Jump to content
Dogomania

Nowa Ruda grudzień 2006


zpr

Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PUENTA imszar']CZy mogę poprosić dobrą duszę o sznaucery miniaturowe czarno-srebrne bo mi sie strona nie otwiera :([/QUOTE]

RING 3 - Jolanta Jabłońska
12:25
PSY
szcz - 2
mł - 2
pośr - 2
otw - 1
cham - 1

SUKI
szcz - 1
mł - 2
pośr - 2
otw - 2
cham - 1

Link to comment
Share on other sites

a czy moglby mi ktos przeslac spis wystawcow i plan sedziowania na mail??? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

mi sie wogole cala strona nie otwiera :( wtedy bardzo chetnie pokopiuje co trzeba na forum :-)

[B][U]EDIT[/U][/B]
mialam zla strona oddzialy tzn zly link jest w wystawach na zkwp.pl, w oddzialach jest ok :-) powinno byc [URL]http://republika.pl/psywalbrzych[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TANANA']moge prosic o wklejenie stawki malamutów?
wogole nie moge otworzyc strony wałbrzyskiego oddziału ;([/quote]

prosze :-)

[LEFT][B][FONT=TimesNewRomanCE,Bold][SIZE=1][COLOR=#1f1a17][B]ALASKAN MALAMUTE[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][FONT=TimesNewRomanCE,Bold][COLOR=#1f1a17]Ilosc zgloszen 17[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=TimesNewRomanCE,Bold][COLOR=#1f1a17]PSY[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[/B][FONT=TimesNewRomanCE][SIZE=1][COLOR=#1f1a17]Klasa mlodziezy 2 782 - 783[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][FONT=TimesNewRomanCE][COLOR=#1f1a17]Klasa poserednia 1 784 - 784[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=TimesNewRomanCE][COLOR=#1f1a17]Klasa otwarta 2 785 - 786[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=TimesNewRomanCE][COLOR=#1f1a17]Klasa championów 2 787 - 788[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=TimesNewRomanCE][COLOR=#1f1a17]Klasa weteranów 1 789 - 789[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[B][FONT=TimesNewRomanCE,Bold][SIZE=1][COLOR=#1f1a17]SUKI[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=TimesNewRomanCE][SIZE=1][COLOR=#1f1a17]Klasa szczeniat 2 1299-1300[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][FONT=TimesNewRomanCE][COLOR=#1f1a17]Klasa mlodziezy 2 790 - 791[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=TimesNewRomanCE][COLOR=#1f1a17]Klasa poserednia 2 792 - 793[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=TimesNewRomanCE][COLOR=#1f1a17]Klasa otwarta 2 794 - 795[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=TimesNewRomanCE][COLOR=#1f1a17]Klasa championów 1 796 - 796[/COLOR][/FONT][/SIZE][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Czy Roling to się jeszce okaże :diabloti:

A macie ściągnięty plan?[/quote]


Teraz to juz pewne,:roll: a moze mi ktos da rade zeby sie niebac. Wiecie jakiego ja mam stresa :shake: mam 12 lat i pierwszy raz wystawiam taka ciezka raze (buldog angielaki) Paula to ma dobrze bo on wystawia tylko aspi a ja avare i roling:-( ale mam tylko taki szczescie bo avre ide z 4 ale rolink sam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote]A my dostałyśmy już potwierdzenie :smile:
[/quote]
a numerek dostałaś, bo ja owszem potwierdzenie też dostałam bez numerka i z napisem, że nie zapłaciłam hahahah.... akurat wszystko wysyłałam dużo wcześniej pocztą łącznie z dowodem wpłaty:angryy: co za bałagan... chyba sobie daruję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Tymczasem na stronę związku wrócił spis wystawców :lol: .[/quote]


Ehh a my tak myśleliśmy czay jechać że się az nie zgłosiliśmy :evil_lol:

Kasiu będziemy trzymać kciuki, stawki właśniezrobiłam ale mam nie pełne więc wykorzystam Was jak wrócicie :razz: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Ehh a my tak myśleliśmy czay jechać że się az nie zgłosiliśmy :evil_lol:

Kasiu będziemy trzymać kciuki, stawki właśniezrobiłam ale mam nie pełne więc wykorzystam Was jak wrócicie :razz: ;)[/QUOTE]

Nie ma problemu :lol: , a wiesz może co to za suczka p.Sowińskiej w szczeniakach cz/a?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HaNisia']a numerek dostałaś, bo ja owszem potwierdzenie też dostałam bez numerka i z napisem, że nie zapłaciłam hahahah.... [/quote]
heh...numerka nie ma..i pisze,że nie zapłacone,a zgłaszałm i płaciłam na stoisku wałbrzyskiego oddziału na wystawie w Kielcach...:crazyeye::mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...