Jump to content
Dogomania

18 msc, piękny amstaff, po szkoleniu ZNALAZŁ dom na zawsze :) !!


ania z poznania

Recommended Posts

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nano']łooo :D:D:D dawajcie jakieś szczegóły :D[/QUOTE]
Ponad dwa lata temu mojego podopiecznego, Dixona, adoptował Sebastian z Bydgoszczy. A Rafika adoptował przyjaciel Sebastiana, Konrad. Będzie mieszkał częściowo w Bydgoszczy, częściowo pod Poznaniem, olbrzymi ogród do wybiegania się. Konrad spędził wczoraj kilka godzin u Marka, szkoleniowca, wszystko wie. Dzisiaj już dzwonił, wszystko jest w porządku, Rafik słodziak. Po Wielkanocy zaplanowana jest kastracja.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=5][COLOR=red][B]ANIA!!!!!!!!! KOCHAM CIĘ!!!!! Ogromnie, ogromnie się cieszę!!!!! Tak bardzo mnie męczyło to psisko, że tyle czekał na dom. Poryczałam się!!!! Dzięki za PW :*

Dziękuję Ci z całego serca za to że uratowałaś tego bidulka :loveu:

Przepraszam, że tak niewiele pomogłam przy nim.
[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

A teraz hicior kastracyjny:

Konrad dzisiaj był z Rafim u weta, żeby umówić się na kastrację, a wet go zapytał [B][I]dlaczego chce okaleczać psa????[/I] [/B]I to nie jest wiejski wet tylko w Bydgoszczy!!!!

"Był już u weta z nim pytac sie ile za kastracje a wet sie go spytał czemu chce psa okaleczać?? To mu dałem namiary na mojego weta sprawdzonego;)" wiadomość od Sebastiana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...