Jump to content
Dogomania

Najpierw mnie zagłodziłeś, potem wyrzuciłeś-tak bym nie wróciła...udało Ci się. DORIS


Kana

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U Doris teraz Zory wszystko super.
Wklejam jednego z ostatnich relacji meilowych :)
[QUOTE]

Helo Helo HELO ! :)


Pozdrowienia z Brzegu od Zory :))
Co by tu napisać...oprócz tego,że Zora to naprawdę grzeczny pies! :) Śpi obowiązkowo ze mną w łóżku:P Dobrze mieć taki "grzejnik" obok siebie :) Ładnie załatwia się na dworze. Nie bałagani :) Nie szczeka,ale wczoraj pierwszy raz słyszałam jak WARCZY! i to chyba w mojej obronie:) Leżała ze mną na łóżku,mój chłopak poszedł zapalić do pokoju obok a potem robił coś na przedpokoju. Zorze się to nie spodobało. Wstała zasłoniła mnie swoim cielskiem ,napieła się w stronę drzwi do przedpokoju i zaczęła warczeć,dopiero jak zobaczyła Tomka to się zaczęła cieszyć:D Chyba to jednak pies,a nie cielaczek :):):) Chodzimy na bardzo częste spacery. Ogólnie ja zawsze lubiłam dużo chodzić i biegać i widzę,że Zorze to odpowiada. Czekam aż w pełni zacznie reagować na swoje imię i skończy jej się cieczka. Wtedy poszłabym z nią do parku, by sobie pobiegała,ale na to jeszcze przyjdzie czas. Za kilka dni jak załatwie kabel do komórki prześlę Ci zdjęcia :)


Pozdrawiamy :)


Zora i Karola:)


[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...