Jump to content
Dogomania

Okolice Myśliborza, Barlinka, Lipian


Recommended Posts

Fundacja Przyjaciele Czterech Łap poszukuje miłośników zwierząt domowych, którzy chcieliby nam pomóc.
Pomoc miałaby polegać na:
1. Spotykaniu się z nami od czasu do czasu i knuciu, jak tu pomagać czworonogom
2. Przyjechaniu do naszego psiego gospodarstwa spokojnej starości i pielęgnowaniu, głaskaniu, spacerowaniu z pensjonariuszami
3. Pomocy w prowadzeniu, aktualizowaniu strony internetowej
4. Zbieraniu kasy, pozyskiwaniu sponsorów
5. "Reklamowaniu" fundacji w mediach oraz pocztą pantoflową
6. Podsuwaniu pomysłów
7. Wzajemnym dotrzymywaniu towarzystwa:)

Chętnych proszę o kontakt:
[email][email protected][/email] lub tel. 604449030 (Justyna Klimek)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

hallo Justyna,

wszystkie drogi prowadza do Rzymu....
przed rokiem zetknelam sie z fundacja przyjaciele czterech lap drogami okreznymi....a dzis natknelam sie na watek kastracji no i ten tutaj....

chetnie przylacze sie do Was.... jezeli mnie zechcecie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']hallo Justyna,

wszystkie drogi prowadza do Rzymu....
przed rokiem zetknelam sie z fundacja przyjaciele czterech lap drogami okreznymi....a dzis natknelam sie na watek kastracji no i ten tutaj....

chetnie przylacze sie do Was.... jezeli mnie zechcecie....[/QUOTE]

No jasne że chcemy!
Skąd jesteś? Masz do nas blisko?
Opowiadaj :)

Link to comment
Share on other sites

chetnie ´przyjechalabym do waszego domu spokojnej starosci, jezeli mozliwe byloby zabranie ze soba mojej trojki....( wszystkie wykastrowane i wysterylizowane), no bo przeciez zostawic ich samych nie moge, a podroz do was mam daleka
przywiesc moglabym troche darow, ktore zbieram u siebie przez caly rok ( posciele, reczniki, chodniczki.... koszyki.... etc..)
przywiesc moglabym roznosci na bazarki, festyny albo allegro... ksiazki, obrazki, dvd, cd, etc...
moglabym pomagac w organizacji i przeprowadzaniu akcji, festynow, etc..
moglabym prowadzic kursy gotowania ( najchetniej vege) takze dla dzieci.. (dochody dla schronu)....
...
...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Do wiadomości cichych podczytywaczy wątku: Kava do nas dotarła! Dotarła do nas już 3 (słownie trzy) razy! Odległość od Kavy do nas to 900km. Była i jest z nami i będzie!!!!
Zapraszamy tych, którzy się wahają :)

A przy okazji:

Zapraszam na całkiem nowy wątek całkiem nowego projektu:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/219456-MOPSiK-Mi%C4%99dzyorganizacyjny-Og%C3%B3lnopolski-Program-Sterylizacji-i-Kastracji?p=18196809#post18196809"]http://www.dogomania.pl/threads/2194...9#post18196809[/URL]
Dzisiaj inauguracja!
Czekam na uwagi :smile:

Link to comment
Share on other sites

potwierdzam, ze warto zajrzec do Rokitna...
znajdziecie tam mase wspanialych zwierzakow i bardzo kochanych , oddanych sprawie i madrze dzialajacych Zwierzolubow, ktorzy naprawde potrzebuja wsparcia i pomcy....

Kochani ludzie bardzo zaangazowania i oddani sprawie, tryskajacy optymizmem i ciagle nowymi ideami majacymi cierpienie i niedole wielu, wielu niewinnych zwierzakow zapobiec i zmniejszyc....

Zapraszam do wspoldzialania.... Razem mozemy wiele zdzialac....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...