Jump to content
Dogomania

Guest Marta191991

Recommended Posts

Guest Marta191991

Witam!

Chcę kupić dla mojego cavaliera transporter - torbę taka prostokątną, nie wiem tylko jakie mniej wiecej wymiary ma dorosły cavalier - suczka. Pomożecie?

Link to comment
Share on other sites

Guest Marta191991

A da się go nosić z psem w srodku? Pytam w ten sposób bo przy wielu takich kojcach transportowych jest napisane ze nadają się nie tyle co do przenoszenia a jako miejsce dla psa w domu czy w samochodzie. A mi potrzebny taki zeby nasz cavalierek jezdził ze mną pociągiem i było mu dość wygodnie bez obawy ze podczas przenoszenia cos sie urwie :) :)

Link to comment
Share on other sites

Hm...Nasze cavisiaki nie przekraczają 10 kg i nad tym żeby robić próby wytrzymałościowe to się nie zastanawialiśmy ale nigdy się nam nie zdarzyło aby kojec sie rozpadł. On ma tych zapięć chyba z osiem cztery szerokie zatrzaskowe i cztery mniejsze zakręcane Zresztą do mocowania w samochodzie jest specjalny pas i gniazda na ten pas na transporterze - tym pasem można całą tą konstrukcje wzmocnić na tyle żeby już było pewne ze wytrzyma nie 8 a 28 kg ! ;-)

Link to comment
Share on other sites

Udało sie wstawić zdjecie To taki własnie transporterek - tu akurat w środku siedzi Dusia (Milady Bonnie Fable)(suczka bh) czyli pierwsze pokolenie u nas odchowane odchowane i Redżi - nasza duma czyli Regency Peri Biely Demon - tricolor - co to go już niejakie "caruso" prawie pochowało bo jest tym strasznie chorym psem - siedzenie w transporterze to forma podniesienia przestiżu w naszym stadzie - stąd czasami sie zdarza że siedzą tam sobie nawet dorosłe dwa caviśki i nawet nie specjalnie im jest źle bo potrafią tak nawet spać ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Marta191991

hmm... chyba byśmy byli zainteresowani, ale może np. za miesiąc?, no chyba ze już zostanie sprzedany to wtedy no problem ;) bo dla malucha to narazie bedzie to chyba zbyt duza przestrzen ;D ;) no i dziękuje za poradę odnośnie wymiarów ;)

Pozdrawiam

M.K. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...