Jump to content
Dogomania

VI KWPR Będzin 24.07.2011


Marchewkowy

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeszcze bliżej Będzina - jeszcze piękniejsza pogoda :) Przejeżdżałam w nocy przez Będzin, było bezchmurnie, a teraz piękne słonko, ciepło na dworze, lekki wiaterek :)

[B][URL="http://www.dogomania.pl/members/103883-Merrick"][B]Merrick[/B][/URL]ma rację - przeżyliśmy Ustroń (my aż do samego końcu BISów), przeżyjemy i Będzin !

Do jutra, dogomaniacy ;)

Jakby ktoś focić bernardyny zamierzał, to zachęcam :)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

W Sosnowcu słonko przebija się przez chmury :-) będzie dobrze :-)

A Akitka piękna :-) jeżeli ćwiczyłyście, ładnie ją pokazujesz to będziesz miała świadomość,że więcej już nic nie mogłaś zrobić :-) Ale bejbiki na ringach są rozkoszne :-) mój pies na wystawie został oceniony jako pies z suczą głową :-D tydzień póżniej u tego sędziego wziął zw.mł :-)

Link to comment
Share on other sites

Takiego "burdelu" to już dawno nie widziałam na wystawach, zamieszanie w sekretariacie, brak teczek, brak kart ocen dla psów zgłoszonych... i do tego jeden z sedziów ma 130 !!! psów do oceny .... zapytam krótko jak taka ocena przebiega ?? gdzie to właściwie ocena ?? to po prostu pokazanie psa z marszu i tyle.... jestem tu 5 raz i jak dla mnie to ostatni raz. NIDGY WIĘCEJ BĘDZINA. Sorry ale jakiś szacunek dla wystawców powinien być a tu totalna anarchia, a może dać wystawcą karty i niech sami ocenia swoje psy ?? Będzie prościej i szybciej.....
PORAŻKA NA CAŁEJ LINII!!!
P.S. Brak koszy na odchody - i jak wymagać czystości jeżeli nie ma gdzie wyrzucić woreczka z "kupkami" ?? No chyba, że BĘDZIN preferuje smród !!! GRATULACJE !!!

Link to comment
Share on other sites

Bez przesady!
Ja jakoś nie zauważyłam tego "burdelu" :roll: Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony - nie da się wszystkim dogodzić. ;)
kosze były i jakoś właściciele sprzątali po swoich psach.
A jak ktoś nie wie, że po psie trzeba sprzątać to nawet jak co metr będzie kosz to i tak nie podniesie kupy.

Link to comment
Share on other sites

Hm... nie ma to jak anonimowa krytyka...:cool3:

Ja co prawda nie wystawiałam dzisiaj nic ale wspomniane kosze widziałam - były.


Na każdej wystawie są jakieś niedociągnięcia ale widziałam już niejedną krajówkę znaczniej gorzej zorganizowaną, znacznie dłuższe kolejki do sekretariatu, kupę na kupie na błotnistej "murawie" a co do 130 psów na 1 sędziego... sorry ale to nic nowego.

Za to od znajomej czeszki słyszałam, że wystawa jak najbardziej jej się podoba a szczególnie piękne medale.;)

Link to comment
Share on other sites

Przyznam racje [B][URL="http://www.dogomania.pl/members/124349-serezis"][B]serezis[/B][/URL]


[/B]Będzin wystawa do ....nie powiem czego ;( Sknery, nawet Dyplomów nie dali bynajmniej w jamnikach
takiego chamstwa nie widziałam nigdzie!!!!!! załatwić coś w sekretariacie graniczyło z cudem Szkoda czasu i kasy na takie wystawy.Organizatorzy chyba zapomnieli ze to oni sa dla wystawców a nie my dla nich!!! jedynie co było fajne to medale ;) Kosze na kupy były! bo sama wyrzucałam,kupki ale organizacje FATALNA!!!!
My BEDZIN skreślamy z listy wystaw !

Link to comment
Share on other sites

A w mojej opinii Bedzin byl bardzo przyjemna wystawa. Wedlug mnie dobrze zorganizowana. Mialem numery wyslane poczta, katalog odebralem zaraz przy wejsciu na murawe. Bylo sporo koszy na smieci, murawa bardzo fajnie przystrzyzona. <ozna narzekac na pogode i na bledy w katalogu :))

Ale poza tym, wystawa organizacje na duze 4+.

Co do wystepu pieskow, my wystawialismy dwa Bedli. Byly cale cztery sztuki, co na CAC w Polsce sie nie zdarza ;))

Moj junior Jazz wygral rase, a do tego wygral BOG juniorow ;) czyli zostal najlepszym junior terrierem wystawy :))

Celinka wywalczyla CAC i BOS :) przegrala porownanie z Jazzem.

Wszystkim zwyciezcom gratuluje :)

Aha, zaraz wrzuce zdjecia na serwer :)

Link to comment
Share on other sites

Z sekretariatem nie miałam do czynienia, z uwagi, że numerek do domu przyszedł. Katalog dostałam od razu. Były kosze, była dobre podłoże dla psich łapek, jak to na boisku piłkarskim, było dużo miejsca na ringach.
Nie było teczek, ale były okładki na kartę ocen. Na dyplomie mi nie zależy. Medale były.

Elio - CWC, BOB
Bis Oddziału Będzin
IV Bis Użytków
III BOG.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie [B]pierozek_monika[/B]. Ja mimo, że potwierdzenia nie dostała. Poszłam do sekretariatu, gdzie bez kolejki Pani wypisała mi numerek i dała katalog. Boisko dobrze przygotowane, dużo toitoi, kosze na śmieci były. Medale też bardzo ładne. Jedyne czego nie było to faktycznie dyplomów, ale co tam dyplom...
Monika dla Ciebie i Elia gratki jeszcze raz.
Perrutek w dniu swoich 1 urodzinek oc. doskonała 1, Zw.Mł. NJwR, BOB i....[B][COLOR=red]BOG-1 [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

nie wiem...Nam tam sie w Bedzinie podobało ;) duży teren /co jest sporym plusem/ jak ktos nie miał swojego siedzonka to pootwierane były trybuny z krzesełkami...., bardzo duże ringi....jak ktoś zapłacił wczesniej to stolik z katalogami stał z boczku i bez problemu mozna było odebrać ..nawet z parkowaniem nie było jakiś tragedi..

A, ze jeden sędzia dostał 130 psów...no cóż..ja tez w tej "kolejce" czekałam...widac był bardzo doswiadczony z uprawnieniami na wiele grup..ocenie miał skończyc do 15,00 i pewnie tak sie stało bo nas- jako 3 rase od końca skończył sędziować o 13,30. A, że szybko sedziował..no nie każdy lubi jak mu się za kołnierz woda leje...dla mnie włąsnie plus, ze znając naszą rase nie kazał biegać w deszczu /wiedząc, że sharpki to kocio-psy i wody nie tolerują/

Gratulacje dla wszystkich którzy tą pogodę przetrwali ;)

Link to comment
Share on other sites

gratulacje dla wszystkich, zdjecia jak zawsze super. Moze znajdzie się jeszcze jakieś z BIS JUNIOR z podium?
Nasza whippetka TOKYO ( WOMAN FROM TOKYO Lazarus )zaszalała - ZwMŁ, BOB, BIS JUNIOR, BOG i BIS3 ... wiec poszukuję zdjęć na pamiątkę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lazarus']gratulacje dla wszystkich, zdjecia jak zawsze super. Moze znajdzie się jeszcze jakieś z BIS JUNIOR z podium?
Nasza whippetka TOKYO ( WOMAN FROM TOKYO Lazarus )zaszalała - ZwMŁ, BOB, BIS JUNIOR, BOG i BIS3 ... wiec poszukuję zdjęć na pamiątkę :)[/QUOTE]
Gratuluję ! Powiedz mi proszę , resztę BISów :)
[quote name='Jagoodka']Dokładnie [B]pierozek_monika[/B]. Ja mimo, że potwierdzenia nie dostała. Poszłam do sekretariatu, gdzie bez kolejki Pani wypisała mi numerek i dała katalog. Boisko dobrze przygotowane, dużo toitoi, kosze na śmieci były. Medale też bardzo ładne. Jedyne czego nie było to faktycznie dyplomów, ale co tam dyplom...
Monika dla Ciebie i Elia gratki jeszcze raz.
Perrutek w dniu swoich 1 urodzinek oc. doskonała 1, Zw.Mł. NJwR, BOB i....[B][COLOR=red]BOG-1 [/COLOR][/B][/QUOTE]
Gratuluję :D
[quote name='pierozek_monika']Z sekretariatem nie miałam do czynienia, z uwagi, że numerek do domu przyszedł. Katalog dostałam od razu. Były kosze, była dobre podłoże dla psich łapek, jak to na boisku piłkarskim, było dużo miejsca na ringach.
Nie było teczek, ale były okładki na kartę ocen. Na dyplomie mi nie zależy. Medale były.

Elio - CWC, BOB
Bis Oddziału Będzin
IV Bis Użytków
III BOG.[/QUOTE]
Gratuluję !!
[quote name='pawelg']A w mojej opinii Bedzin byl bardzo przyjemna wystawa. Wedlug mnie dobrze zorganizowana. Mialem numery wyslane poczta, katalog odebralem zaraz przy wejsciu na murawe. Bylo sporo koszy na smieci, murawa bardzo fajnie przystrzyzona. <ozna narzekac na pogode i na bledy w katalogu :))

Ale poza tym, wystawa organizacje na duze 4+.

Co do wystepu pieskow, my wystawialismy dwa Bedli. Byly cale cztery sztuki, co na CAC w Polsce sie nie zdarza ;))

Moj junior Jazz wygral rase, a do tego wygral BOG juniorow ;) czyli zostal najlepszym junior terrierem wystawy :))

Celinka wywalczyla CAC i BOS :) przegrala porownanie z Jazzem.

Wszystkim zwyciezcom gratuluje :)

Aha, zaraz wrzuce zdjecia na serwer :)[/QUOTE]

Gratuluję !

Buziaki dla wszystkich :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...