Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :roll:

[quote name='alexandriota']Witam :)

jeśli to możliwe, to prosiłabym o wpisanie mnie na listę rezerwową :) 1 ludź + 2 psy (sznaucery miniaturowe)[/QUOTE]

jak nie bedzie miejsc możesz spac ze mną w łożku :D, chociaz nie wiem czy się z Ami, Queri i Torenem zmieścimy :diabloti:

jak Ola pojedzie to wezme dwie sucze

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Natula']


jak nie bedzie miejsc możesz spac ze mną w łożku :D, chociaz nie wiem czy się z Ami, Queri i Torenem zmieścimy :diabloti:[/QUOTE]

Toren ostatnio tylko się przytula a potem idzie na podłogę :P Querida śpi na mnie, więc no problem :D myślę, że jakoś Ami z Queri nas nie stratują

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alexandriota']Toren ostatnio tylko się przytula a potem idzie na podłogę :P Querida śpi na mnie, więc no problem :D myślę, że jakoś Ami z Queri nas nie stratują[/QUOTE]


tez mi Toren robi róznice, dawno Amelki nie widziałaś, tóż to mała krowa już, a co bedzie w lipcu :roll: :eviltong: doobra Ami nie śpi w łożku :D

może koniec bo nas w dwupaku jeszcze nie wezmą, osobno normalne ale w duecie... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rahl']Nie wiem, czy by nas tam chcieli po tamtym zlocie :evil_lol:
Ale prawda, było ślicznie![/QUOTE]

Też nie wiem, ale tamci ludzie byli opętani. Dolce rozróbe im w domku zrobił a oni byli szczęśliwi z tego faktu.



A tam jest teren ogrodzony? ędzie miejsce na dwa psy na łańcuchach ?:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Bo jest napisane, na czerwono, 3 posty wcześniej, że jest awaria prądu w ośrodku.

Mnie się podobało w Sierakowie ale to.. Poznań... Cena była przyzwoita, tereny przepiękne, dwa jeziorka, teren ogrodzony itd.


Eh, cholera. Co do tych sklepów to makabra. Trzeba będzie jednak to prawko robić bo walizke mam nie pojemną..
Ulv! Kupuj Syrenke.[/QUOTE]

Własnie zrobiłam NARESZCIE prawko - w poniedziałek zdałam :) tak, że mogę oficjalnie się turlać. Autko prawie-na-pewno bedzie albo łada (jesli będzie na chodzie) albo opel (jesli ciocia da ;) ). Wolałabym ładę na chodzie, bo pojemniejsza....


A wogóle to mi się wybitnie podobało tam gdzie był w zesłzym roku zlot nie-sląski, tzn nad morzem . Zawsze można zrobić zlot tam pod hasłem "Sląsk sięga aż do morza" :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Własnie zrobiłam NARESZCIE prawko - w poniedziałek zdałam :) tak, że mogę oficjalnie się turlać. Autko prawie-na-pewno bedzie albo łada (jesli będzie na chodzie) albo opel (jesli ciocia da ;) ). Wolałabym ładę na chodzie, bo pojemniejsza....


A wogóle to mi się wybitnie podobało tam gdzie był w zesłzym roku zlot nie-sląski, tzn nad morzem . Zawsze można zrobić zlot tam pod hasłem "Sląsk sięga aż do morza" :)[/QUOTE]


GRATULUJĘ!!!! Za którym razem? :D

To był Bobolin - było SUPER. Mały ośrodeczek, 5 domeczków na chyba ok 30 osób, własciciel weterynarz... Plaza pusta, piękna... eh ;)

Link to comment
Share on other sites

Myślę że morze w tym roku jest raczej mało realne.
Jeśli nawet nie wyjdzie z Dębnem to pierwszą opcją jest Siewierz.
Morze może za rok, bo to faktycznie fajna opcja :D ale myślę że to by była za duża zmiana, ktoś się zapisał na zlot liczac na dojazd na południe a tu nagle go postawimy przed faktem dokonanym że ma jechac na północ i może jeszcze dopłacić. Dla mnie samej to byłby problem, a nie każdy ma rodziców którzy zgodzą się na wszystko, psa który toleruje długie podróże i samochód żeby nim dojechać.

Bewarka na razie tak, nawet mi kobita nr. konta nie podała..
W weekend z tego co mówiła ma mieć jakieś zebranie po którym powinna coś wiedzieć. Obiecała dzwonić jak się tylko dowie, jak nie to sama to niej zadzwonię.

Ulv również gratuluję :)
ja mam zamiar w moje długie wakacje zacząć kurs, może nawet uda mi się do zlotu zdać..

Link to comment
Share on other sites

Masakra z tą Arktyką, właśnie zobaczyłam ten wątek

A ja zapraszam na bazarek na chorego Tymonka z Olkusza! Kosmetyki dla każdej cioteczki! :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204438-Kosmetyki-dla-ka%C5%BCdej-cioteczki!-Do-1.04.2011r!-ZAPRASZAMY!-%29?p=16567125#post16567125[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...