Jump to content
Dogomania

Ż-d. Psy duży i małe,chude konie,źrebię,kot bez łapy,kozy.Mają domy.


Edi100

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

kolejne wieści :)
[I]Witam:
u Togusia wszystko ok( przytył;) no i wkońcu zaczął przytulać się;) jest grzeczny czeka na nas jak wrócimy z pracy, proszę mi uwierzyć nic nie zniszczył w domku( ma sporo zabawek, aczkolwiek chyba cały ten czas oczekiwania siedzi na oknie) chodzi bez smyczy( nie ucieka)pozdrawiam miłego dnia:)
oczywiście w następnej wiadomości wyśle fotki:)
[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

wieści od Togusia:

Witam bardzo serdecznie:)


[I]Mam prośbę chciałabym skontaktować się z Magdą Łazarską od tej Pani wziełam Togusia:)
zbliżają się rozliczenia PIT chciałabym jej jakoś pomóc, ale nie wiem gdzie przesłac swój procent:)

proszę o kontakt: mam jej numer telefonu, ale chyba nieaktualny:(
oto mój telefon 5...
Pozdrawiam :) Toguś przytył kochamy go ponad życie:)[/I]

nr tel podam Ulv na PW

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Nikaragua']wieści od Togusia:

Witam bardzo serdecznie:)


[I]Mam prośbę chciałabym skontaktować się z Magdą Łazarską od tej Pani wziełam Togusia:)
zbliżają się rozliczenia PIT chciałabym jej jakoś pomóc, ale nie wiem gdzie przesłac swój procent:)

proszę o kontakt: mam jej numer telefonu, ale chyba nieaktualny:(
oto mój telefon 5...
Pozdrawiam :) Toguś przytył kochamy go ponad życie:)[/I]

nr tel podam Ulv na PW[/QUOTE]

wow, nie dość, że psiak ma super domek, to jeszcze się 1 % dla Kry dostanie ;)
oby więcej takich wątków - dodają sił....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Kolejne wieści:
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Witam:)[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]U Togusia wszystko oki;) Cudowny pies:) raz w tygodniu ( w sobote) kupuje mu maskotke, prosze mi uwierzyć że jak wracam z zakupów to on pcha pyszczek do reklamówki i szuka zabawki dla siebie hiihihihih, a jak wraca mój mąż z pracy i pyta go aby pokazał mu co Asia mu dzisiaj kupiła to on przynosi tę maskotke którą rzeczywiście mu kupiłam:) pozdrawiam[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]a Pani Madziulka dostał już pieniądze z Urzędu Skarbowego?????[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='ulvhedinn']Ale wieści od Togusia- BEZCENNE!!!!! :)[/QUOTE]I kolejne:
[I][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Pozdrawiam:) Toguś czuje się dobrze:) jest posłuszny i uwielbia opalać się w ogródku ze swoja Panią;) powiem tak spaniały pies, czasami obserwuje mojego męża jak go całuje:) pozdrawiam[/FONT][/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 7 months later...

Kolejne informacje o Togusiu:


[COLOR=#000000][FONT=Tahoma][I]Pozdrowionka od Togusia i właścicielki Asi:)[/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma][I]Togus przytył nadal jest grzeczniutki i kochany:)[/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...