Jump to content
Dogomania

Wystawa psów wielorasowych. Wejdź proszę!


Nesquik_

Recommended Posts

Zawsze chciałam wystawić mojego psa, ale jednocześnie chciałam pomóc schroniskowemu psiakowi- kundelkowi.
Pierwszy raz usłyszałam o wystawie kundelków, ale nie wiem czy i kiedy będzie ów wystawa w Warszawie:???:
Może ktoś z Was się orientuje? Jeśli tak, to byłoby świetnie jakby mnie powiadomił.
Z góry dziękuję :smilecol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Prosze bardzo !!! [SIZE=3][COLOR=#ff0000]Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami "Fauna"
zaprasza na festyn z okazji
[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]PIĘTNASTOLECIA ISTNIENIA
SPOŁECZNEGO SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU W RUDZIE ŚLĄSKIEJ[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3][COLOR=red]
[B]który odbędzie się dnia 11 czerwca 2011 r.[/B][/COLOR][/SIZE]
w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury im. Henryka Bisty
w Rudzie Śląskiej - Nowym Bytomiu przy ul. Niedurnego 69
[B]PROGRAM FESTYNU[/B]
godz. 16.00 Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego pt.
„O czym marzy Puszek.”
godz. 16.30 Konkursy i zabawy dla dzieci
godz. 17.00 Pokazy szkolenia psów - prezentacja w wykonaniu przedstawicieli Ośrodka Szkolenia Psów „PROGRESJA” w Zabrzu
godz. 17.30 „15 lat minęło.” opowieści o losach zwierząt które mieszkały w schronisku
godz. 18.00 X Rudzka Wystawa Psów Wielorasowych
godz. 19.00 Zakończenie festynu

[LIST]
[*]Podczas festynu będzie można zwiedzić wystawę fotografii pt. "Azyl.". Zdjęcia wykonane przez członków sekcji fotograficznej Rudzkiego Stowarzyszenia Inicjatyw Niebanalnych INNI obrazują życie codzienne w Społecznym Schronisku dla Zwierząt im. św. Franciszka z Asyżu w Rudzie Śląskiej, na przestrzeni ostatnich lat (galeria w budynku MCK).
[*]Wystawę będzie można zwiedzać do dnia 30 czerwca 2011 r.
[*]W godzinach od 16.00 do 18.00 lekarz weterynarii będzie nieodpłatnie udzielał indywidualnych porad z zakresu opieki, pielęgnacji i profilaktyki zwierząt domowych (stanowisko w ogrodzie MCK).
[/LIST]



Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami "Fauna"
zaprasza [B]właścicieli psów wraz z pupilami na [/B]
[B]X Rudzką Wystawę Psów Wielorasowych[/B]
[B]który odbędzie się dnia 11 czerwca 2011 r. o godzinie 18:00[/B]
w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury im. Henryka Bisty
w Rudzie Śląskiej – Nowym Bytomiu przy ul. Niedurnego 69
[B]REGULAMIN WYSTAWY[/B]

[LIST=1]
[*]Uczestnikiem wystawy może zostać każdy pies nie biorący udziału w wystawach psów rasowych.
[*]W wystawie będą mogły wziąć udział wyłącznie psy wcześniej zgłoszone. Zgłoszenia na wystawę przyjmowane będą do dnia 8 czerwca br. do godziny 18.00. Zgłoszenie powinno zawierać : imię i nazwisko właściciela, imię, płeć, wiek i wielkość ( duży, mały, średni ) psa. Zgłoszenia przyjmowane będą drogą mailową pod adresem [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] lub telefonicznie pod numerem 501 215 284.
[*]Przewodnikiem psa w czasie wystawy powinna być osoba dorosła, lub dziecko pod nadzorem osoby dorosłej.
[*]Każdy pies (uczestnik wystawy) powinien być prowadzony na smyczy. Psy konfliktowe oraz duże powinny posiadać kaganiec.
[*]Każdy właściciel psa powinien pobrać numerek wystawowy. Numerki wydawane będą w Punkcie Obsługi Wystawy od godziny 17.00 do 17.50
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

[quote name='lucky23']Jakby było coś w Żyrardowie/ Grodzisku / Warszawie, to i ja proszę o informacje ;]
Chętnie pojadę :)[/QUOTE]


W ostatni weekend czerwca (nd) w ubiegłym roku, podczas Pikniku z Psem w Grodzisku Maz były konkursy pieności dla kundelków i to w róznych kategoriach :) W tym roku tez będzie taki piknik, więc może i wybory psich miss i misterów :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...