Jump to content
Dogomania

Galeria Fidlastego


Kasia

Recommended Posts

jestem jestem :lol:
ino, że nie mam żadnych nowych zdjęć ani Fidlakowych ani nawet Łukaszkowych...:shake:

nawet nie mam kiedy coś porobić bo jak nie chorzy to zalatani to zawsze coś tam innego wyskoczy...dzis se na przykład włosy farbuje i ciekawam jaki wyjdzie kolor bo za każdym razem wychodzi co innego mimo, że farba zawsze ta sama :roll:

choinkę już mamy ubraną, w tym roku w jednym kolorze - biało srebrnym :loveu:

a co do konta na nk to nie żałuję, ze usunęłam a fotki zawsze mogę przecież tu dla Was wklejać, co nie?;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobry :lol:

dziękujemy za życzenia i za odwiedzinki :loveu:
myślę, że teraz już będziemy mieli troszkę więcej czasu aby tu zaglądać no i aby w końcu zacząć odwiedzać Was i nadrabiać a tego to trochę jest...

Łukaszek przez ostatnie 2 miesiące strasznie mi chorował, non stop odwiedzaliśmy różnych specjalistów, non stop nowe wymyślne lekarstwa które wcale nie pomagały...dopiero na dzień przed sylwestrem trafiliśmy na prawdziwego fachowca, prawdziwego lekarza i wielkiego człowieka, który mam nadzieję jest w stanie nam pomóc. On sam w to wierzy.
Póki co jest znaczna poprawa, leki w końcu zaczynają nam pomagać a nie tylko szkodzić ale i tak jeszcze długa droga przed nami...Jestem jednak dobrej myśli :lol:

Link to comment
Share on other sites

cze :loveu:

u nas leci, pomału ale do przodu...Łukaszek wciąż chory i najprawdopodobniej będę musiała na jakiś czas (2-3 m-ce) wypisać Go z przedszkola a co za tym idzie sama iść na urlop bezpłatny albo wychowawczy...no chyba, że będę ciągnąć chorobliwe dopóki będę mogła.
cały czas jest leczony ale nie będę pisała tu na forum na co ani co mu dolega bo i po co wszyscy maja to czytać (nie mówię tu o Was "moje" dziewczyny ;))

muszę się postarać o jakieś nowe fotki, i Łukaszka i Fidlastego :lol:
moze uda mi sie jutro coś wykombinować jeśli nie rozłoży mnie choroba na całego bo juz czuję jak coś mnie chyta...:shake:

no dobra, a teraz idę pozaglądać trochę do Was!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...