Jump to content
Dogomania

Grafit nareszcie w upragnionym DS!!!;)


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='IVV']czy w tym schronie jest jakis vet ??? czy moze go zobaczyc jeszcze nim zorganizujecie transport?[/QUOTE]
W schronisku nie ma veta,psy trzeba dowozić do gabinetów w mieście.Dzisiaj poproszę,aby go zawieźli,ale czy tak się stanie to nie wiem.
Postaram się,aby jutro Grafit pojechał do Megii1.Wieczorem dam wam znać czy wypaliło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vilena']Dziewczyny, banerki Wam nie działają, wklejcie link do sygnatury (nie wiem czy trzeba go tam wklejać zawsze jak zmieni się tytuł wątku?)[/QUOTE]

[quote name='Cleo2008']moglabys nas oswiecic jak to sie robi???[/QUOTE]

=> góra
=> zakładka "Ustawienia"
=> w lewym menu klikasz w "Edytuj sygnaturę"
=> wybierasz ikonę "Dodaj grafikę" (otwiera się okienko polecenia)
=> wklejasz w nowym okienku link (adres, url) do obrazka
=> zaznaczasz (podświetlasz - PPM) obrazek
=> wybierasz znad okienka ikonę "Wstaw odnośnik" (otwiera się okienko polecenia)
=> wklejasz w nowym okienku link (adres, url) do wątku*
=> klikasz "Zapisz Sygnaturę"

Linki skopiować i zapisać sobie choćby w notatniku, albo całą operacje przeprowadzać w drugim, równolegle otwartym oknie.
* Link do wątku najlepiej 'odciąć' po liczbie
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/202032-M%C5%82ody-Grafit-mia%C5%82-by%C4%87-u%C5%9Bpiony-teraz-przesta%C5%82-je%C5%9B%C4%87%21B%C5%82agamy-o-deklaracje%21%21%21/page11"]http://www.dogomania.pl/threads/202032[COLOR=red]-[/COLOR]Młody-Grafit-miał-być-uśpiony-teraz-przestał-jeść!Błagamy-o-deklaracje!!!/page11[/URL]
i zostawić w postaci
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/202032[/URL]

Banerek podlinkowany:


[URL="http://www.dogomania.pl/threads/202032"][IMG]http://www.dogomania.pl/image.php?u=70094&type=sigpic&dateline=1298837374[/IMG][/URL]

[B]Grafit, hopaj do góry![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rubi18']Grafit ma juz promowane ogloszenie na morusku:)[/QUOTE]

Super;)

Jestem umówiona z Elmirą na transport Grafita w środę.
Grafit do weta nie pojedzie,bo usłyszałam,żewet takie przypadki leczy loperamidem,a oni mają ten lek.
Ja zawiozę mu dzisaj suchego royala.

Link to comment
Share on other sites

[B]Elmira podała mi koszty transportu,wyszło jej 500km za 300zł.Nie ukrywam,że myslałam,że będzie mniej i kilmetrów i za transport wyjdzie do 200zł.Nie wiem co robic,bo to sporo,a do tego trzeba zakupić Grafitowi obrożę i smycz i dołożyć 110zł do pierwszego miesiąca za hotel.[/B]
[B]Od nas do Serocka to 130km i na paliwo wyszłoby 120zł,więc różnica ogromna.[/B]
[B]Muszę poważnie z tz-em pogadać.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Poszukam jakieś obroży i smyczy i jak znajdę, mogę wysłać. Nie wiem jednak, czy dojdzie do środy. Raczej wątpię. Wiecie, jak działa poczta polska. :(
Nareszcie mam dostęp do netu. Mogę zrobić to obiecane allegro.
Dajcie mi jednak znać, czy jest jakiś tekst do ogłoszeń Grafita. Jakiś chwytający za serce. Bo ja siedzę w pracy i nie mam czasu na wymyślanie tekstów.

Link to comment
Share on other sites

To czekamy:) A miałam już chętnego na miejsce, w ostatniej chwili dałyście znać. Na jutro wieczór już umówiłam wetke do chłopaka, żeby więcej się nie męczył już z biegunką. Jest tylko jeden warunek - musi się dogadać ze średniej wielkości pokojowo nastawioną do wszystkich suczką bo będą razem mieszkać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']To czekamy:) A miałam już chętnego na miejsce, w ostatniej chwili dałyście znać. Na jutro wieczór już umówiłam wetke do chłopaka, żeby więcej się nie męczył już z biegunką. Jest tylko jeden warunek - musi się dogadać ze średniej wielkości pokojowo nastawioną do wszystkich suczką bo będą razem mieszkać.[/QUOTE]
Megii,Grafit siedzi w boksie sam,więc nie wiem jak będzie się zachowywał z suką.
Właśnie wróciłam ze schroniska bo chciałam go zabrać na spacer z jakąś suką,aby zobaczyć zachowanie,ale było już za późno i schron właśnie zamykali,więc nie dałam rady go sprawdzić,nasypałam mu tylko royala i to tyle.A jutro nie dam rady podjechac do schronu w dzień.
[quote name='romenka']Marchewa Wy zostawiłyście smycz u mnie , kurcze![/QUOTE]
Dostałam obrożę i smycz od znajomej;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']jestem na zaproszenie!!!!strasznie smutna historia:(:(.......wplace jednorazowo na Grafita 20 zl,nie moge wiecej,wybaczcie ciotki.....nr konta poprosze!!!!!trzymaj sie kochany,na pewno poczujesz sie lepiej w hoteliku!![/QUOTE]
Dziękujemy za każde wsparcie i za każdą złotówkę.Konto podane jest w 1 poście.

[B]Jutro wysyłam Elmirze pieniądze na transport i w środę Grafit jedzie do hotelu.[/B]
Myślałam,że uda mi się zawieźć go jutro po pracy,ale jednak nie dam rady,a tu nie ma na co czekać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...