotych:(

Nio ale ten miocik pod koniec roku mi strasznie pasuje...

Tajga jest cudnie umaszczona, Comet też jest super.

Zobaczymy:)

Link to comment
Share on other sites

Ten miot Wam polecam (i świetna hodowla). Myślę też, że Comet sprawdzi się jako reproduktor bo psy z inbreedu (tak gdzieś czytałem) mocniej przekazują swój typ. I cały rodowód też jest dobry.

pozdrawiam

Kuba & Montana

ps: przepraszam Cię Mami!

Link to comment
Share on other sites

HUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAA!

Tak Mami, jestem zLodzi, ale........

Spiesze poinformowac, ze w koncu stalo sie!!!!!!

Metros, szykuj psiury na wyprawe na wies!!!!!!

W piatek bedzie ten szczesliwy dzien - podpisuje akt wlasnosci i domek na wsi jest moj!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: 8) :P :D :o :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

Mamy zamiar sie tam przeprowadzic już pod koniec wrzesnia, wtedy kiedy wezmiemy Andrucika z Czestochowy....

A w sobote ja nareszcie zobacze moja slodziutka Andromede :angel:

metros taka jestem szczesliwa, ze nie jestem w stanie tego opisac... a nie pisze tak czesto na forum bo w redakcji jak zwykle urwanie glowy

ale przemysle te propozycje z likiwdcja szefa :-)

(sorry, ze nie ma polskich znakow, ale na tych Macach, to tragedia z nimi 0X ...

Link to comment
Share on other sites

Metro...ehhh podobnie jest z moimi.

Czasem juz nie moge już doczekać się przeprowadzki do własnego mieszkania...ale to kupa czasu.

Narazie nie ma problemu bo szczenięta się jeszcze nie urodziły i mam sie zgadza-jest ok.

Ale boje sie co będzie potem...

Link to comment
Share on other sites

Metro, jezeli nie chcesz zeby pies obsikiwal Ci krzaczki jest na to sposob:)) Kiedy pies na cos nasika, musisz zebrac troche tych sikow na gabke/szmatke, wystawic to na ulice (i zabezpieczyc jakos, zeby psy ci tego nie ukradly:)) , kazdy pies, ktory obok tego przejdzie nasika na to....tak wiec, taka obeszczana gabke przynosisz na ogrod, kladziesz w miejscu w ktorym chcialabys zeby pies sikal(zabezpieczasz jakos, np siatka) i twoj piesio nie bedzie nic innego robil jak sikal na to :)))

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Cześć wszystkim.

No to przedstawmy się:))

Offspring Fortunatus & Hebe Canis Arctos

Hebe ma 3 miesiące a Springuś 3 latka bez 2 miesięcy...

Razem uwielbiają rozrabiać, kopać dolki, a przy tym są najkochańszymi stworzonkami dla całej naszej rodzinki.

Zapraszamy na stronkę-zdjęcia i więcej informacji...

Pozdrowienia z Rzeszowa.

Ps.

Właśnie wróciliśmy z lasu z rowerów i psiaki śpią jak zabite:)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...