Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ppx, kto tak pisał? Mnie przeszkadzają osoby towarzyszące, bo zajmują miejsce osobom z dogo. A to, że będą się nudzić to inna sprawa.

I jeśli jutro zdecydujemy, że osoby towarzyszące idą na listę rezerwową, to bez obaw - od Anuli (organizatorki) też się tam znajdą. Wyjątek stanowią Domixy i chłopaki od Anity - bo to trochę inna sytuacja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rahl']
[quote name='dog193']
I szczerze mówiąc wolę się na zlocie spotkać z Ulv na przykład, niż z czyjąś osobą towarzyszącą...[/QUOTE]
Racja![/QUOTE]
Ja też się zgadzam, zresztą pisałam już to wyżej, a Ulv, w końcu, chętnie poznam na żywo :diabloti:

To czekamy, czekamy na ostateczne rozwiązanie, a najbardziej na poniedziałek/wtorek, kiedy będzie już wiadomo jak z domkami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']Ja też się zgadzam, zresztą pisałam już to wyżej, a Ulv, w końcu, chętnie poznam na żywo :diabloti:

To czekamy, czekamy na ostateczne rozwiązanie, a najbardziej na poniedziałek/wtorek, kiedy będzie już wiadomo jak z domkami :)[/QUOTE]

Oj, dziewczyny, zawstydzacie starą ciotkę ;)

Oczywiście jesli chodzi o ilośći rodzaj psów, jakie przywiozę to na razie wielka niewiadoma, obecnie mam 6 sztuk, a niedawno miałam np bernardynkę ;)

Link to comment
Share on other sites

Fajnie by było, jak by była ta możiwość wzięcia kolejnego domku ..Bo w tym roku dużo chętnych..
A ja od razu sie przyznaje, że przelewu jeszcze nie zrobiłam, bo komputer miałam w naprawie, i zrobie na początku tygodnia, od razu za nas 3 i raczej już całość :)

Link to comment
Share on other sites

nie żeby coś, ale na rezerwowej jestem bez psa :D
a ja biore mojego 'maluszka' :)
czyliii
klaudusia0219+pies (sznaucer olbrzym) :)



a w sprawie szkolenia byłoby fajnie, ale właśnie psy by się nie skupiały,
a to ma być taki wyjazd rozluźniający nas i psy po cięzkim roku szkolnym :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ppx']Hmmm... no to pisałyście, że wam osoby spoza dogo przeszkadzają, bo będą się nudzić przy ćwiczeniach z psami, a teraz, że nie chcecie jednak szkolenia :> ?[/QUOTE]

Myśle, że to nie chodzi o to, że nie chcemy szkolenia tylko o to, że nie chcemy szkoleniowca. ;) Przeciez same się możemy wymieniać swoimi doświadczeniami i takie luźne zajęcia sobie robic. ;)

[quote name='Finnigan']Moim zdaniem nie ma co brać żadnego szkoleniowca.
Po pierwsze jak się chce pracować to można jechać na obóz z psem/szkolenie.
Po drugie obawiam się,że psiaki może trochę przerosnąć to,że tutaj się teraz bawimy,szalejemy,a zaraz mają się skupić w tej całej grupie psów co gupkowały.
Z tego co mi się wydaje to na zlotach psiaki urzędują głównie bez smyczy i razem,a później może im być ciężko przestawić się na pracę.
Nie mówię,że na zlocie nie możemy się np. sami pobawić w jakieś zajęcia ale myślę,że tak na poważnie ze szkoleniowcem to nie opłaca się ;)
Oczywiście jest to tylko i wyłącznie moja opinia więc nie musicie się nią przejmować ;)
Myślałam po prostu,że będziemy wspólnie spędzać czas,wygłupiać się,rozmawiać,uczyć chaotycznie nasze psy nowych gupot i co jeszcze nam przyjdzie ;)
Tym bardziej,że tydzień ze szkoleniowcem to trochę mało by było :D
Hio Hio taka moja wyrywająca się przed szeregi opinia ;][/QUOTE]
Popieram. :D

[quote name='anka11']Ja też się zgadzam, zresztą pisałam już to wyżej, a Ulv, w końcu, chętnie poznam na żywo :diabloti:[/QUOTE]
Ja miałam to samo, jak się dowiedziałam dwa lata temu, że Ulv jedzie to się czułam jakbym miała poznać człowieka- legendę :evil_lol: i w sumie bardzo się ciesze, że do tego spotkania doszło.:)




Uuuuuulv! weź dużo psów! Piki koniecznie! Twoje psy są takie pocieszne. :lol:


Ps. czy ktoś się z okolic Krakowa wybiera i wziąłby mnie na gape?:oops: lub czy ktoś jedzie z tych okolic pociągiem i chętnybyłby podróż spędzić ze mna? :oops:

Link to comment
Share on other sites

Pola pewnie miejsce dla ciebie zostanie, bo cioteczka napisała, że nie może a my się wybierałyśmy wszystkie z Krk jednym samochodem. :)


Ja nie chce szkoleniowca, bo czułabym się jakbym komuś za wakacje płaciła. :eviltong: W końcu to zlot dogomaniaków, więc wystarczy 'tylko' się jako tako zebrać, bo raczej z każdym indywidualnie to nie będzie pracował...A jeszcze komuś tak nie podpasuje albo nic ciekawego nie nauczy no a kasy szkoda, już lepiej i taniej złożyć się na coś i przygotować.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ja miałam to samo, jak się dowiedziałam dwa lata temu, że Ulv jedzie to się czułam jakbym miała poznać człowieka- legendę i w sumie bardzo się ciesze, że do tego spotkania doszło.[/QUOTE]
Dokładnie ;) jak dołączyłam na forum to zawsze istniała dla mnie tylko Ulv z wrocławiaków i byłam dumna, że jest ktoś taki z mojego miasta :d a dopiero teraz widzę ile jest dziewczyn super-pomagających z wro.

jakby co , jeśli pojedziemy, to nasza trasa wygląda tak - wrocław gł.-kraków gł., godzinka czekania, a potem z krakowa do nowego targu. super dobrane są pociagi do siebie i myślę, że będzie ok. Boję sie tylko o powrót, fajnie jakby ktoś miał miejsce w aucie i właśnie dowiózł do takiego miejsca, żeby można było jechać jednym pociągiem już do końca, bo jak dwoma to pewnie będzie tłok i zginiemy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']Dokładnie ;) jak dołączyłam na forum to zawsze istniała dla mnie tylko Ulv z wrocławiaków i byłam dumna, że jest ktoś taki z mojego miasta :d a dopiero teraz widzę ile jest dziewczyn super-pomagających z wro.

jakby co , jeśli pojedziemy, to nasza trasa wygląda tak - wrocław gł.-kraków gł., godzinka czekania, a potem z krakowa do nowego targu. super dobrane są pociagi do siebie i myślę, że będzie ok. Boję sie tylko o powrót, fajnie jakby ktoś miał miejsce w aucie i właśnie dowiózł do takiego miejsca, żeby można było jechać jednym pociągiem już do końca, bo jak dwoma to pewnie będzie tłok i zginiemy :evil_lol:[/QUOTE]

Jeśli by mi wyjazd wypalił to ja też będę się na Kraków kierować i stamtąd na miejsce pociągiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Niewykluczone, że w tym roku nareszcie będę jechać autem ;)[/QUOTE]
Własnym?... :razz: :evil_lol:

U mnie w tym roku ciężko z dojazdem, bo... mojemu tacie nie chce się jechać :evil_lol:
Czyli możliwe, że wraz z innymi dogomaniakami z Wrocławia pojadę pociągiem...:) Chociaż pewnie tata zmieni zdanie... ;)

Link to comment
Share on other sites

Po uzgodnieniu z dziewczynami doszłyśmy do wniosku, że ze względu na ograniczona ilość miejsc, pierwszeństwo na zlocie mają osoby z dogomanii. W związku z tym na razie osoby towarzyszące Tepes i Ppx schodzą na listę rezerwową.
Przepraszamy za zamieszanie, ale nie mamy wyjścia.

Co do szkoleniowca to ja nawet jeśli bym brała psa, to bym nie chciała, generalnie zgadzam sie z tym co mówiły Finningan i Ewa xD
A co do transportu, ja na pewno jadę z Olą164 i Bewarką samochodem, jeśli Paoii nie pojedzie to będzie miejsce wolne chyba.

Link to comment
Share on other sites

Luzia, może uda nam się jakoś zorganizować tak, żeby jechać tym samym :) Ja jade pewnie<o ile wszystko wypali> z Klaudią - startując z wrocławia.
Myślałam o takim połączeniu tlk+eic, bo pierwszy jest podstawiany we wro, a ten drugi z przewozem rowerów, więc jak bd tłoczno<a pewnie bd, bo jedzie z warszawy> to sie jakoś by tam wepchało z tymi psami, hihi. No, ale to takie plany, a nie wiadomo jak będzie ostatecznie ;)

[QUOTE]Niewykluczone, że w tym roku nareszcie będę jechać autem [/QUOTE]
Ulv, a jakbyś miała auto i miejsce, będzie można skorzystać na drogę powrotną? :oops:

EDIT
[QUOTE]Po uzgodnieniu z dziewczynami doszłyśmy do wniosku, że ze względu na ograniczona ilość miejsc, pierwszeństwo na zlocie mają osoby z dogomanii. W związku z tym na razie osoby towarzyszące Tepes i Ppx schodzą na listę rezerwową.
Przepraszamy za zamieszanie, ale nie mamy wyjścia.[/QUOTE]
no to czekam na dodanie na listę główną i wpłacam kasę...

Link to comment
Share on other sites

Zaktualizowałam listę.
Jak ktoś ma zastrzeżenia to piszcie. Kogo pogrubić a kogo ewentualnie usunąć? I kiedy zaliczek mogę się spodziewać?

Anka11 Ty z psem ? ;)

[QUOTE]W zeszłym roku ludzie tacy nieśmiali byli i sceptycznie do Śląskiego zlotu podchodzili, a teraz miejsc brakuje :evil_lol:
Nie mogę przeżyć że nie mogę z wami jechać :roll: powinnam zresztą usunąć sobie ten wątek ze subskrypcji bo katuje się czytając posty.
[/QUOTE]
w tym rok dużo chętnych bo Ty nie jedziesz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Super, super, bardzo się cieszę :loveu: Klaudie jeszcze pogrubić, bo ona ma jakiś problem z internetem czy coś..?

Pytałam rodziców, w tym tyg. będą pieniądze. Postaram się ich pospieszyć.

a co do psa to jeszcze nie wiem. Teraz idziemy na szkolenie, od kwietnia, jak skończymy to wtedy napiszę ostatecznie. Wiecie, ona jest ze mną dopiero 2 miesiące i nie jestem w stanie jeszcze określić co do lipca się zmieni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']W zeszłym roku ludzie tacy nieśmiali byli i sceptycznie do Śląskiego zlotu podchodzili, a teraz miejsc brakuje :evil_lol:
Nie mogę przeżyć że nie mogę z wami jechać :roll: powinnam zresztą usunąć sobie ten wątek ze subskrypcji bo katuje się czytając posty.[/QUOTE]

Pati mam to samo:(
Chętnie bym pojechała ale nie mam jak + brak funduszy;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...