Jump to content
Dogomania

odeszła cichutko w domu na rękach Pana-odpoczywa w swoim ogrodzie


wtatara

Recommended Posts

[quote name='Foksia i Dżekuś']Wandziu czasem nawet deklaracje nie wystarcza bo ludzieczasem szukaja dziury w całym i potem sie wycofują dlatego nauczyłam sie liczyć sama na siebie i moich przyjaciół.
Ja tylko zastanawiam sie kto Dzudzie umiescił u Aktyki i jezeli to zrobił to przeciez płacił jej za ten niby hotel ,a teraz nie ma kto na leczenie dac?nic z tego nie rozumiem[/QUOTE]
Ja umiescilam Dudzie u Arktyki..nie bardzo rozumiem o co ci chodzi??? Dalej place sama na Dudzie ale szukamy deklarcacji .Dudzia to nie jedyny pies ktorego mam na utrzymaniu.
Zajrzyj na watki Jokiego, Pepe.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/202059-Joki-czarny-pudelek-średni-szuka-najwspanialszego-domu[/URL]!

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STAROŚĆ-nie-Radość*-Młodość-nie-Wieczność***PePe-ma-szanse-na-widzenie-POTRZEBA?p=16874028#post16874028[/URL]

Troche trudno samej utrzymywac 3 psy ale jakos sobie radze..poczytaj ile kosztowala wyprawa do Grudziaca Jokiego, Pepe.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 780
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='coronaaj']Ja umiescilam Dudzie u Arktyki..nie bardzo rozumiem o co ci chodzi??? Dalej place sama na Dudzie ale szukamy deklarcacji .Dudzia to nie jedyny pies ktorego mam na utrzymaniu.
Zajrzyj na watki Jokiego, Pepe.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/202059-Joki-czarny-pudelek-średni-szuka-najwspanialszego-domu[/URL]!

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STAROŚĆ-nie-Radość*-Młodość-nie-Wieczność***PePe-ma-szanse-na-widzenie-POTRZEBA?p=16874028#post16874028[/URL]

Troche trudno samej utrzymywac 3 psy ale jakos sobie radze..poczytaj ile kosztowala wyprawa do Grudziaca Jokiego, Pepe.[/QUOTE]

Wiem jak trudno jest samemu bo moje psy nie maja wątków ,a wyciągam ze schroniska ,czy znajduje i umieszczam w hotelu i wiem ze jestem za nie odpowiedzialna ,teraz mam dwa w hotelu (place ,za hotel ,i kastracje ) i swoje dwa ze schroniska przewlekle chore i to nie jest tak ze pieniądze leca mi z nieba , wzięłam te psy wiec jestem za nie odpowiedzialna i jezeli umieściłaś Dudzie w hotelu i miałaś deklaracje na hotel to powinnaś egzekfowac od ludzi te deklaracje ,a nie żeby Wandzia sie teraz zamartwiała skąd wziąść na leczenie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Wiem jak trudno jest samemu bo moje psy nie maja wątków ,a wyciągam ze schroniska ,czy znajduje i umieszczam w hotelu i wiem ze jestem za nie odpowiedzialna ,teraz mam dwa w hotelu (place ,za hotel ,i kastracje ) i swoje dwa ze schroniska przewlekle chore i to nie jest tak ze pieniądze leca mi z nieba , wzięłam te psy wiec jestem za nie odpowiedzialna i jezeli umieściłaś Dudzie w hotelu i miałaś deklaracje na hotel to powinnaś egzekfowac od ludzi te deklaracje ,a nie żeby Wandzia sie teraz zamartwiała skąd wziąść na leczenie .[/QUOTE]
Widze, ze nie czytalas watku dokladnie; nie bylo stalych deklaracji tylko jednorazowe wiec jak egzekfowac?
Zreszta jak byla afera z Arktyka to bylo zainteresowanie teraz cisza. Normalne na Dogo. Chyba nie znasz dobrze sytuacji .Rade poczytac watki
na ktorych jestem i pomagam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Widze, ze nie czytalas watku dokladnie; nie bylo stalych deklaracji tylko jednorazowe wiec jak egzekfowac?
Zreszta jak byla afera z Arktyka to bylo zainteresowanie teraz cisza. Normalne na Dogo. Chyba nie znasz dobrze sytuacji .Rade poczytac watki
na ktorych jestem i pomagam.[/QUOTE]
Masz rację nie mam czasu na czytanie wątków ,ja działam w realu i jak sama przyznałaś tak działa dogo ,dlatego ja nie licze na dogo .Tylko ,czy masz jakiś pomysł ,żeby pomóc teraz Dudzi ,jak by nie moja obecna sytuacja to bym jakoś pomogła ale niestety mam zadużo wydatków i sama już nie jestem więc .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Co z nerkami Dudzi? Bo widze że się tytuł zmienił ale nic tu nie ma więcej. Co się dzieje? Jakby co to mam dobrego weta od nerek ale to pod Warszawą. I gdzie się podziała Coronaaj, mam nadzieję że wszystko u niej OK?
Wyślijcie mi też PW z nr konta to w tym miesiącu uda mi się coś dorzucić się Dudzi

Link to comment
Share on other sites

przepraszam ostatnio miałam ogromne zamieszanie.
Dudzia ma podwyzszony mocznik i jest na diecie dla nerkowców.
[B]Dzisiejsze wiesci- Dudzie za tydzień w piatek ma na szybko sciąganą listwe . Posypały sie guzki i ma być sterylka.[/B]
[B]Koszt całego zabiegu około 300 zł[/B]
Podsumuję koszty karmy i leczenia.Uszka juz dobrze, stan zębów po suchej karmie sie poprawił , to wyszło co innego.
[COLOR=darkred][B][COLOR=black]W niedziele podam konto do przelewu- bardzo dziękuję[/COLOR][/B].[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem niby ksiegowa Dudzi, ale ostatnio pieniadze byly wysylane do kogos innego - nawet nie wiem do kogo ?
Zostalo mi na koncie jeszcze troche kaski to moge przelac je tej osobie co to przejela, bo ja tak jak uprzedzalam od 22 czerwca do konca sierpnia mnie nie bd.
Proszę o wiadomosc z kontem i danymi do wysylki pieniedzy, ktore mam (90 zl)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julkita']Ja jestem niby ksiegowa Dudzi, ale ostatnio pieniadze byly wysylane do kogos innego - nawet nie wiem do kogo ?
Zostalo mi na koncie jeszcze troche kaski to moge przelac je tej osobie co to przejela, bo ja tak jak uprzedzalam od 22 czerwca do konca sierpnia mnie nie bd.
Proszę o wiadomosc z kontem i danymi do wysylki pieniedzy, ktore mam (90 zl)[/QUOTE]
jesli Ciebie nie bedzie proszę o przelanie pieniązków do mnie.

Link to comment
Share on other sites

pieniążki doszły- 90 zł
Jednak dzisiaj został wykonany zabieg u Dudzi. Był to ostatni dzwonek- zapalenie błony śluzowej macicy. Została wykonana sterylka, sciagnieta listwa i zęby. Nie mógł zostawic zebów , gby zobaczył stan zębów przeraził się.
[B]Koszt zabiegu 300zł- sama sterylka 150 zł[/B]
Pózniej uzupełnię kasę Dudzi ale jestesmy dużo na minusie.
Nie wiem czy pisac , czy ktokolwiek czyta . jak Dudzia była operowana a p. Celinka czekała wpadła Pani z maleńkim kotkiem, organizm wyziebniety. Kotek dostał kroplówkę, antybiotyk i teraz walczy o życie tez u Pani Celinki

Link to comment
Share on other sites

[B]mam prośbe..uzupełnijcie pierwszy post info o DUDZI..wklejcie foty..ADRES EMIL do kontaktu w sprawie pomocy / telefon

jak to uzupełnicie przerzuce to na inne portale..z info o pomoc dla Dudzi...cudem uratowanej

OK?

pierwszy post ma być czytelny dla człowieka co czyta tylko język OBRAZKOWY
mało tekstu - wiecej zdjec

zajrze w środe:)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...