Jump to content
Dogomania

MAPA POMOCY DOGO -lecznice wet wojewodztwami -CENNE UWAGI PRZY NIEKTORYCH!


pixie

Recommended Posts

a ja NIE POLECAM:

Rybnik, gabinet weterynaryjny dr Jacek Żak

 

wykonywał zabieg kastracji u dogomaniackiego pieska, ktory był jednostronnym wnętrem. Po czasie okazało się, że usunął tylko zewnętrzne jajko, a to wewnątrz pozostawił (!) nie informując o tym opiekunki z domu tymczasowego. Wiedział, że piesek jest wnętrem. Naraził pieska na bezsensowne przechodzenie kastracji po raz drugi i jeszcze raz podkreślę NIE POINFORMOWAŁ o tym tymczasowej właścicielki, która została bezczelnie oszukana. Sprawa wyszła na jaw kiedy w jajku, które pozostało w brzuszku zrobił się guz i się mocno powiększyło. Radzę omijać z daleka.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pomorskie: Gdynia

Z całego serca polecam VetCare i Hanię Szczędzinę. Zajmowała się moim poprzednim psem, później królikiem a w schronisku również Mili. To prawda, że znamy się od małego, ale wiem że jest to lekarz z powołania. Od dziecka najważniejsze były zwierzęta i tak też zostało :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

POLECAM KATOWICE

lek. wet. Anna Mródź
ul. Krasińskiego 29 (wjazd od Paderewskiego na przeciwko Biedronki)
http://www.weterynaria.katowice.pl/

Pani doktor to istna kopalnia wiedzy, rzadko spotyka się kogoś z takim powołaniem i zainteresowaniem losem podopiecznych. Nie pozwoli wypuścić pupila z lecznicy dopóki nie będzie pewna, że wszystko jest ok :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

POLECAM KRAKÓW

lek. wet Maciej Rudnicki

http://weterynarz-okulista.pl/pl/

W adresie internetowym jest , że OKULSTA, ale okulistą jest właściciel Przychodni, a Pan Maciej tam pracuje jako lek.wet kardiolog.

OGROMNIE DOKŁADNY opis stan kardiologicznego mojego psiaka, trafna diagnoza (niestety poprzednia sprzed lat zupełnie inna od bieżącej), bardzo dobry sprzęt a przede wszystkim i to chyba najważniejsze- Lekarz i jego podejście. Jest wesoły, z poczuciem humoru, bardzo ciepły i przyjaźnie nastawiony. Cierpliwy, dociekający przyczyn schorzenia, brak rutyny!

Naprawdę w swojej "karierze" spotkałam kilkudziesięciu lekarzy i nigdy nie trafiłam na takiego człowieka. Jest nie tylko Lekarzem, ale też Człowiekiem. Rozumie, słucha, tłumaczy na spokojnie, bez pośpiechu i jego diagnozy nigdy nie były niecelne.

Szkoda, że mam tak daleko i nie możemy z jego porad korzystać przy każdym problemie, ale jeśli tylko jest okazja skonsultować się właśnie z nim, to to robimy. Oby więcej takich Lekarzy .

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...