Jump to content
Dogomania

KUBA w typie dobermana - desperacko szuka swojego człowieka (DS, DT)


MARGOL

Recommended Posts

Kuba jest cudowny - ostatnio ma wiecej możliwości zeby wyjsc na spacer. Przychodza młode dziewczyny z liceum a ja widząc że przekonują sie powoli do duzych psiaków daje im na spacer Kube i jego towarzyszkę - KUBA jest przeszczesliwy.

Javena DZIĘKI!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Dlaczego Kuba czeka tak długo ? To wyjątkowy pies. Jest to pies starszy - czy musi zostać skreślony rzez wiek ? Kubuś. Życzę ci z całego serca, żebyś znalazł dom. :-) Zanim pojawił się Fredzio, chciałam wziąć ciebie pyszczku, ale wielkość nieco kolidowała z naszymi możliwościami. :-( Jesteś wśród Teodora, Małego Liska, Kaszmira, Oskarka, Czesława i Bruna. Wśród schroniskowych ulubieńców. Obyś nie był w tej liście. Obyś nie był w liście [B]schroniskowych[/B] ulubieńców. Bo ty zasługujesz na domek.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dopiero znalazłam wątek Kubusia,ten pies chwyta za serce i to bardzo.Jest ładny,mądry i jeszcze nie staruszek,w średnim wieku i ma to coś nieokreślone w sobie.A jak pragnie człowieka kochać,aż żal okropnie,że jeszcze go nie ma.Może jakieś plakaty porozwieszane z pięknymi zdjęciami i wzruszającym tekstem Margol pomogły by znaleźć mu dom,to cudowny pies.

Link to comment
Share on other sites

będę sie starała ale wyjść z Kuba na spacer i jeszcze robic zdjęcia to bardzo trudne bo ona tak sie cieszy że cyknąć fotke jest mega trudo :) a jak juz sie uspokoi i wołam go żeby spojrzal w obiektyw to on podchodzi, przytula sie, liże po twarzy i nici z fotek.

Postaram sie jednak :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARGOL']będę sie starała ale wyjść z Kuba na spacer i jeszcze robic zdjęcia to bardzo trudne bo ona tak sie cieszy że cyknąć fotke jest mega trudo :) a jak juz sie uspokoi i wołam go żeby spojrzal w obiektyw to on podchodzi, przytula sie, liże po twarzy i nici z fotek.

Postaram sie jednak :)[/QUOTE]

chłopak się garnie .... a tu ludzia nie widać

Link to comment
Share on other sites

Po bannerku weszlam do Kubusia. Ścisnelo mnie w gardle musze przyznac.
Nie da sie do dt, albo do hoteliku? Ludzie, a zwlaszcza wiekszosc nie bardzo chca brac psy ze schroniska. W dodatku jak w opisie jest, ze juz bardzo dlugo przebywa w schronisku, to mysla, ze z psem jest cos nie tak.Moze dacie radę? Przepraszam, ze tak pisze, ale moze predzej by sie udalo. Ma cos w sobie, ze serce sciska. Powodzenia piesku.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...