Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='dogomanka_']dobra, to jak wszyscy to wszyscy, kto ma jeszcze w okolicach czerwca - lipca urodziny? to kupie od razu dla wszystkich prezenty, a co sie bede! :diabloti:[/QUOTE]
Sierpień też się liczy? :razz: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rahl']Sierpień też się liczy? :razz: :evil_lol:[/QUOTE]
taa, cały rok się liczy, zbankrutuje ale co tam... :diabloti:


[quote name='Talia']A wrzesień? :lol:
W dodatku 18stka, więc flacha wystarczy :D[/QUOTE]
no jak flacha to ja zawsze chętna. :evil_lol: pod warunkiem, że się podzielisz. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no tak, Dolar będzie biedny xdd
ale Masza siedzi na łańcuchu tylko na zewnątrz jak Jolka sobie gdzieś idzie, więc nie będzie tak źle:diabloti:

[B]Domixx z osobami rezygnuje..[/B]
[B]także Talia dla Ciebie jest miejsce pewne.[/B]

[B]właściwie jeśli jest jeszcze jakiś chętny to miejsce się znajdzie xD

przypominam o zaliczkach[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, przed zlotem trzeba pięknie wyglądać dlatego serdecznie zapraszam na kosmetyczny bazarek! :multi:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205793-Zr%C3%B3b-dwa-dobre-uczynki-kup-kosmetyk-dla-siebie-i-pom%C3%B3%C5%BC%21Kosmetyki-part-II%21Do-16.04?p=16669654"]http://www.dogomania.pl/threads/205793-Zr%C3%B3b-dwa-dobre-uczynki-kup-kosmetyk-dla-siebie-i-pom%C3%B3%C5%BC!Kosmetyki-part-II!Do-16.04?p=16669654[/URL]

Link to comment
Share on other sites

No na razie dopisałam Talię do Ulv i reszty, i jeśli nikt nie dojdzie to ktoś od nas albo z drugiego domku by się przydało żeby przeszedł do nich też. Ale to się jeszcze zobaczy.
Chyba że np. Dogomanka z ClaudiaAnną pójdą do 3, a Talia do 1. Ale to już jak chcecie, na to mamy czas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Karinko, jak uda mi się pojechać to powtórka z tamtych wakacji, noc, plaża i rozmowa z policjantami :)[/QUOTE]

"Policja Debno..." ? W sumie brzmi lepiej niż "Policja Sławno.."

[quote name='dogomanka_']Z ta plażą to chyba Wam ciężko będzie. :evil_lol:


pies na krowim łańcuchu! :loveu: :D[/QUOTE]

A nie ma tam ani skrawka wody? Nic? Zero?...

Zlot Dogomaniaków bez krowiego łańcucha? Pfff...

Gdzieś jest takie piękne zdjęcie: Łańcuchy 2m, puste, poprzewracane miski, mnóstwo butelek po wódce i brak psów... Powinniśmy zawsze w 1 poście organizacyjnym wklejać to zdjęcie, żeby ludzie wiedzieli co ich czeka.

Ulv? Duży masz bagażnik? Trzeba do Lidla sie przejechać.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://maps.google.pl/maps?hl=pl&pq=d%C4%99bno&xhr=t&q=d%C4%99bno+ma%C5%82opolskie&cp=7&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=D%C4%99bno&gl=pl&ei=dX6hTbOeBcfDswaJ36TyAQ&sa=X&oi=geocode_result&ct=title&resnum=1&sqi=2&ved=0CBYQ8gEwAA[/url]
jest zalew Czorsztyński ale nie wiem jak blisko i czy od tej strony jest jakieś zejście do niego

A rzeczka jakaś na pewno jest xd

Link to comment
Share on other sites

A to jezioro to kto może sprawdzić jak jest daleko? Ja nawet internetowo sie nie orientuje jak to wygląda.

Talia - mam nadzieję, że nie ale pewnie TAK. Zanim ja, sierota zdam to prawko to minie. Teraz jeszcze mi dowód ukradli z całym portfelem i musze nowy wyrobić bo do egzaminu dopuścić nie chcą itd itp...

[url]http://www.dogomania.pl/threads/205840-Petstages-AMERYKA%C5%83SKIE-ZABAWKI-dla-ps%C3%B3w!-do-15-kwietnia?p=16673825#post16673825[/url]

Zapraszam po zabaweczke - cudne są.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...