Jump to content
Dogomania

odeszła cichutko w domu na rękach Pana-odpoczywa w swoim ogrodzie


wtatara

Recommended Posts

  • Replies 780
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Luzia']Ja na zaproszenie ( nie bezpośrednie) Coronaaj.
Mam osobę chętną na wzięcie Dudzi na BDT tylko musimy wiedzieć jak reaguje na kotki. Tymczas w Tarnobrzegu.[/QUOTE]

Dostaniesz innego pudelka co z kotami OK...wejdz na Pudle w potrzebie z mojego podpisu....czekaj na wiesci...dziekuje

Dudzia ma juz DT...jak Dudzia do kotow??? Nawet nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

Wyniki badan malej...
glukoza 66
mocznik 24
kreatynina 0,67
ALP 36
AspAT 32
ALAT 26
cholesterol 133
fT4 0,512
WBC 8200
RBC 5860000
Hb 12,2
Ht 38,9
MCV 66,4
MCH 20,8
MCHC 31,4
płytki 516000
paleczkowate 1
podzielone 58
kwasochlonne 3
limfocyty 36
monocyty 2
Wetka mowi ze wyniki sa w porzadku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sachma']Arktyka, a jak ząbki? najpierw walczycie ze stanem zapalnym a później czyszczenie? czy nie będziecie czekać aż dziąsło się wyleczy?[/QUOTE]


Jaki stan zapalny??? Co z dziaslem??? Nic nie wiem czy nie doczytalam...

Gdzie wyniki T3 T4 na tarczyce???

Zamiast nowego pudla z waszych stron to mi sie przepis wkleil ale poczytajcie...

[COLOR=#3e3e3e][COLOR=black][B][COLOR=seagreen]Wysokokaloryczna, lekkostrawna odżywka podawana przy chorobach, niedożywieniu, rekonwalescencji[/COLOR][/B]

[B]1 cały kurczak (z małymi kośćmi, skórą, tłuszczem)[/B]
[B]1 łyżka oliwy z oliwek[/B]
[B]1 łyżka suplementu witaminoweg[/B]
[B]1 filiżanka karmy suchej[/B]
[B]2 łyżki otrąb[/B]
[B]3-4 jajka[/B]
[B]1 filiżanka tłuszczu po czyszczeniu mięsa (nie gotowane)[/B]
[B]przygotowanie:[/B]
[B]Kurczaka, tłuszcz, karmę i jajka zmiksuj na jednolitą masę.[/B]
[B]Przełóż do garnka i gotuj 30 minut. Następnie dodaj pozostałe składniki i zmiksuj.[/B]

Niesamowicie wzmacnia zwierza[FONT=tahoma, sans-serif]ka ...[/FONT][B][FONT=tahoma, sans-serif] "[/FONT][/B][/COLOR] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Jaki stan zapalny??? Co z dziaslem??? Nic nie wiem czy nie doczytalam...

Gdzie wyniki T3 T4 na tarczyce???[/QUOTE]

Cioteczko nie doczytalas....

mala ma silny stan zapalny uszu i dziasel , dlatego dostaje antybiotyk na te dwie rzeczy...

Jak pozbedziemy sie stanu zapalnego trzeba bedzie zrobic porzadek z zebami...
Wyniki tarczycy i reszty wpisane , moj post wyzej;):) ft 4


Mala dzisiaj chciala mi odjechac z pocztowcem;) akurat bylismy na spacerku jak zajechal a ona do
jego drzwi, stojeczka i o malu nie zrobila hopsiu przez otwarte okno w samochodzie...

Spacerki po sniegu jakos jej nie pasuja , trzyma sie raczej blizej domu i podworka, jak idziemy dalej w glebszy snieg to co chwile staje i podnosi lapke pokazujac ze jej marzna...pewnie przydaly by sie buciki...
Dudzia jest bardzo posluszna i przylepna , w domu nie odpuszcza mnie na krok , jak tylko wejde do lazienki to zaczyna drzec pycho...Jak sie ja przypilnuje to zachowuje czystosc w domu, tyle tylko ze z rana trzeba z nia od razu wyjsc na spacerek bo inaczej wykorzysta okazuje i sie zalatwi na mojej wykladzinie:diabloti: jesli sie Ja za dlugo grzebie z wkladaniem dresow...:razz:
Cale nocki przesypia grzecznie ze mna w lozeczku...Dudzia na koldrze a westka pod...:p
Ostatnio chciala sie dolaczyc do nas owczarka...ale jak ona by juz wlazla do lozka to bym musiala sie przeniesc na podloge:roll:
Mala jest bardzo zgodna do innych psow, nie warkocze, nie awanturuje sie, taka fajna zgodna dziewczynka...jako ze ostatnio Furciaczek zlozyla propozycje przetestowania Dudzi na Furciaczkowe koty...mysle ze warto skorzystac z tej propozycji:evil_lol: i sprawdzic mala.

Link to comment
Share on other sites

Mialam telefon od pani z podkarpacia w sprawie Dudzi.
Jest zainteresowana adopcja...ale troche obawia sie czy Dudzia bedzie zachowywac czystosc w domu , gdy bedzie pani w pracy...(a z tym niestety u Dudzi roznie), a takze czy Dudzia nie bedzie urzadzala wyjcow podczas jej nieobecnosci (pani mieszka w bloku...)
Powiedzialam wszystko co i jak(bardzo mila pani gadatliwa jak ja;) ) powiedziala ze jeszcze przemysli sprawe i sie odezwie...
w razie adopcji zgadza sie na wizyte i podpisanie umowy.

Musze z mala troszke popracowac nad tymi wyjcami...bo ona nawet dziaboli jak zostaje sama w pokoju a ja jestem w kuchni...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']Mialam telefon od pani z podkarpacia w sprawie Dudzi.
Jest zainteresowana adopcja...ale troche obawia sie czy Dudzia bedzie zachowywac czystosc w domu , gdy bedzie pani w pracy...(a z tym niestety u Dudzi roznie), a takze czy Dudzia nie bedzie urzadzala wyjcow podczas jej nieobecnosci (pani mieszka w bloku...)
Powiedzialam wszystko co i jak(bardzo mila pani gadatliwa jak ja;) ) powiedziala ze jeszcze przemysli sprawe i sie odezwie...
w razie adopcji zgadza sie na wizyte i podpisanie umowy.

Musze z mala troszke popracowac nad tymi wyjcami...bo ona nawet dziaboli jak zostaje sama w pokoju a ja jestem w kuchni...[/QUOTE]

No to popracuj nad Dudia, na Podkarpaciu mam sporo znajomych ciotek...jak pani sie odezwie to sprawdzimy... kiedy Dudzia moze byc sterelizowana...Umiescie Dudzie w kolejce na watku sterylnym...
Ile Dudzia wazy...sa 2 domki sprawdzone ale pudle do 6 lat chca wiec odpada...masz nowe foty...gdzie sa ogloszenia Dudzi...??? Czy pani wie z slepawa??? Moze miec operacje ale gdzie ???
Ktos moze tutaj umiescic...te ogloszenia...

Mam wykupuiony pakiet dla Dudzi u [B]Borowki16 [/B]na watku ogkloszeniowym zaplacone ...52 ogloszenia...jest mail na watku gdzie wysylac zdjecia i opis...

Te ft4 to pewnie T4 troche niskie...to ma niedoczynnosc tarczycy czy nie ?? Mnie trudno wykapowac...dostala pigulki czy nie ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julkita']Arktyko ile będzie kosztowala sterylizacja u Twojej wetki, bo chcę Dudzię zgłosić na wątek sterylizacji i oni chcą zeby podac cene? ;)[/QUOTE]

Cioteczko gdzies pisalam pare watkow wczesniej o cenie za sterylke...prosze sprawdz , bo ja mam urwanie glowy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...