Jump to content
Dogomania

Grafit nareszcie w upragnionym DS!!!;)


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dostałam maila w sprawie dt dla Grafita:
,,
Witam.
Byłam bardzo poruszona historią psiaka, dostałam ten adres od osoby, która odpowiedziała na moje zgłoszenie na Gumtree. Nie mogę dać Grafitowi stałego domu, bo mam już przygarnięta sunię i kota, jeden chory piesek w drodze już w zasadzie z Lublina, na stałe, i prawdopodobnie dwa kolejne jako d.t. Jeśli taka pomoc jest potrzebna, to mogę dać Grafitowi d.t. - zawsze to taniej, niż w hoteliku dla zwierząt. Mam własny dom i sporą, częściowo zalesioną działkę. Pracuję jako księgowa w domu, mam nienormowany czas pracy, stąd czas na wolontariat,,

Jestem po rozmowie z p.Magdą i miejsce na Grafita czeka,pani ma w ogrodzie budy,ale psy żyją w domu lub jak same wybiorą.
Pani Magda obiecała wstawić zdjęcia i nie ma nic przeciwko wizycie kogoś z dogo.Umówiłysmy się,że jak wszystko dojdzie do skutku to będziemy wysyłać miesięcznie worek karmy dla Grafita,czyli koszt około 100zł.
Myślę,że trzeba z tego skorzystać,bo sami widzicie,że wpłat brakuje i może być tak,że za jakiś czas będzie problem z opłacaniem hoteliku,a tym bardziej,że w to miejsce możemy pomóc następnemu psu w wielkiej potrzebie,a Grafitowi spokojnie szukać domu.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ale czy jest ktoś w stanie pomóc? Jestem bezradna a pies zginie!!!!
Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA%21Ten-pes-zginie-bez-WAS"]http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA!Ten-pes-zginie-bez-WAS[/URL]!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam :)
Grafit miał dziś do mnie dojechać, a tu brak wieści nagle. Pisałam esy do dziewczyny, która miała ogarnąć transport, ale z jej strony cisza. No cóż, czekam na wieści.... Pozdrawiam wszystkich miłośników psiaków:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dzwoniła do mnie Elmira i powiedziała,że Grafit już dojechał.O domku i nowych opiekunach Grafita wypowiadała się bardzo dobrze;)
Fiero,witamy Cię na wątku Grafita i jeszcze raz dziękujemy za bezpłatny tymczas;)
Karmę zamówię w Krakvecie we wtorek i wyślę na twój adres.
A ty pisz jak nasz chłopak się sprawuje.

Link to comment
Share on other sites

Teraz musimy opłacić hotel za 10dni kwietnia i zakupić do dt Grafita karmę,poszukam w Krakvecie jakiejś odpowiedniej dla Grafita,może macie jakiś pomysł na jakiej by go można podtuczyć?
Megii napisz co jadł u ciebie w razie rewolucji zakupimy mu taka samą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Teraz musimy opłacić hotel za 10dni kwietnia i zakupić do dt Grafita karmę,poszukam w Krakvecie jakiejś odpowiedniej dla Grafita,może macie jakiś pomysł na jakiej by go można podtuczyć?
Megii napisz co jadł u ciebie w razie rewolucji zakupimy mu taka samą.[/QUOTE]
U mnie Grafit jadł Purinę Dog Chow z jagnięciną i dałam mu trzy porcje na drogę żeby nowi opiekunowie mogli mu to mieszać z nową karmą. Jak dla mnie powinien jeść karmę wysokoenergetyczną bo u nas dostawał w ciągu ostatnich dwóch tygodni Purinę trzy razy dziennie i ciągle jest chudy.

Link to comment
Share on other sites

Witam:)
Grafit to taki fajny psiak, przytula się, rozdaje całuski i chce się bawić. Jeśli chodzi o karmę, to wczoraj chrupał purinę, którą dostał, ale dziś wolał wyjadać mięsne kulki z Chappi z drobiem i warzywami. Żadnych rewolucji z brzuszkiem nie było. Apetyt ma spory, więc będę b.wdzięczna za ten worek karmy. Niebawem wrzucę zdjęcia Grafita, pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...