Jump to content
Dogomania

Szczenna suka w typie goldena błąka się w KUTNIE.


URIA

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,
Słuchajcie, właśnie 10min temu dostałam informację od ochroniarza z tej masarni (pisałam Wam wcześniej), że ta sunia razem z innym dużym czarnym psem w typie owczarka niemieckiego biega po terenie zakładu. Podobno biegają, obwąchują śmietniki i jak to pan ochroniarz określił "spacerują". Ciężki temat,bo te psy nawet nie chcą się zbliżyć na kilka metrów, a ludzie z tej masarni się ich boją, a szczególnie tego czarnego i podobno jak wychodzą na zewnątrz to gaz biorą ze sobą w razie czego...:( sama już nie wiem co o tym myśleć, ta sunia już nie ma podobno brzuszka więc pewnie już urodziła... dlatego też może nie było jej od jakiegoś czasu. nie wiem czy to są psy ze wsi obok i przychodzą, bo czują mięso...W sumie to pasowała by taka teoria, bo one nie przychodzą codziennie, tylko czasami, a bezdomne psiaki by się tam kręciły cały czas... Mam telefon na tą ochronę, w razie czego. Ja mam grypę i leżę w domu z gorączką, dlatego najwcześniej kiedy mogę tam pojechać to we wtorek. Zresztą w sumie to nie mam po co tam jechać, jeśli to są takie dzikusy... Nie wiem czy dobrze myślę, ale z drugiej strony skoro te psiaki przeżyły te mrozy, to mają gdzieś dobrą kryjówkę. Ten ochroniarz twierdził, że na wychudzone nie wyglądają, ale w sumie mają długą sierść, to tak nie widać.
Macie jakieś pomysły...?

Link to comment
Share on other sites

aha a apropo tego pieska drugiego, to też pisałam Wam wcześniej że ta sunia podobno biega z jakimiś dwoma psiakami-jakimś dużym i małym. Dzisiaj widocznie przybiegła tylko z tym dużym...
Nie wiem o co tym myśleć, czy coś działać dalej w tym temacie, czy te psiaki nie są teraz szczęśliwsze niż w schronie...
Nie wiem czy to są bezdomne psiaki?podejrzana sprawa...?

Link to comment
Share on other sites

trzeba koniecznie pojechac tam wtedy kiedy się pojawią psy i z cichacza je wyśledzić, gdzie ona ma to gniazdo. Innej opcji nie ma, a być może i do domu by zaprowadziła droga, tylko trzeba cierpliwości i ciepłych ciuchów...no i iśc tak aby suka nie wiedziała że się za nią idzie, czyli jak odwróci łeb to udajemy drzewko:)nie patrząc na psa:)

Link to comment
Share on other sites

witam! wcale nie ejstem takim dzieckiem, toż to już 18 na karku ;)
Wiadomo coś więcej o suni? Czy nie ma więcej wiadomości? jestem w stanie w weekend podjechać na miejsce i rozejrzec sie za psinka, choc z tego co tutaj wyczytałem o watpie aby zgodziła do siebie podejść .

Link to comment
Share on other sites

Sorry za offa.
Ale...
Zaginęła Dżaki, sunia w typie jack russel terriera wyadoptowana ode mnie z tymczasu!
Jest płocha, nie da do siebie dojść.
Zaginęła w Warszawie, w dzielnicy Mokotów-Służew!!
Tel. do mnie: 513145953
Pani Gosi(DS) : 669408881
Oto sunia:
[URL="http://img88.imageshack.us/i/daki4.jpg/"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9334/daki4.jpg[/IMG][/URL]
WAŻNE: Była w szelkach tych co na zdjęciu, tj. brązowych w pomarańczowe łapki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']sluchajcie, dlaczego na tym watku pisze sie o kilku psach? borowka, my "jestesmy w kutnie" - czy pytalas na warszawskim forum? tam sa ludzie z palucha, moze lepiej tam zapytac? (nota bene czy nowi wlasciciele ja puscili? hm... hm... :angryy:)[/QUOTE]
Dżaki sie znalazla.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][INDENT][B][SIZE=1][COLOR=red]ZAGINĘLI!![/COLOR] [COLOR=darkred]3-4 letnia suka w typie owczarka niemieckiego długowłosego i szczeniak - rasowy ON.[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=1] [/SIZE]
[COLOR=red][SIZE=1][B][COLOR=darkred]Jeśli znacie kogoś z Radziejowic, Mszczonowa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego, Nadarzyna, Skierniewic, Rawy Mazowickiej, Grójca, Raszyna, Sochaczewa, Łowicza... i okolic [/COLOR][/B]PROSZĘ ZAWIADOMCIE ICH O POSZUKIWANIACH.[/SIZE][/COLOR]
[SIZE=1] [/SIZE]
[COLOR=red][URL="http://www.dogomania.pl/threads/204368-zaginieni-3-4-letnia-ON-ka-i-szczeniak-Radziejowice-Mszczon%C3%B3w-%C5%BByrard%C3%B3w-i-okolice"][SIZE=1][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2043...%B3w-i-okolice[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=1]![/SIZE]
[/COLOR][SIZE=3][COLOR=black]Pieski wróciły.[/COLOR][/SIZE]
[/INDENT][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...