Jump to content
Dogomania

Sunia ratlerek SPRAWY SIE POKOMPLIKOWALY potrzebne fundusze na operacje


Kostek

Recommended Posts

[quote name='malagos']Tak, tu pospiech nie wskazany...
Ale mała chyba trochę ochłonęła z szoku, co?......[/QUOTE]

z tego wszystkiego chyba zapomnialam napisac:oops:
dzisiaj mala przespala noc bez jekow wzdechow i upadkow wiec mysle ze bedzie tylko lepiej chociaz zobaczymy jak po dzisiejszych wizytach bedzie sie zachowywala ale jak Dominik siedzi w jednym miejscu i nagle sie ruszy to Pchla jest zawsze przed nim:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Hej Ciotaski, zapraszam na nowy, romantyczny bazarek dla Rudego i Kudłatka
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/204303-ROMANSE-zbieramy-na-hotelik-dla-Rudego-i-Kud%C5%82atka-%C5%9Bpi%C4%85cych-w-b%C5%82ocie-do-31.03-do-21.00"]http://www.dogomania.pl/threads/2043...31.03-do-21.00[/URL]

bazarek robię pierwszy raz w moim długim życiu, więc proszę o opinię na temat przygotowania.
Jeśli ten powiedzie się, będę mogła robić furę bazarków i wspomagać inne pieski, nie tylko te dwa pieszczochy

Link to comment
Share on other sites

myslalam ze wyjdzie inaczej ale musze prosic o pomoc w kwestii znalezienia kasy na operacje Pchly...

w przepuklinie najprawdopodobniej jest macica i operacje trzeba wykonac na cito jej koszt to 500zl razem juz ze sterylka macie jakis pomysl?ja wymieklam i opadlo mi wszystko:(

Link to comment
Share on other sites

o, q-rrrr....
niechby ciotki kupowały na bazarkach to zaraz zrobiłabym następny.

A w ogóle to szukam kogoś kto może na miau robić pchli targ.
Tam też idą rzeczy, tyle, że można zrobić na psa, a klientela bardziej urozmaicona.

Mam dużo rzeczy do opchnięcia, ale na dogo coś cienko idzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kostek']a co to jest ten pchli targ?[/QUOTE]

pchli targ to takie allegro czyli możesz sprzedać rzeczy niecelowo. Nie wskazujesz zwierza, tylko zarabiasz na siebie.
Na pchlim targu można też oddać rzeczy za darmo. Ja przechwyciłam dwa kubeczki sagi ku mojemu niepisanemu szczęściu i strzykawki przeterminowane, bo potrzebuję do karmienia geriatrii.
Koci bazarek to podobnie jak na dogo sprzedaż celowa. Kot musi zaistnieć na forum jako kot w potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kostek']myslalam ze wyjdzie inaczej ale musze prosic o pomoc w kwestii znalezienia kasy na operacje Pchly...

w przepuklinie najprawdopodobniej jest macica i operacje trzeba wykonac na cito jej koszt to 500zl razem juz ze sterylka macie jakis pomysl?ja wymieklam i opadlo mi wszystko:([/QUOTE]

Kostek, napisz mi dokładnie jaka to przepuklina, co wiadomo. Jeśli to jest przepuklina brzuszna to moja wetka oceniła operacje na ok. 400 zł.
Ufam jej, chociaż tak jak każdemu lekarzowi: z pewną dozą nieufności

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam juz o konkretach.
Sprawa wyglada tak:
Jeśli będzie zabieg prosty, nie wymagający rekonstrukcji, to rzeczywiście kwota ok. 400 zł jest realna.
Natomiast jeśli przy takiej operacji, po otworzeniu pieseczki i wycięciu narządów okaże się, że potrzebna jest rekonstrukcja jakiś fragmentów, to cena, niestety wzrasta.
Wysyłam Ci mój tel na pw, jeśli będziesz zainteresowana.
Lecznica jest na Mokotowie, w moim budynku, więc awaryjnie jestem w odwodzie.

Link to comment
Share on other sites

kase znalazlam i tniemy ja tam gdzie miala byc cieta w pierwotnym planie :) ufam tej wetce i bardzo chcialam zeby udalo sie ciac mala wlasnie tam :)
teraz wlasciciele maja ruszyc kuper na krew i umowic sie dokladnie na operacje powiem Ci szczerze ze mi kamien z tylka spadl bo wszystko wskazywalo na to ze sama bede musiala za to placic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...