Jump to content
Dogomania

Grafit nareszcie w upragnionym DS!!!;)


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Doszły na PayPal pieniążki od Cleo2008 - [B]40 EUR[/B] = [B]167,17 PLN[/B] (1 EUR = 4,17926 PLN)
Jest to deklaracja Cleo2008 na Grafita za: IX-X-XI-XII 2011

Kwota [B]167,17 PLN [/B]już przelana na konto podane do wpłat: Joanna G. Szczytno (Chyba Marchewa?)


[B]
kkasiiiar[/B] - w PayPal numerem konta jest adres e-mail.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memory']Doszły na PayPal pieniążki od Cleo2008 - [B]40 EUR[/B] = [B]167,17 PLN[/B] (1 EUR = 4,17926 PLN)
Jest to deklaracja Cleo2008 na Grafita za: IX-X-XI-XII 2011

Kwota [B]167,17 PLN [/B]już przelana na konto podane do wpłat: Joanna G. Szczytno (Chyba Marchewa?)

[/QUOTE]

Tak,to moje konto,właśnie sprawdziłam ale pieniążków jeszcze nie ma,jak tylko wpłyną wpisze rozliczenie na 1 stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memory']Doszły na PayPal pieniążki od Cleo2008 - [B]40 EUR[/B] = [B]167,17 PLN[/B] (1 EUR = 4,17926 PLN)
Jest to deklaracja Cleo2008 na Grafita za: IX-X-XI-XII 2011

Kwota [B]167,17 PLN [/B]już przelana na konto podane do wpłat: Joanna G. Szczytno (Chyba Marchewa?)


[B]
kkasiiiar[/B] - w PayPal numerem konta jest adres e-mail.[/QUOTE]
Bardzo bardzo dziekuje za pomoc Memory :)

Link to comment
Share on other sites

Na samym poczatku Gratit wziol swoja kosci i poszukal miejsca do zakopania i ladnie nochalem zakopal..pozniej wszedl do kojca i wziol kosc Azy i zaczol szukac nowego miejsca zeby ukryc druga..;) Pierwsze 10 mi w kojcu Grafit pieknie wyl a Aza mu wturowala..teraz Aza siedzi w budzie a Grafit lezy przed budami..dobrze mam o tyle ze przez okno widze wszytsko co dzieje sie w kojcu wiec mam na nie oko..pozniej zrobie zdjecia i przejde sie z nimi na spacer.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']....

Pieniążki od Cleo2008 doszły,wpisuję w rozliczenie na 1str. i bardzo dziękuję;)[/QUOTE]

Fajnie :)
Nie wiem jednak dlaczego w rozliczeniu nie uwzględniłaś mojej deklaracji za październik?
Wysłałam 3 października.
Wiem, że 10 zł to niewiele, ale nie chciałabym wyjść na dłużniczkę.


Ciesze się na obiecane fotki :)
Jak psiaki zareagowały na nowy dom?
Rozstanie z dotychczasową opiekunką było bolesne?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...