Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marlena:)']Dopiszcie i mnie na namiot na doklejkę do Luzi.
Nie mogę jej samej puścić, bo jeszcze któraś z Was mi jej w głowie zawróci i tyle będzie! :evil_lol:[/QUOTE]
a jej się jeszcze bardziej da ?:diabloti::evil_lol::evil_lol:
dopisuję :)
a jaki pies/psy ?

Link to comment
Share on other sites

wiem, rozumiem Cię całkowicie ;p

a jeśli (odpukac) ten ośrodek niewypali to wszyscy byliby w stanie dopłacic po 10zł i chętni jechac do siewierza ?
[url]http://www.zajazdlesny.pl/[/url]
( z tym że trzeba zapłacic kaucję po 250? zł za domek, ale to potem oddają)

Link to comment
Share on other sites

Zależy ile miejsca tam będzie, w jakim terminie. Myślę, że kwota 10zł dopłaty nie jest tak bardzo zaporowa :)
Niestety w ogóle stanął mi zlot pod znakiem zapytania, gdyż prawdopodobnie teraz okazało się że od 3 do 17 lipca w ogóle mnie nie ma, na razie nie wypisujcie z listy, zobaczymy jak to się potoczy dalej, spróbuję zmienić jakoś plany.
Bo nie wiemy, jakie terminy mają wolne w Siewierzu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']wiem, rozumiem Cię całkowicie ;p

a jeśli (odpukac) ten ośrodek niewypali to wszyscy byliby w stanie dopłacic po 10zł i chętni jechac do siewierza ?
[url]http://www.zajazdlesny.pl/[/url]
( z tym że trzeba zapłacic kaucję po 250? zł za domek, ale to potem oddają)[/QUOTE]

[COLOR="blue"]ta 250;)


i tak w Siewierzu nie ma namiotów niestety, i tyż tam zalezy od terminu ale raczy tyn obecny nie bydzie problemem bo mają do dyspozycji 40 domków i nie wierza, żeby
wszystkie były zapełnione;) i tam za tydzień wyjdzie 162 zł o ile dobrze pamiętom;)
ale na razie cii bydzie ok z Dębnem miejmy nadzieja ^^[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

a w tym Siewierzu staw/jezioro było zara przy domkach? oglądałam zdjęcia i tak mi się wydawało
i myślałam, że było na wątku I napisane, ale teraz jakoś nie mogłam doszukać - dojazd do jakiegoś większego miasteczka(jakiego?) pociągiem i później do Siewierza busem tak jak jest z Dębnem?

Link to comment
Share on other sites

Z tym dojazdem to o ile wiem troszke kłopot...No ale da rade. Jeziorko blisko, tylko na początku się o skrótach nie wiedziało :evil_lol: Ja jednak wolałabym gdzie indziej, bo wyjdzie na to, że całe wakacje będą 'takie same' dla mnie :/ tzn. w tych samych miejscach tylko terminy niewiele przesunięte, już się cieszyłam na te góry. No i jakbym coś jednak skombinowała z tymi przeszkodami, no to problem z noszeniem tego w tą i tamtą codziennie, a zostawić nie zostawie tak z drugiej części tego ośrodka. A jeszcze te igiełki wszechobecne, które mi się w kółka od walizki wbijały, maskara :cool3: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja proponowałbym w razie gdy Dębno nie wypali poszukać coś innego, Siewierz nie do końca mnie przekonuje,
daleko od miasta, w restauracji kompletny brak czegokolwiek "normalnego" i w normalnej cenie do tego z ta kaucją tez zamieszania było xd
Wiem ze mnie maruda no, ale tak mnie się to widzi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Wybieracie się na zlot? Bo ja bym coś chciała zamówić.....[/QUOTE]

[quote name='Bartiśkowa_']Ja nie ukrywam, że też na pewno nie wrócę wtedy z pustymi rękami ;)[/QUOTE]

niestety dla nas troche daleko:-( a wolimy chyba jednak nad morze jechać....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...