Jump to content
Dogomania

Grafit nareszcie w upragnionym DS!!!;)


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='MARCHEWA']


Bardzo dziękuję.
Niestety na razie nie mamy na hotel wystarczających deklaracji i jeżeli nie znajdziemy mu dt za koszty karmy to będziemy musieli podjąć ciężką decyzję.


[/QUOTE]


Tak sie skonczyc nie moze!!!!kurde jak bym miala troszke wiekszy ten moj kojec wzielabym i chlopaka:( ale mam taki 4 m na 6 m i obawiam sie ze dwie budy to za duzo jak na taki maly kojec? :(
Strasznie mi lezy na sercu ta sprawa z Grafitem..on w schronisku zgine chlopak..teraz juz zimno a bedzie gorzej a on taka krotka siersc ma bez podszerstka :(

Moja znajoma ktora szyje ubranka dla psow zdeklarowala sie uszyc wielkie ubranko dla Grafita!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']....kurde jak bym miala troszke wiekszy ten moj kojec wzielabym i chlopaka:( ale mam taki 4 m na 6 m i obawiam sie ze dwie budy to za duzo jak na taki maly kojec? :(
....[/QUOTE]


Za czasów gierkowskiego budownictwa, w blokach, 4m x 6m to był standardowo tzw. 'duży pokój', :evil_lol: w którym nierzadko mieszkało się w trzy, a nawet cztery osoby.
Mało tego, taki metraż bywał czasem powodem zazdrości bardziej 'uciśnionych' :diabloti:
To tak, na marginesie.

Natomiast moim zdaniem kojec tej wielkości dla dwóch piesków, nawet tych większych, ciasnotą wielką nie jest.
Często, gdyby samotny lokator takiego kojca miał prawo głosu, wolałby dzielić ten metraż ze współlokatorem, niż przebywać w samotności.
Pies, to w końcu zwierzę stadne i w większości przypadków towarzystwo korzystnie wpływa na jego psychikę.
O ile psiaki są nieagresywne i byłyby zgodne, to dla Grafita z pewnością byłoby to lepsze rozwiązanie niż schronisko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memory']Za czasów gierkowskiego budownictwa, w blokach, 4m x 6m to był standardowo tzw. 'duży pokój', :evil_lol: w którym nierzadko mieszkało się w trzy, a nawet cztery osoby.
Mało tego, taki metraż bywał czasem powodem zazdrości bardziej 'uciśnionych' :diabloti:
To tak, na marginesie.

Natomiast moim zdaniem kojec tej wielkości dla dwóch piesków, nawet tych większych, ciasnotą wielką nie jest.
Często, gdyby samotny lokator takiego kojca miał prawo głosu, wolałby dzielić ten metraż ze współlokatorem, niż przebywać w samotności.
Pies, to w końcu zwierzę stadne i w większości przypadków towarzystwo korzystnie wpływa na jego psychikę.
O ile psiaki są nieagresywne i byłyby zgodne, to dla Grafita z pewnością byłoby to lepsze rozwiązanie niż schronisko...[/QUOTE]


Pewnie! ja sie caly czas zatanawiam czy nie wziasc Azy i Grafita! Ale z mojej strony nastepilo przeklamanie;) Maz mnie poprawil kojec jest 3 na 4 m ..:oops:

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak mój pokój to 3X3 więc tam i tak luksus najważniejsze żeby wychodziły na spacerki i dadzą radę poza tym Grafit i Aza żyją ze sobą w super stosunkach więc problemów z nimi nie będzie raczej a w zimę we dwójkę cieplej ;) Grafit to tak do ogloszeń idealny pies szczekający i pilnujący biega przy płocie jak szalony i szczeka na obcych może to mu da większe szanse na domek ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Oki czyli szykuję miejsce w dogobusie dla dwójki podróżników ;) :) :) Graficik słonko tak się cieszę ;) ;)
do transportu jakiś mały zapasik karmy w gratisie dla maluszków przygotujemy tylko nie wiem na jak dlugo starczy bo one przecież tyle jedzą ;) ;) ;):diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Dobra przekonalam Meza biore tez Grafita ale jak z buda? jedna na dwojke czy dwie budy? Spacery beda i beda wypuszczane na cala noc z kojca..oczwiscie z mozlowoscia wejscia do niego jak tylko beda mialy ochote :)[/QUOTE]

Kasia szalona kobieto:crazyeye::crazyeye::crazyeye: o matko jak ja się cieszę że i Graf będzie bezpieczny :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Dobra przekonalam Meza biore tez Grafita ale jak z buda? jedna na dwojke czy dwie budy? Spacery beda i beda wypuszczane na cala noc z kojca..oczwiscie z mozlowoscia wejscia do niego jak tylko beda mialy ochote :)[/QUOTE]

O Mateńko,w życiu nie spodziewałam się tak wspaniałej wiadomości:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Wczoraj wieczorem nie miałam dostepu do netu,chciałam wysyłać maile z prośbą do wszystkich znajomych o dt chociaż przez zimę dla Grafita,spać nie mogłam,że przez burzę nic zrobić nie mogłam a tu z rana wchodzę i musiałam się uszczypnąć;)

Kkasiiiar,jestem twoją dłużniczką i nie wiem jak mam ci dziękować za uratowanie Grafita od schroniska:loveu::loveu::loveu:jesteś WIELKA:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Kochani powiedzcie mi tylko jak wysoka jest buda Grafita? bo mam kojec zadaszony 180 cm ma wysokosci..na zdjeciach ta buda sie wysoka wydaje ;)[/QUOTE]
Zapytam Fiery o wysokość budy w której śpi Grafit,ale tym bym się nie przejmowała,w schronisku wszystkie psy mają jednakowe budy i Grafit nieźle musiał się nagimnastykować,żeby do niej wejść,ale sobie radził.

Link to comment
Share on other sites

[B]MARCHEWKA[/B] dziekuje Ci za mile slowa :) Dziekowac nie musisz bo zrobie to z przyjemnoscia ..zastanawialam sie dlugo czy nie wziasc tez Grafita bo nie moglo to sie tak skonczyc..teraz to juz tylko musi byc lepiej :) To tej buda od Fiery dla Grafita nie bedzie zabrana? Bo juz sie troszke gubie z tymi budami ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Kasia szalona kobieto:crazyeye::crazyeye::crazyeye: o matko jak ja się cieszę że i Graf będzie bezpieczny :multi::multi::multi:[/QUOTE]
Super, cieszę się :multi:
[quote name='kkasiiiar']No dokladnie..szalona Kobieta ze mnie :D..ale co tam..raz sie zyje...;)[/QUOTE]
Oj szalona Kobieto:loveu:
Azula i Grafit będą bezpieczne :loveu:

[quote name='MARCHEWA']Zapytam Fiery o wysokość budy w której śpi Grafit,ale tym bym się nie przejmowała,w schronisku wszystkie psy mają jednakowe budy i Grafit nieźle musiał się nagimnastykować,żeby do niej wejść,ale sobie radził.[/QUOTE]
A czy Fiera się zgodzi by zabrać tą dużą budę, w której teraz śpi Grafit?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar'][B]MARCHEWKA[/B] dziekuje Ci za mile slowa :) Dziekowac nie musisz bo zrobie to z przyjemnoscia ..zastanawialam sie dlugo czy nie wziasc tez Grafita bo nie moglo to sie tak skonczyc..teraz to juz tylko musi byc lepiej :) To tej buda od Fiery dla Grafita nie bedzie zabrana? Bo juz sie troszke gubie z tymi budami ;)[/QUOTE]
Kasiu :)
Ta duża buda, w której śpi teraz Grafit jest własnością Fiery,
i jak mi powiedziala kosztowała ją 500 zł i jej nie odda.

Sutuacja teraz się zmieniła bo jadą 2 Psiaki i buda już nie będzie jej potrzebna - ale czy da nam tą budę?

Link to comment
Share on other sites

Nie znam Fiery wiec nie bede oceniac ..to tylko moje domysly ale wydaje mi sie ze ciezko bedzie zeby oddala.. w takim razie jest jakis plan B jesli tej budy nie bedzie dla Grafita? czy bedziemy musieli kupic dwie budy? czy jedna taka na dwa psy? chyba takie sa bo gdzies widzialam? Ale szczeze nie bede sie wymadrzac bo to beda moje pierwsze psy w budzie..i sama nie wiem jak zniose ten widok jak przyjada mrozy;) Moj Maz sie smial ze znajac zycie to skonczy sie na kanapie a nie w budzie :D [B]Toyota[/B] zapraszam do mnie na spacer z Aza i Grafitem ;)aaa i nie zapomninajmy o Soni ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...