Jump to content
Dogomania

Grafit nareszcie w upragnionym DS!!!;)


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='kora78']tak, widzialam. tez sie ciesze, ale bede naprawde sie cieszyc, jak juz dojedzie. tyle razy sie cieszylam na zapas i nic nie wychodzilo.

grafita ktos musi sprawdzic. koniecznie.

a wrocilas juz na stale, czy na chwile?[/QUOTE]


W majówke znowu wyjezdzam znaczy sie 1 maja do 6 a pozniej juz bede na dluzej a masz dla mnie jakas propozycje ?:)
Tak Grafita koniecznie tylko czy powinnam to byc ja? nie wiem co gorsze nie wiedza jak u niego czy to ze spotka tam mnie ? taka podzielona jestem bo najchetniej bym wsiadla w samochod i juz jechala ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']
Tak Grafita koniecznie tylko czy powinnam to byc ja? nie wiem co gorsze nie wiedza jak u niego czy to ze spotka tam mnie ? taka podzielona jestem bo najchetniej bym wsiadla w samochod i juz jechala ..[/QUOTE]

Poczekajmy może na Beataczl,może uda się jej jednak tam podjechać.......sama nie wiem co robić.
Na domiar wszystkiego nie będzie mnie w domu ani na dogo od jutra przez minimum tydzień.

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie sprawa jest taka,ze p.Magda wyjechala do Niemiec na 3 tygodnie- wraca gdzies za tydzien-poniewaz ja nie moge jak na razie dojechac do Grafita a psami zajmuje sie chlopak,ktory wczesniej chodzil z nimi na spacery i sprzatal , a w tej chwili spi w domu p.Magdy i nie mogesie z nim dogadac z tym transportem , p>Magda wyslala tam swojego kolege w niedziele,zeby sprawdzil co sie tam dzieje-i mam wiadomosc ze wszystko jest z psami ok. P.Magda jest instruktorem TOZu i nie pozwoli zeby sie psom dziala jakas krzywda i to prosila zeby przekazac na forum. Z tego co wiem od chlopaka co robil fotki Grafit zaczal biegac za kotami i stad Rafal mial go na smyczce i sam sobie nie radzil z fotami .
Ja juz nie chce kolejny raz pisac ze jade do Grafita bo wczoraj byla taka sama sytuacja,ze mial mnie zabrac a za godz dzwoni,ze nie moze bo cos tam. Jak w koncu pojade to poprostu zrobie foty , oblukam co trzeba i napisze na watku., wstawie zdjecia. Pod nieobecnosc Magdy Grafit znow zaczal ganiac koty i Rafal sobie nie radzi. Jak wroci to sie tym problemem zajmie .

Link to comment
Share on other sites

ja myślę, że trzeba na to patrzeć też z drugiej strony. Będąc w poprzednim domu Grafit miał wszystko - zaczynając od spacerów kończąc na częstej uwadze ze strony Kassiarr. Po prostu miał jak u siebie. Teraz trafił do hotelu gdzie z tego co można wywnioskować są 2 osoby na ileśtam psów. Pewnie, że nie jest najszczęśliwszy, ale lepsze to niż schroniskowy boks. Ganianie kotów może być spowodowane nudą i brakiem zajęcia, niekoniecznie niekompetencją tego chłopaka. Ważne żeby psu krzywdy pod względem szkoleniowym nie zrobili.

Link to comment
Share on other sites

Czy mozna sie dowiedziec gdzie jest Grafit w tej chwili, w jakiej miejscowosci? Moze uda sie zalatwic jakies odwiedziny?
Od jakiegos czasu czekam na info n.t. konta. (na FB zero odpowiedzi, praktycznie mi sie odechciewa ...)
Prosze o info jaka jest sytuacja bo nie jestem w stanie przebic sie przez wszystkie posty (zawiesza mi sie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']Czy mozna sie dowiedziec gdzie jest Grafit w tej chwili, w jakiej miejscowosci? Moze uda sie zalatwic jakies odwiedziny?
Od jakiegos czasu czekam na info n.t. konta. (na FB zero odpowiedzi, praktycznie mi sie odechciewa ...)
Prosze o info jaka jest sytuacja bo nie jestem w stanie przebic sie przez wszystkie posty (zawiesza mi sie)[/QUOTE]


Grafit jest w w Gwiezdzinie/Pomorskie , ostatecznie moge go odwiedzic ja ale uwzam ze to zly pomysl , beataczl jak tylko bedzie miala mozliowsc to odwiedzi Grafcia i zrobi zdjecia. Nr konta moge przeslac Marchewki ale paypal nie posiadam i nie mam pojecia kto uzyczal nr konta chyba to byla Memory?
Edit : Grafit ma 2 wydarzenia , zapraszam na to :[url]http://www.facebook.com/events/406312512719112/[/url]

Edited by kkasiiiar
Link to comment
Share on other sites

Kkasiiiar, czy Ty byś wydała Grafcia do budy ?

Pani sprawia fajne wrażenie (rozmawiałam tylko przez telefon), co prawda jej mąż chciałby ON - kowatego psa, ale poza tym Grafit spełnie wszystkie warunki, więc być moźe by się spodobał.
Pies musi byc przyjacielski wobec ludzi (w tym dzieci) i miałby być na ogrodzonej posesji razem z suką ( przyjazną) ON- ką. W domu są 2 małe przygarnięte bidy. W sumie to podobnie jak miał u Ciebie ;).

W dodatku niedaleko - Solec Kujawski, więc mogłybyśmy pojechać na PA. Proponować go ?

Tutaj dokladnie opisałam wymagania i zalety tego domu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226345-ON-pies-do-5-lat[/URL]


Tylko czy Grafit zaakceptuje tego malego samca, czy lubi tylko suczki :razz: ?


Podoba mi się, że Państwo mają sklepy mięsne i mają dostatek mięsa dla psów. Te małe kundelki mieszkają w domu i są przygarnięte (jeden ze wsi z łańcucha, drugi ze schroniska).

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...