Jump to content
Dogomania

Grafit nareszcie w upragnionym DS!!!;)


MARCHEWA

Recommended Posts

ja bym wydała, on cały czas mieszka w budzie na zewnatrz, w domu będzie nieszczęśliwy i jeszcze takie towarzystwo by miał. Tylko nie na łańcuch, niech wolno biega. Nikt mnie nie pyta ale powiem co myślę :) Saba - siotra jego bardzo lubi być na zewnątrz, nieraz znika na godzinę, dwie i sama wchodzi do budy pomieszkać sobie trochę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='toyota']Kkasiiiar, czy Ty byś wydała Grafcia do budy ?

Pani sprawia fajne wrażenie (rozmawiałam tylko przez telefon), co prawda jej mąż chciałby ON - kowatego psa, ale poza tym Grafit spełnie wszystkie warunki, więc być moźe by się spodobał.
Pies musi byc przyjacielski wobec ludzi (w tym dzieci) i miałby być na ogrodzonej posesji razem z suką ( przyjazną) ON- ką. W domu są 2 małe przygarnięte bidy. W sumie to podobnie jak miał u Ciebie ;).

W dodatku niedaleko - Solec Kujawski, więc mogłybyśmy pojechać na PA. Proponować go ?

Tutaj dokladnie opisałam wymagania i zalety tego domu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226345-ON-pies-do-5-lat[/URL]


Tylko czy Grafit zaakceptuje tego malego samca, czy lubi tylko suczki :razz: ?


Podoba mi się, że Państwo mają sklepy mięsne i mają dostatek mięsa dla psów. Te małe kundelki mieszkają w domu i są przygarnięte (jeden ze wsi z łańcucha, drugi ze schroniska).[/QUOTE]

Mysle ze Grafit juz tyle swojego zycia spedzil w budzie ze jest to dla niego norma, u mnie w domu lubił byc ale nie bylo to koniecznoscia wolal byc na dworzu gdzie mial wszytsko na oku , on bardzo pilnuje posesji po ktorej biega kazdy dzwiek wydobywajacy sie za drzwi go ciekawil i chcial juz sie wydostac na zewnatrz zeby to sprawdzic ( pomijam oczywiscie zimie kiedy grzecznie spal cala noc bez checi wyjsca na dwor ) on toleruje male psy - moi lokatorzy mieli psa i czasami zadarzylo sie ze mieli ze soba kontakt nie bylo zadnych starc. Dla Grafita teren do pilnowania przestrzen i towarzystwo drugiego psa jest czyms wymarzonym - to moje zdanie:)
P. S - Z wielka checia pojade z Toba na PA - dawno nie plotkowałysmy ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy wolno mi sie wypowiadac, tym bardziej, ze macie calkiem inne zdanie, bo ja nie akceptuje bud wogole.
Znam wiele przykladow gdzie pies nie ma w budzie NIC, ale z drugiej strony te opisy uspokajaja... no ze maja inne psy, ze maja dostep do miesa, ze psom jest w sumie dobrze...
Obejrzyjcie tych ludzi i piszcie...

Link to comment
Share on other sites

Ja nie cierpię bud, ale pani jest na poziomie, nie jest to jakaś baba, której nie robi różnicy czy jej "latają" 3 czy 4 psy po podwórku. Te małe pieski są w domu, On- ka jest na zewnątrz chyba, że są srogie mrozy. Pani nie chce mieć w domu aż tylu psów. Mogę to zrozumieć, tym bardziej, że za chwilę będzie raczkowało to dzieciątko.
Ludzie mają bardzo dobrą sytuację materialną. Pierwszego psa kupili ( ON- kę) a te kolejne przygarnęli i chcieliby jeszcze jednego, byle był łagodny (są dzieci) no i dogadał się z ich psami.
Wcześniej mieli już 4 psy. ON- ka miała towarzystwo. Pani sama od razu zaznaczyła, że pies będzie wykastrowany.
Oczywiście trzeba to sprawdzić, bo różnie bywa, czasem ludzie cuda opowiadają przez telefon ;).

Zaproponuję go w takim razie, muszę tylko poszukać jego najlepsze zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Ja nie cierpię bud, ale pani jest na poziomie, nie jest to jakaś baba, której nie robi różnicy czy jej "latają" 3 czy 4 psy po podwórku. Te małe pieski są w domu, On- ka jest na zewnątrz chyba, że są srogie mrozy. Pani nie chce mieć w domu aż tylu psów. Mogę to zrozumieć, tym bardziej, że za chwilę będzie raczkowało to dzieciątko.
Ludzie mają bardzo dobrą sytuację materialną. Pierwszego psa kupili ( ON- kę) a te kolejne przygarnęli i chcieliby jeszcze jednego, byle był łagodny (są dzieci) no i dogadał się z ich psami.
Wcześniej mieli już 4 psy. ON- ka miała towarzystwo. [B]Pani sama od razu zaznaczyła, że pies będzie wykastrowany. [/B]
Oczywiście trzeba to sprawdzić, bo różnie bywa, czasem ludzie cuda opowiadają przez telefon ;).

Zaproponuję go w takim razie, muszę tylko poszukać jego najlepsze zdjęcia.[/QUOTE]

toyota z tego co wiem to juz Grafcio jest wykastrowany , przekaz to prosze Pani.
mysle, ze domek wyglada niezle ,ale wiadomo trzeba sprawdzic -koniecznie ..
Grafit jest lagodny do psow i do dzieci, co potwierdzila juz zreszta kkasiiiar . No i widzialam na wlasne oczy -wielki oprzytulak z Niego, wesoly ale tez zywotny,szybki -w kontakcie z malutkim dzieckiem w domu to byloby raczej nie do konca bezpieczne..
trzeba MARCHEWE powiadomic, co Ona na to..

Link to comment
Share on other sites

Wiecie dla Grafita, psa ktory jest tak naladowany energia ze biega po drzewach, autach, krzywdzace byloby zamkniecie w mieszkaniu. Pewna byc nie moge, moja opinia opiera sie jedynie na tym co pisalyscie o Graficie tu na dogo.
Ogrod, buda, kolezanka do zabaw, kochajacy czlowiek. Czego wiecej mu trzeba? To jest nawet wiecej niz mi sie marzylo dla niego :loveu:
Mysle ze warto sprobowac, ale wczesniej odpowiednio upewnic sie ze dom jest ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']toyota z tego co wiem to juz Grafcio jest wykastrowany , przekaz to prosze Pani.
mysle, ze domek wyglada niezle ,ale wiadomo trzeba sprawdzic -koniecznie ..
Grafit jest lagodny do psow i do dzieci, co potwierdzila juz zreszta kkasiiiar . No i widzialam na wlasne oczy -wielki oprzytulak z Niego, wesoly ale tez zywotny,szybki -w kontakcie z malutkim dzieckiem w domu to byloby raczej nie do konca bezpieczne..
trzeba MARCHEWE powiadomic, co Ona na to..[/QUOTE]

Ja sie skontaktuje z Marchewka narazie nie chce jej zawracac glowy , jesli Panstwo sie zdecyduja na Grafita to wizyta PA oczywiscie i wtedy bedziemy wiedziec czy to "ten dom"

Link to comment
Share on other sites

Wpadłam na chwilkę,aby napisać,że ja jestem za tym aby zaproponować tej rodzince Grafita i uważam,że dla niego buda,ogród,inne psy do towarzystwa i dobry człowiek to dobre warunki.On od małego mieszkał na wsi i na kanapach nie leżał,w każdym dt lub hotelu mieszkał w budzie i sobie bardzo dobrze radził.
Dla niego najważniejsza jest teraz stabilizacja i ludzie,którzy już go nie oddadzą.
Nie zapominajmy,że Grafit nie należy do najmniejszych psów i domki z kanapami ustawiać się w kolejce po niego nie będą,a tu wyraźnie domek zapowiada się o.k.

Kochani,chciałam się pochwalić,że przybyła nam nowa dogomaniaczka,mała Marchewka urodzona 3 dni temu;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Wpadłam na chwilkę,aby napisać,że ja jestem za tym aby zaproponować tej rodzince Grafita i uważam,że dla niego buda,ogród,inne psy do towarzystwa i dobry człowiek to dobre warunki.On od małego mieszkał na wsi i na kanapach nie leżał,w każdym dt lub hotelu mieszkał w budzie i sobie bardzo dobrze radził.
Dla niego najważniejsza jest teraz stabilizacja i ludzie,którzy już go nie oddadzą.
Nie zapominajmy,że Grafit nie należy do najmniejszych psów i domki z kanapami ustawiać się w kolejce po niego nie będą,a tu wyraźnie domek zapowiada się o.k.

Kochani,chciałam się pochwalić,że przybyła nam nowa dogomaniaczka,mała Marchewka urodzona 3 dni temu;)[/QUOTE]
Gratulacje dla Marchewki:multi: prosze o szczegoly i moze nawet zdjecie????

Link to comment
Share on other sites

Ja też się cieszę z małej Marchewki i gratuluję Mamusi !


Musimy dalej szukać domu dla Grafita, pomimo mojej szczególnej reklamy jego walorów został wybrany inny psiak- Prymus z hotelu od Ani z Brodnicy. Prymus jest raczej przeciwieństwem Grafita - widać Państwo wolą grubasków ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...