Jump to content
Dogomania

Nowa Ruda grudzień 2006


zpr

Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][I][U][FONT='Times New Roman']SOBOTA[/FONT][/U][/I][/B]
[B][I][U][FONT='Times New Roman'] [/FONT][/U][/I][/B]
[B][FONT='Times New Roman']Gr. I – Krzysztof Dobrzański, [/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman']Teresa Stupnicka, [/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman'] Andrzej Kaźmierski[/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman'] [/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman']Gr. III – Bedrich Meszaros, [/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman']Tibor Havelka[/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman'] [/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman']Gr. V – Iwona Urbanowska,[/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman'] Andrzej Kaźmierski[/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman'] [/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman']Gr.VIII – Bogusława Szydłowicz-Polańczyk, [/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman']Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska, [/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman'] [/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman']Gr.X – Bogusława Szydłowicz-Polańczyk[/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman'] [/FONT][/B]
[B][I][U][FONT='Times New Roman']NIEDZIELA[/FONT][/U][/I][/B]
[B][I][U][FONT='Times New Roman'] [/FONT][/U][/I][/B]
[B][FONT='Times New Roman']Gr.II – Bogusława Szydłowicz-Polańczyk, [/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman'] Tibor Havelka, [/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman']Teresa Stupnicka, [/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman'] Aleksandra Świsulska[/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman'] [/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman']Gr.IV – Ina Małecka [/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman'] [/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman']Gr. VI – Andrzej Kaźmierski[/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman'] [/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman']Gr. VII[/FONT][/B][FONT='Times New Roman'][B]- [B]Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska[/B][/B][/FONT]
[B][FONT='Times New Roman'] [/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman']Gr.IX – Iwona Urbanowska, Bedrich Meszaros[/FONT][/B]

[CENTER][CENTER][B][U][FONT='Times New Roman']ZGŁOSZENIA I OPŁATY[/FONT][FONT='Times New Roman'][/FONT][/U][/B][/CENTER]
[CENTER][FONT='Times New Roman']Zgłoszenia, należy przesłać listownie na adres:[/FONT][/CENTER]
[CENTER][B][FONT='Times New Roman']Związek Kynologiczny w Polsce[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT='Times New Roman']Oddział w Wałbrzychu[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT='Times New Roman']ul. Pługa 7, 58-300 Wałbrzych[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT='Times New Roman'] [/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][FONT='Times New Roman'][B]lub faxem na numer (074) 842-39-96, e-mailem: [/B][/FONT][FONT='Times New Roman'][B][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#800080][email protected][/COLOR][/EMAIL][/B][/FONT][FONT='Times New Roman'][B] [/B][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT='Times New Roman'][B]lub http//. [/B][/FONT][FONT='Times New Roman'][B][URL="http://www.psy.walbrzych.pl/"][COLOR=#800080]www.psy.walbrzych.pl[/COLOR][/URL][/B][/FONT][FONT='Times New Roman'][B] [/B][/FONT][/CENTER]
[CENTER][B][U][FONT='Times New Roman']w terminie do dnia 17.11.2006r [/FONT][/U][/B][/CENTER][/CENTER]
[FONT='Times New Roman']Do zgłoszenia proszę dołączyć [B]kserokopię rodowodu [/B][/FONT]
[B][FONT='Times New Roman']lub metryki[/FONT][/B][FONT='Times New Roman'] [/FONT][B][FONT='Times New Roman']i dowodu wpłaty[/FONT][/B][FONT=Arial][SIZE=3].[/SIZE][/FONT]
[B][FONT='Times New Roman'](zgłoszenia przesłane faxem, e-mailem i ze strony internetowej należy potwierdzić telefonicznie do dnia 17.11.2006) [/FONT][/B]
[FONT='Times New Roman'] [/FONT]
[CENTER][CENTER][B][FONT='Times New Roman']nr konta:[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][U][FONT='Times New Roman']PKO BP O/WAŁBRZYCH [/FONT][/U][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT='Times New Roman'][SIZE=3]73 1020 5095 0000 5202 0006 1986[/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][U][FONT='Times New Roman'] [/FONT][/U][/B][/CENTER][/CENTER]
[B][U][FONT='Times New Roman']Opłata za udział w wystawie wynosi:[/FONT][/U][/B]
[FONT='Times New Roman']PIERWSZY PIES - 70 zł (z katalogiem)[/FONT]
[FONT='Times New Roman']KAŻDY NASTĘPNY - 60 zł[/FONT]
[FONT='Times New Roman']SZCZENIĘTA - 35 zł[/FONT]
[FONT='Times New Roman']WYSTAWCY ZAGRANICZNI - 30 EURO[/FONT]
[FONT='Times New Roman']SZCZENIĘTA - 20 EURO[/FONT]
[B][FONT='Times New Roman'] [/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman']PŁATNE W DNIU WYSTAWY - 120 zł lub 30 euro[/FONT][/B]
[B][FONT='Times New Roman'](za zgłoszenie psa w terminie do 17.11.2006)[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

No dobrze zrobilas simbik, bo juz chcialam zakladać new temat
My też bardzo chcemy jechać ale nie mamy z kim.
[B]Czy jest szansa zabrać dwie miłe kobietki plus jedną sznaucerke miniature na wystawe do Nowej Rudy. Mieszkamy w Warszawie, Wystawiamy się w niedziele więc chcemy pojechać w sobote.[/B]
Mam nadzieje, ze znajdzie się dobra osoba :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Jakbyś dała radę dojechać do Łodzi to może coś by się dało zrobić :lol: . Wyjeżdżamy w sobotę, śpimy w hotelu i wracamy w niedzielę.[/quote]
Osz podoba mi się, tylko, żę kurde gdyby nie to, żę do odzi trzeba jeszcze dojechać. Ale mamy jeszcze 11 dni do konca zgloszen. Simbik widzialam
Cię na zawodach agility :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']No to się zastanów :lol:. Z dworca w Łodzi Cię odbiorę i mogę w powrotnej drodze odstawić. Pociągów jest sporo na tej trasie.[/quote]
Jeszcze się nie znamy a tak już o mnie dbasz :-( płakać Mi się chce ze wzruszenia :loveu: Pogadam z mamą. A jakie masz autko, bo rozumiem, że być jechała ze swoim małym dożkiem. Pytam bo moja się boi dużych psów i nie wiem czy nie spanikuje mając w małej przestrznei dwa dogi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PUENTA imszar']Jeszcze się nie znamy a tak już o mnie dbasz :-( płakać Mi się chce ze wzruszenia :loveu: Pogadam z mamą. A jakie masz autko, bo rozumiem, że być jechała ze swoim małym dożkiem. Pytam bo moja się boi dużych psów i nie wiem czy nie spanikuje mając w małej przestrznei dwa dogi :evil_lol:[/QUOTE]

Jedziemy oplem astra kombi i z tyłu na kipie jedzie (wtedy już 7 miesięczny) dozio :roll: Manteufel. Towarzyszy nam jeszcze w podróży beaglówna Fanta :lol: ze swoją panią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...