Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chantell']ja się jeszcze zastanowię :P[/QUOTE]
dobrze, to ja czekam na [U]pozytywną[/U] odpowiedź :D

[quote name='Sweet']Moja imię zapamiętasz do końca życia :diabloti:[/QUOTE]
myślę że nie tylko ona, niektóre psy na każde 'Ada' będą uciekac :diabloti::diabloti:

[quote name='Wyjątek']Co to koszulek, to jak rzeczywiście będziemy chciały, to chętnie w tym temacie pomogę: moje drugie "dziecko" to agencja reklamy i promocji i już nie raz koszulki robiliśmy :)[/QUOTE]
o świetnie by było :) ale na koszulki jeszcze mamy czas

[quote name='Ppx']już cztery strony :P[/QUOTE]
u mnie 8 xd zależy jak się ma ustawione naliczanie ( ja mam 10postów na stronę)

Link to comment
Share on other sites

A kusicie kusicie, Zapisac i mnie tam z pełnym energii rudym czymś :diabloti::loveu:
Przecież ja się chyba powiesze jak mi termin nie podpasi, bo rodzice tez maja miec jakos urlop w lipcu a chcialam zwiedzić trochę z rudym.
Nie uykrywając lepszy był by ten sierpień no, ale najwyżej nie pojadę jak coś:-(

Link to comment
Share on other sites

Anita, jedziesz i bez dyskusji :diabloti: Przecież musi być i w tym roku jakiś pies, który by zastąpił Daktyla w zabawach ze wszystkimi zlotowiczami, pies z ADHD i o nieskończonym pokładzie energii :evil_lol: :loveu:
W przyszłym roku to stanowisko obejmie mój foks :D

Link to comment
Share on other sites

oj no, wystaw jest dużo, zlot tylko jeden :D
poza tym o ile dobrze się orientuję jest wystawa w Nowym Targu jakoś właśnie 17, albo nawet w czasie trwania zlotu, to jest bliziutko więc mogłabyś nawet stamtąd podjechać ;)
a nawet jak nie to wyjeżdżając od razu rano zdążysz na 10 czy którąś tam xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']oj no, wystaw jest dużo, zlot tylko jeden :D
poza tym o ile dobrze się orientuję jest wystawa w Nowym Targu jakoś właśnie 17, albo nawet w czasie trwania zlotu, to jest bliziutko więc mogłabyś nawet stamtąd podjechać ;)
a nawet jak nie to wyjeżdżając od razu rano zdążysz na 10 czy którąś tam xd[/QUOTE]

Wystawę mamy w Warszawie ;) Bardzo pasuje mi sędzia, więc chciałabym być.
Zawsze mogę wyjechać wcześniej żeby na wystawę dotrzeć, ale ja tu się raczej boję o kondycję włosa po takich atrakcjach ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...