Jump to content
Dogomania

\Witam w gronie \TERRORYSTÓW


Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e tam, czy AST czy PIT czy Staffik - wszystkie szaleją z jednoego powodu - nadmiar energii, niepohamowany temperament. Takie są. Powinieneś wiedzieć kogo przyjmujesz pod swój dach :P

Nie martw się, może jak będzie stary to troszkę uspokoi ;) 8)

Link to comment
Share on other sites

Vasilisa co do szczeników to już przeżyłem swoje :evilbat:

U mnie psy wytrzymują 8 godzin a zwłaszcza że są kanapowcami i śpią przez 6 godzin bite.

Chodzą 4-6 rano potem około 13-14 o 16-17 wielka uciecha biegania i walk przez godzinę no i spacer wieczorny 20-21 :wink:

Szczeniaki u mnie szybko się uczyły i powiem że nie miałem zbytnio problemów i tak często nie wychodziły co 5-6 godz.

Link to comment
Share on other sites

nie dla psa kiełbasa i nie dlatakiego psa z takim tęmperamentem taka klatka (u mnie byłaby przez 15 min. ) :x :evil:

Psychikę można mu skosić :evil:

Oj chyba przesadzasz.Moje 2 bule o charakterkach torpedy czy tam innego ubota śpia grzecznie w klatkach przez kilka godzin.I wcale im sie nie spaczyl charakterek a klatke traktuja jak swoj azyl,wrecz moge powiedziec ze w chwilach poddenerwowania z ulga udaja sie do klatki.

Link to comment
Share on other sites

No to ja przecież nie mówię o zamykaniu dorosłego psa. Tylko mówimy o niszczącym wszysko dookoła szczeniaku. A ile przecież wypadków zdarza się do czas nieobecności właścicieli! I utonięcia, i porażenia prądem! Ja wolę zamknąc szczeniaka w klatce na te kilka godzin, co mnie nie dędzie. Lepiej dla mnie, czyli mojego majątku :) i lepiej dla szczeniaka bo wiem że sobie krzywdy nie zrobi :D

Link to comment
Share on other sites

Ja kupilam klatke po tym jak moja suka wyrwala ze sciany kontakt razem z okablowaniem a piesio stlukl wazonik i go zjadl(chyba sie bal ze jak zobacze ze stlukl to go skrzycze :lol: )Pozatym klatka to 250 pln,2 klatki to 500 a zjedzone lozko kosztowalo wiecej,+ moje nowe adidasy pumy ani razu nie zalozone+pilot od nowego telewizora+dziesiatki par majtek i skarpetek+zniszczone drzwi od lodowki co moje zaradne pieski sie nauczyly otwierac,wymieniac dalej?Chyba sie kalkuluje,a przedewszystkim zycie psiaka jest bezcenne.Ja tam swoim nie ufam i nie wiem co jeszcze moga nabroic,wiec je wole zamknac.

Link to comment
Share on other sites

Ja kupilam klatke po tym jak moja suka wyrwala ze sciany kontakt razem z okablowaniem a piesio stlukl wazonik i go zjadl(chyba sie bal ze jak zobacze ze stlukl to go skrzycze :lol: )Pozatym klatka to 250 pln,2 klatki to 500 a zjedzone lozko kosztowalo wiecej,+ moje nowe adidasy pumy ani razu nie zalozone+pilot od nowego telewizora+dziesiatki par majtek i skarpetek+zniszczone drzwi od lodowki co moje zaradne pieski sie nauczyly otwierac,wymieniac dalej?Chyba sie kalkuluje,a przedewszystkim zycie psiaka jest bezcenne.Ja tam swoim nie ufam i nie wiem co jeszcze moga nabroic,wiec je wole zamknac.

HE HE HE HE HE skąd ja to znam :wink:

Ale zobacz jak miło to się wspomina :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...