Jump to content
Dogomania

Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)


mala_czarna

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam namiary od furciaczkowej, dzisiaj dzwonię w sprawie transportu. Jest tylko jedno, malutkie ale... Aga, do Ciebie się zwracam z tym pytaniem, bo mieszkasz w Wawce, i nie posiadasz żadnego czworonoga w domu :oops: Miko ma transport na niedziele, musze jeszcze tylko dopytać o godzinę. Czy dałabyś radę przetrzymać go z soboty na niedzielę u siebie? Pojechałabym po Miko do Małgosi w sobotę, i wróciła z Miko wieczorem. To tylko kwestia pozostania Miko na noc. No chyba, że wybieracie się gdzieś na weekend? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celebrinfea']Jeśli chodzi o Agę to jej maż ma uczulenie,ale niech się Aga z Grzesiem sami wypowiedzą. W razie co jak chcesz awaryjnie przechować chłopaka to można u mnie. Tylko u mnie są moje dwa potfffory;)[/QUOTE]

Serio?? Byłabym naprawdę bardzo wdzięczna :) U mnie w domu dwie suczki, ale moja Frotka nie toleruje innych psów w domu, i obawiam sie, że byłaby draka straszna. Mam dzisiaj trochę przerąbane w pracy, ale jak sie ogarnę to zadzwonię w sprawie niedzielnego transportu i wszystko napiszę na wątku :)

Link to comment
Share on other sites

dobrze że się cioteczka Celebrinfea zaoferowała :loveu::Rose:, w ostateczności wielkiej może i na jedną noc mógłby zostać, ale zapewne i tak skończyłoby się to uczuleniem Grześka - już Dzień Ziemii i jazdę samochodem z dziewczynkami odchorowywał wczoraj...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Aga, mi ze łba zupełnie wypadło, że Grzesiek jest alergikiem! :wallbash: Jedna strona transportu już umówiona! Małgosia Miko zabierze go z Wawki o 8.30 :multi:[/QUOTE]

no właśnie tak się zastanawiam czy skleroza czy co?:)
o 8.30 w niedzielę jedzie do Torunia tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celebrinfea']Już wszystko wiemy :) Mała Czarna Miko coś specjalnego je? Bo akurat trafi na kolację po spacerze więc niech mu nie będzie przykro :)[/QUOTE]

A skąd ;) Na suchej karmie jechał od zawsze! Kochana, Ty mi naprawdę ogromną przysługę robisz, więc nie martw się jedzeniem :) Jak będę wyjeżdżała z nim z Józefowa, z hotelu, to wezmę mu karmy troszkę od Małgosi. Najbardziej to się tylko boję żeby mi jakiegoś numeru w autobusie nie wykręcił, typu kupa, albo paw :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celebrinfea']A gdzie (ile km) mniej więcej jest do Józefowa z Wawy? (ja taka nie oblatana jestem :() Aga, wy byliście podpowiesz?[/QUOTE]

Ja z Centrum, z przystanku spod hotelu Forum, jadę do Małgosi ok. godziny, albo dłużej troszkę jak są korki. Dojazd naprawdę nie jest zły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celebrinfea']A komunikacją miejską. Jeszcze czekam na informację czy nie będę miała zajętego późnego popołudnia to w razie co wstępnie możemy pojechać samochodem. To odszedłby stres ;) Potwierdzę jeszcze. :)[/QUOTE]

Coś za dużo dzisiaj tych dobrych informacji! :) Mam wrażenie, że jestem w czepku urodzona!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wasabi81']Hej,
jest na watku tekst do ogloszen dla Foczki??? Zamowilam dla niej pakiet (60 ogloszen). Fotki do ogloszen biore oczywiscie te nowe... gorzej z tekstem.[/QUOTE]

Znajdę, tylko póki co dziergam bazarek dla Bakusia - kolega Miko i Foczki ;) Też go zabrałam z Ostrowi, ale jest w hoteliku u Astaroth :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Znajdę, tylko póki co dziergam bazarek dla Bakusia - kolega Miko i Foczki ;) Też go zabrałam z Ostrowi, ale jest w hoteliku u Astaroth :)[/QUOTE]
OK, super!!!
jak bazarek dla Bakusia bedzie gotowy to daj znac ;-)

Jaka ja jestem glupia... na pierwszej stronie sa przeciez linki do ogloszen Miko i Foczki. Moze byc ten sam tekst czy chcesz cos zmienic?? [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/158547-foczka-z-kozia-brodka-czeka-na-swoja-szanse--oferta/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[U][B]Tekst ogłoszeń dla Foczki :)[/B][/U]

Foczka to ok. 2 letnia suczka średniej wielkości. Ma szorstką sierść w kolorze głębokiej czerni, i śmieszną, kozią bródkę. Jak przystało na młodego psa, uwielbia zabawy i szaleństwa z innymi psiakami. Jest bardzo zabawna i przyjacielska. Wobec ludzi jest początkowo zdystansowana, ale gdy nabierze zaufania szybko otwiera się i sama szuka kontaktu z człowiekiem. Foczka jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona i zabezpieczona przeciw kleszczom. Przebywa w domu tymczasowym w okolicach Warszawy.
Jeśli chciałbyś dać jej ten jeden, wymarzony dom, skontaktuj się z nami. Foczka tęsknie wypatruje swojego własnego kącika, pełnej miski i prawdziwej miłości.
Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną, oraz podpisanie formularza adopcyjnego.

Kontakt w sprawie adopcji:
663-412-931
602-105-148
e-mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...