Jump to content
Dogomania

Paco-moja biszkoptowa kula radości:)


monika15

Recommended Posts

  • Replies 695
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

cześć i czołem :)

u nas nic nowego (czyt. szkoła szkoła szkoła), niestety fotek jak nie było tak nie będzie:eviltong: nawet nie mam co wstawic, bo przez ostatnie kilka miesiecy nie mialam aparatu w rekach. pies przed chwila zostal potraktowany furminatorem:diabloti:-HAIR EVERYWHERE.
tyle u nas...
pozdrawiam cieplutko;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Paco ostatnio stwierdzil, ze uciekanie z podworka i chodzenie samemu do lasu na kilka godzin jest super:angryy: w sobote zniknął na 1,5h, w poniedzialek na 2h, a wczoraj na 4h... na szczescie nie ma juz takiej mozlwosci, bo bramka, ktora sie otwierala zostala naprawiona ;) . strasznie mnie wkurzyl, bo nigdy takich cyrkow nie odstawial, a wczoraj nie dosc, ze byl na dlugim spacerze to po godzinie znowu zwiał. dzis przez okno widzialam, ze okolo godziny 10.00 podszedl do furtki i probowal ja otworzyc lapa i pyskiem, nawet nie wiecie jaka mine zrobil jak skapnął się, ze tym razem nie pojdzie sobie na samotny spacerek:evil_lol:


[IMG]http://vpx.pl/i/2013/04/19/28002.jpg[/IMG]

[IMG]http://vpx.pl/i/2013/04/19/DSC00721.jpg[/IMG]

Pozdrawiam! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Świneczki :loveu:[/QUOTE]

:loveu:
świneczki będą mialy jutro kąpanko:evil_lol:

[quote name='Naklejka']Cwaniak z niego :eviltong: Teraz pewnie łatwo nie odpuści i będzie dosyć często próbował udać się na zwiedzanie okolicy :eviltong:[/QUOTE]

w to nie wątpie :P teraz caly czas ma obroze na szyi, powinnam tez zalatwic adresowke.

dobrze, ze zrobilo sie cieplej to bede go brala od czasu do czasu na rower ;) w ten weekend jeszcze sobie odpuszcze, bo pada;/

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam z rewizytą ;)
Świetny Paco i ma takie zadziorne spojrzenie ;) hehe mały uciekinier xD
Pamiętam, jak Aron wybrał się na samotny spacer...
Miał chyba ze 3 miesiące wtedy...
Mieszkaliśmy u rodziców na parterze i z tam balkonu można było wyjść na podwórko po schodkach. Na końcu schodów jest taka bramka zamykana.
No i była zamknięta, było lato więc okno balkonowe było otwarte, a ja siedziałam i coś oglądałam w TV. Aron leżał obok, potem gdzieś sobie poleciał.
Myślę... furtka zamknięta, pewnie siedzi na schodach i obserwuje świat, więc siedziałam sobie spokojna i oglądałam TV.
Nagle słyszę z drugiej strony mieszkania, przy drzwiach wyjściowych znajome szczekanie.
Otwieram drzwi, a Aron siedzi uśmiechnięty na wycieraczce xD
Byłam mocno zaskoczona i przerażona, bo mieszkamy blisko bardzo ruchliwej ulicy.
Okazało się, że pies mieścił się między szczeblami ograniczającymi balkon od podwórka i przecisnął się robiąc sobie spacer dookoła bloku ;)
Dobrze, że mimo szczenięcego wieku znał drogę do domu i nie chciał zbytnio się oddalać.
I to był jego pierwszy i ostatni taki samotny spacer. Bo pręty zaraz po tym zostały pozasłaniane, aż do momentu jak podrósł większy i już się nie mieścił :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...