Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

Justyna to nie miałaś niestety przyjemności spróbowania pysznych posiłków Baśki. :diabloti: A co do zupek chińskich to dla mnie są one super mega i wgl więc jedzenie ich dzień w dzień przez tydzień nie będzie problemem w moim przypadku. :lol:


Ewka, chyba napisze do Baśki czy pojedzie bo naleśników może mi troche brakować. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][COLOR=red][B]Właśnie umarłam.
Dzwonię do ośrodka, pytam o konto na zaliczkę, a kobieta mi mówi że:
Jest poważna awaria prądu w ośrodku, i jeszcze nie wiadomo na 100% czy uda się ją usunąć. Na jakieś 80-90% do lipca się z tym uporają, ale jest możliwość że nie, i wtedy nie będzie możliwości przyjazdu do ośrodka.
Pani mi ma dać znać jak najszybciej, w weekend powinna już coś wiedzieć.
Jak tego nie usuną to mnie szlak trafi, i przypuszczam że nie tylko mnie.
[/B][/COLOR][/CENTER]


[SIZE=1]Od razu mówię, żeby nie było ale, że jeśli ośrodek się nie naprawi i zlot nie dojdzie do skutku (odpukać) to kasa powędruje z powrotem do Was. [/SIZE]

Jeśli wszystko będzie dobrze to jest możliwość rozbicia namiotu ('za niewielką opłatą').

Teraz się módlcie żeby się naprawiło, bo jak nie to zlotu nie będzie.
Kto nie wysłała zaliczki możecie się wstrzymać do następnego tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

Myślałam nad Siewierzem, tam nie było ruchu, były wolne domki podczas naszego pobytu, a pamiętam że w tamtym roku kobieta chciała ostatecznego potwierdzenia dopiero koło czerwca. Wtedy byśmy jechali na takich warunkach jak w tamtym roku, o ile by nas jeszcze chcieli :D tylko z tego co pamiętam tam wychodziło ciut drożej ?
Acz ja mam na razie nadzieję że awarię usuną i pojedziemy do Dębna.

Link to comment
Share on other sites

Bo jest napisane, na czerwono, 3 posty wcześniej, że jest awaria prądu w ośrodku.

Mnie się podobało w Sierakowie ale to.. Poznań... Cena była przyzwoita, tereny przepiękne, dwa jeziorka, teren ogrodzony itd.


Eh, cholera. Co do tych sklepów to makabra. Trzeba będzie jednak to prawko robić bo walizke mam nie pojemną..
Ulv! Kupuj Syrenke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']
Eh, cholera. Co do tych sklepów to makabra. Trzeba będzie jednak to prawko robić bo walizke mam nie pojemną..
.[/QUOTE]

z tym był ostatnio ogromny problem, bo nie było kierowcy tzn. był jeden ale nie całkiem się nadawał do jazdy (%:evil_lol:), mieliśmy parę małych dramatów i trzeba było latać do recepcji i prosić się o transport.
Także jakby była choć jedna osoba z prawiek i samochodem byłoby wygodniej

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]bo chyba jednak lepi jak sie co roku jedzie w inne miejsca a nie w te same
choć tam było bardzo fajnie[/QUOTE]
ach, rozumiem.

[QUOTE]Bo jest napisane, na czerwono, 3 posty wcześniej, że jest awaria prądu w ośrodku.[/QUOTE]
to do mnie? spytałam się o to, czemu nie do siewierza znowu, a nie czemu w razie czego chcą szukać czegoś innego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']
Mnie się podobało w Sierakowie ale to.. Poznań... Cena była przyzwoita, tereny przepiękne, dwa jeziorka, teren ogrodzony itd.
[/QUOTE]
Nie wiem, czy by nas tam chcieli po tamtym zlocie :evil_lol:
Ale prawda, było ślicznie!

Link to comment
Share on other sites

Poznań jednak strasznie daleko, a 'śląski' w nazwie zobowiązuje chociaż do południa Polski :D:D
Na razie liczę na Dębno cały czas, jak nie to będziemy próbować z Siewierzem.

Co do sklepów to faktycznie, chociaż jeden samochód i kierowca (chociaż tego drugiego może więcej, bo różnie bywa z dyspozycją :D) byłby wybawieniem.
Acz w Dębnie chyba trochę bliżej do tego sklepu, Siewierz był chyba dalej od ośrodka, nie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rahl']Nie wiem, czy by nas tam chcieli po tamtym zlocie :evil_lol:
Ale prawda, było ślicznie![/QUOTE]

Anula mówi że zapraszali nas ponownie :evil_lol:
Było było;)

[quote name='Avaloth']Poznań jednak strasznie daleko, a 'śląski' w nazwie zobowiązuje chociaż do południa Polski :D:D
Na razie liczę na Dębno cały czas, jak nie to będziemy próbować z Siewierzem.

Co do sklepów to faktycznie, chociaż jeden samochód i kierowca (chociaż tego drugiego może więcej, bo różnie bywa z dyspozycją :D) byłby wybawieniem.
Acz w Dębnie chyba trochę bliżej do tego sklepu, Siewierz był chyba dalej od ośrodka, nie ?[/QUOTE]

Gdzie tam Poznań daleko :diabloti:

Ja może do tego czasu będę kierowcą:P chociaż wątpię:P ale i tak nie jadę;(

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="blue"]Ada ale Rahl godo o Siekarowie o kerym wspominała Karilka a nie o Siewierzu:diabloti:
bo w Siewierzu godali, że zapraszają ponownie a Pan z recepcji sie dziwił, ze my tak grzecznie sie zachowywali choć czy do końca było grzecznie:evil_lol::evil_lol:

ale na razie cii miejmy nadzieja, ze bydzie wszystko ok z tym Dębnem;)
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]Ada ale Rahl godo o Siekarowie o kerym wspominała Karilka a nie o Siewierzu:diabloti:
bo w Siewierzu godali, że zapraszają ponownie a Pan z recepcji sie dziwił, ze my tak grzecznie sie zachowywali choć czy do końca było grzecznie:evil_lol::evil_lol:

ale na razie cii miejmy nadzieja, ze bydzie wszystko ok z tym Dębnem;)
[/COLOR][/QUOTE]

Cicho ja dzisiaj nie kontaktuje, pomieszało mi się:evil_lol:
ale też było ładnie:eviltong::eviltong:
No właśnie tak grzecznie to bym nie powiedziała:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...