Jump to content
Dogomania

Kolt z reklamacji. ŚLICZNOTKA POMORSKA MA DOM :)


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Betbet']o co tu chodzi??????????? heloooou!!!!:multi::multi::multi:[/QUOTE]
Chodzi o to że Mea teraz Majeczka jest juz u mnie :multi: z Guciem sie świetnie dogadują , chociaz Gucio jest troszkę namolny hihi , każde ma swoje osobne posłanko , czasem na siebie pomruczą np gdy oboje lecą po piłeczkę i razem dobiegną , chociaż Majka jest wolniejsza ( starsza od Gutka), acha , musze ją troszeczkę odchudzić . Na początku troszkę ostrożnie do wszystkiego podchodziła , ale gdy piłka poszła w ruch to się rozkręciła, bylismy na dłuższym spacerku nad rzeką , bardzo fajnie chodzi na smyczy , lepiej niż Gutek , dla Gutka musiałam kupic szeleczki bo na obrozy tak ciągnał ż epotem musiał odchrzakiwac hihi , za bardzo mu się one na początku nie podobały ale gdy zapiełam smycz i poszliśmyyyy ... wszystko było ok hihi

Link to comment
Share on other sites

Melduję ze u Gutka i Majki wszystko w porzadku!!!
Wczoraj musiałam Gucia obsztorcować i przypomnieć mu co znaczy "nie wolno"( nie bójcie się , nie było rękoczynów hihi) Gucio tak jest jeszcze podekscytowany nową koleżanką ze gania naokoło niej jak szalony , co w końcu zaczyna wkurzać Majkę i dochodzi do małych i szybkich spięć .A ponieważ Gutek to pojętny "chłopaczek" szybko sie nauczył ze za blisko i zbyt namolnie nie wolno zaczepiac Majki! Zresztą takie sytuacje zdarzają się tylko w naszej obecności , gdy sobie same ganiaja po działce jest wszystko ok !!!
Gucio jest troszkę zazdrosny o Majkę , gdy miziam Majkę od razu przylatuje równiez do miziania( zrobił sie bardziej miziasty niż wcześniej był hihi) ale nie dochodzi do żadnych spięć.
pozdr wraz z Guciem i Majką

Link to comment
Share on other sites

Jakie to fajne!! Dwa psy, które mogą ganiać i gadać sobie po psiemu i być mizianeeee... kiedyś marzyłąm, że zaadoptuje mnie Akucha ale właściwie stwierdzam, że Rossa też może;) Nie wymagam miziania, nie jem jakoś szczególnie dużo, wystarczy mi latanie z jęzorem na wierzchu po ogrodzie;) Pasiiii?
Bonusowo gotuję i wynoszę śmieci. :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']Jakie to fajne!! Dwa psy, które mogą ganiać i gadać sobie po psiemu i być mizianeeee... kiedyś marzyłąm, że zaadoptuje mnie Akucha ale właściwie stwierdzam, że Rossa też może;) Nie wymagam miziania, nie jem jakoś szczególnie dużo, [B]wystarczy mi latanie z jęzorem na wierzchu po ogrodzie[/B];) Pasiiii?
Bonusowo gotuję i wynoszę śmieci. :P[/QUOTE]
Betbet , pasiiii , pasiii a wyobrażasz sobie jak psiaki by się cieszyły , szczególnie Gucio hihi( [B]gdzie są te uśmieszki???)[/B] dwa " charty " z jęzorami na wierzchu hihi bo Majeczka to taka dama, jej już nie wypada tak latać hihi
Smieci to już mogę sama wynieść ... ale gotowanie ,to owszem , owszem .... osobiście nie przepadam za tym hihi
pozdr

Link to comment
Share on other sites

Rossa,nie zgadzaj się tak łatwo!!! Negocjuj!
a mycie podlóg,a scieranie kurzy,a prasowanie? a zakaz wychodzenia poza ogrodzenie,bo Ci zwierząt nasprowadza do domu? Doradzam z całego serca-lepiej wziąc trzeciego pieska i niech nie gotuje.

[COLOR=paleturquoise]betbet nie obraź sie,ale wyobraziłam sobie,jak latasz po ogrodzie,wiesz,bez bliskosci człowieka i w końcu zaczynasz zaczynasz dziczeć.Widze taki obrazek,jak Rossa rano szykuje jedzenie,wchodzi do ogrodu,starannie zamykając drzwi do domu,bo idzie karmic Betbet,a Ty tolerujesz tylko Rosse. Dzieci mają surowo przykazane,zeby do Betbet nie podchodzić. Siedzisz sobie na jakims drzewku,zdziczała i zadowolona patrzysz w niebo. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Rossa,nie zgadzaj się tak łatwo!!! Negocjuj!
a mycie podlóg,a scieranie kurzy,a prasowanie? a zakaz wychodzenia poza ogrodzenie,bo Ci zwierząt nasprowadza do domu? Doradzam z całego serca-lepiej wziąc trzeciego pieska i niech nie gotuje.

[COLOR=paleturquoise]betbet nie obraź sie,ale wyobraziłam sobie,jak latasz po ogrodzie,wiesz,bez bliskosci człowieka i w końcu zaczynasz zaczynasz dziczeć.Widze taki obrazek,jak Rossa rano szykuje jedzenie,wchodzi do ogrodu,starannie zamykając drzwi do domu,bo idzie karmic Betbet,a Ty tolerujesz tylko Rosse. Dzieci mają surowo przykazane,zeby do Betbet nie podchodzić. Siedzisz sobie na jakims drzewku,zdziczała i zadowolona patrzysz w niebo. [/COLOR][/QUOTE]
Padam ze śmiechu ....
Szczególnie 2 część mnie rozbawiła .........

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cześć Martula , cześć Brązowa !!!
Jeszcze troszeczkę i porobię fotki !Poczekam na piękne słoneczko , bo na razie popaduje, jest pochmurno a jak na chwileczkę wyjdzie słońce to akurat nie mam aparatu , no i Gutek często wygląda jak diabełek w taką pogodę , całe podwozie mokre od jakiegoś błotka, bo on lubi się potarzać tylko nie patrzy gdzie się kładzie... czy to trawka czy rozgarnięte kretowisko...
Cudne są oba i Gucio i Majeczka , Guciowi częstooooo zdarza się że dostaje tak zwanej " głupawki" ... lata wtedy jak opętany i ledwo wyrabia na zakrętach hihi ... do upadłego ! a już całkiem szczęśliwy jest gdy się za nim pogoni ... o dziwo zdarza się ze i Majeczka do niego dołącza ,czego się po niej nie spodziewałam . Zresztą muszę powiedzieć że ona coraz bardziej ruchliwa się robi hihi.Gucio dzisiaj ukradł mi czapke i miał pyszną zabawę .... szalał jakby się "szaleju" najadł , chciałam na niego nakrzyczeć ... ale nie mogłam ze śmiechu i on doskonale wiedział że mnie to bawi i nie reagował na moje krzyki...
Majeczka to straszny żarłoczek , Gucio też ale Majka jeszcze większy !!!No i już teraz jedzą troszeczkę wolniej niż na początku.
O ile na początku Majka się denerwowała na Gucia gdy ten ją obskakiwał to teraz nieraz sama się "kłania" i zaprasza do zabawy albo goni za Guciem z takim śmiesznym warkotem . Zresztą tych ich " warkotów' do końca jeszcze nie rozszyfrowałam , nieraz coś słyszę ... i wydaje mi się ze może dojść do spięcia ... pędzę... a tu widzę że psiaki bawią się w najlepsze .
Acha , Gucio ma fioła na punkcie samochodów . Ganiałby każdy gdyby mógł a najbardziej te olbrzymie ciężarówki , im większy tym lepszy hihi tzn. i tak gania wzdłuż płotu. No i podoba mi się u nich to że mimo że maluszki to nie są szczekaczami. Majeczka to lubi sobie " wyszczekać" smakołyki ... jest w tym świetna !!! poszczekuje tak długo aż dostanie.
Gucio uwielbia wykradac różne rzeczy , szczególnie z kotłowni polana , jakieś patyki a Majeczka dzielnie mu pomaga w wynoszeniu... Wczoraj Gucio zabawił się w górnika , wyniósł sobie kawał węgla do zabawy i później wyglądał jak górnik po skończonej szychcie !!!
OJJJ , mogłabym tak opisywac ich poczynania, nieraz mamy niezły ubaw z nich hihi Napisze tylko że "udały" nam się psiaki hihi
pozdrawiam serdecznie i obiecuję fotki w późniejszym (na razie nieokreślonym) terminie !!!
rossa

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Dobra-i-kochana-Mea-ona-nie-pasuje-do-schroniska,47905/zdjecia?p=162638"][IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/16900x162638x200m0.jpg[/IMG][/URL]


Martula , to jest Majeczka , czyż nie jest piękna!!!!! Fotka z [URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Dobra-i-kochana-Mea-ona-nie-pasuje-do-schroniska,47905[/URL] Brązowa , mam ndzieję że nie masz nic przeciwko umieszczeniu tego zdjęcia i linku dla Martuli?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']oooooooooooooo,nowa wielbicielka Mai i Gucia? :)[/QUOTE]

Ooo tak!
Gucio przypomina mi Kamę - suczkę z dzieciństwa kolorek ten sam, nosek też, tylko mniejszy.
Mirka dzięki za mms-y;)

Mirka jaka ona cudna,:loveu: futrzaczek puchaty. Ja nie rozumiem jak można oddać takiego psa... I na dodatek już niemłodego:-(
Dobrze, że do Ciebie trafiła, będzie miała jak w raju:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...