Jump to content
Dogomania

Miałem być yorkiem-nie udało się :( Zgredek został Tofikiem i ma wspaniały DOM!


joanna83

Recommended Posts

No właśnie, mi kiedyś wetka źle obliczyła... Jak zaczął pies słabnąć i dziwnie się pokładać, poszłam do innego, okazało się, że to była podwójna porcja Lotensinu!!!! Mało mi psa nie wykończyła:( I jeszcze się dziwiła, że ja coś wymyślam, że pies źle reaguje... Na leki nasercowe trzeba szczególnie uważać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='balbna R']a mówiłam że to przystojniak!!!!!,
cioteczki a jak film wam się podobał:))[/QUOTE]

Filmik rewelacja! Aż trudno uwierzyć. Czasem sobie go włączam i aż łezka mi się zakręci, że ten zapomniany przez wszystkich brzydalek wygrał los na loterii :)
Wygłaskaj Tofisia ode mnie :)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście dostanie buziaczki od wszystkich z tego wątku, a cwaniak nauczył się prosić pukając łapka o łapkę ,nieźle co jak teraz się go nie głaszcze to sam się dopomina. Ma złe skojarzenie z autem może go ktoś wywiózł i porzucił... bo siedzi wciśnięty we mnie i ciągle patrzy czy go nie zostawię. myślę że z czasem się przekona że nigdzie go nie oddam.Po lekach widać już poprawę mniej się męczy i może nawet zaszczekać ,więc widzę już że są efekty i się cieszę. Nie toleruje innych psów suczek nikogo poza moją Pepsi,ale ja mu się nie dziwię i tylko uprzedzam że mój pies nie może się denerwować więc muszą odejść i tyle...widzę że pomagacie innym myślę, że trzeba wspomóc wątek staruszków.Pozdrawiam wszystkich Roma i Tofik

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']Filmik rewelacja! Aż trudno uwierzyć. Czasem sobie go włączam i aż łezka mi się zakręci, że ten zapomniany przez wszystkich brzydalek wygrał los na loterii :) [/QUOTE]

Ależ... a ja nie widziałam :(

Link to comment
Share on other sites

Kochani, przepraszam że przychodzę do Was z prośbą, ale jesteśmy w krytycznej sytuacji. Mamy dzień na uzbieranie deklaracji. Psiak wraca z adopcji po tygodniu, bo stał się agresywny dla domowników. Wcześniej był 7 lat w schronisku. Nie chcemy aby tam wrócił. Może chociaż jakiś piątak....

[url]http://www.dogomania.pl/threads/199799-Pimpu%C5%9B-nie-mo%C5%BCe-d%C5%82u%C5%BCej-zosta%C4%87-w-domu.Grozi-mu-powr%C3%B3t-do-schronu.PILNIE-DEKLARACJE[/url]!

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Zaglądamy i cieszymy się ze szczęścilwego zakończenia :)

Zapraszam na wątek innego białostockiego staruszka, który póki co ma tylko DT [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203767-Iwo-(schroniskowy-Witalis)-szuka-DS[/URL]

Link to comment
Share on other sites

No to dobrze że o nas nie zapominacie ,
u mnie pojawił się problem mój dziadzio zaczął "brykać"a chodzi tu o moją sunię HIHI
myślałam że w tym wieku i z takim chorym sercem się powstrzyma,
teraz martwię się czy to czasowe? Aha ona nie ma cieczki a on staje i ...się kołysze .
Mówię mu nie podniecaj sie bo zawału dostaniesz i to narazie działa ale co będzie dalej??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='balbna R']No to dobrze że o nas nie zapominacie ,
u mnie pojawił się problem mój dziadzio zaczął "brykać"a chodzi tu o moją sunię HIHI
myślałam że w tym wieku i z takim chorym sercem się powstrzyma,
teraz martwię się czy to czasowe? Aha ona nie ma cieczki a on staje i ...się kołysze .
Mówię mu nie podniecaj sie bo zawału dostaniesz i to narazie działa ale co będzie dalej??[/QUOTE]

Następny jurny staruszek :)
Już Ci mówiłam-trzeba ciachnąć sunię ;)

Link to comment
Share on other sites

U nas wszystko super dostaliśmy Canidryl 20 mg na stawy plus stałe leki na serduszko i chłopak biega jak ta lala nawet myślałyśmy o nagraniu filmu aby pokazać wam co on umie . Tofiś to moje kochane szczęście,bojące sie krzyków parasolki wszystkiego co przypomina mu o złych czasach.Jak śpi to nieraz płacze wierci się to mnie najbardziej boli włażę do niego za fotel i głaskam go dopóki się nie wyciszy. Lubi jeść co widać waży już 6,200 więc całe kilo więcej.jak wracamy z dworu siada i czeka łasuch na nagrodę że był grzeczny.wychodząc spuszczam go ze smyczy wiem że mnie pilnuje choć lubi sie czasem ze mną pogonić .rozumie jak mówie do niego choć idziemy do domu.Generalnie jestem dumna z jego wszystkich osiągnięć.!!!A do tego jest lepszy od budzika dokładnie o 6,30 rozpoczyna pobudkę łażąc po nas liżąc gdzie się da.tego nie da się wyłączyć tylko trzeba wstać i wyjść na spacer. Moja Pepsunia spała wcześniej i do 10 z chłopcami teraz dzielnie towarzyszy koledze na porannym spacerku.Jako właściciel mogę tylko życzyć każdemu by dostał taki skarb jak mój Tofik.Wszystkie ciocie i wujka serdecznie pozdrawiamy.Tofiś i Ja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='balbna R']A do tego jest lepszy od budzika dokładnie o 6,30 rozpoczyna pobudkę łażąc po nas liżąc gdzie się da.tego nie da się wyłączyć tylko trzeba wstać i wyjść na spacer.[/QUOTE]
O tej mniej więcej słychać codziennie wielki rejwach w "jego" (na całe szczęscie już nie) schronie, pewnie czas roznoszenia jedzonka...
Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...