Jump to content
Dogomania

KOSTEK, teraz La Kosta - Szukamy DT dla odnowionej suni


luka1

Recommended Posts

[quote name='papatkiole']Elmira, jak już mówiłem to mój pierwszy raz ;)
W jaki sposób będe wiedział ze dana osoba dokonała wpłaty o okreslonej kwocie na okreslonego psiaka w tym przypadku Kostka?
Bo chyba bedzie to dośc problematyczne, nei wiem do końca jak to działa.
Daj znac co i jak.
Pozdrawiam[/QUOTE]

Są dwie metody. Pierwsza: pieniądze zbierasz na własne konto (kwota za przedmiot+koszty wysyłki) i potem uzbieraną kwotę - koszty wysyłki wysyłasz na konto Fundacji, druga jest taka, że denerwuje się ciotki z Fundacji;) i ludzie wpłacają pojedyncze płatności na konto Fundacji, potem odsyłają Tobie koszty za przesyłki. Ja robiłam na oba sposoby i oba funkcjonują.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 737
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='papatkiole']Pierwsa nistety nie wchodzi teraz w rachubę.
Także, alebo ktos udostepni konto(myślałem o prowadzących watek), albo mecze fundację.[/QUOTE]
To udostępnienie konta przez kogoś byłoby lepsze - miałbyś szybciej info. kto wpłacił i komu wysłać....

Link to comment
Share on other sites

:diabloti::diabloti::diabloti:A ja wam mówię, że one tego psiaka podmienily. Najpierw był on Kostek, potem ona La Kosta, a teraz piękny piesio zamiast chudego zamorka.No, dziewczynki, przyznawać się szybko. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:A poważnie mówiąc, weszłam na wątek po ciężkim u nas tygodniu i chociaż ucieszyłam oczy śliczną senioritą. Ona jest naprawdę piękna i chwała Wam za to, co zrobiliście wszyscy dla niej. Ale powiem krótko, dalej we mnie buzuje coś bardzo niedobrego na temat byłego La Kostuni. Ech, dorwać gada....:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Lilek, no to trzeba by nic nie robić tylko prać (:mad:). Wczoraj dzwoniła do mnie Pani, że w jej sąsiedztwie ludzie maja psa, a raczej worek kości. Pies siedzi w czymś co ma być boksem i ma garnek z namoczonym chlebem. Oczywiście głupie psisko nie ma ochoty tego zjeść i dlatego schudło. Za to rzucone obok gara - wchłonął. Jego ludzie stwierdzili, że przecież ma jedzenie w garnku, a że nie zjadł to znaczy że nie głodny. I tak sobie żyje, jak długo? zobaczymy - chyba że go zabierzemy.
Była policja, pouczyła właścicieli, ale pies nadal nie chce jeść mrożonki z chleba.
No i co robić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swagnieszka']no właśnie, był chudy chłopak a jest ładna dziewczyna ;) podmieniły Cioteczki...
A temu "ludziowi" - bo to nie jest człowiek, co jej to zrobił, to bym...***..., eh[/QUOTE]

Pewnie, że zamieniłyśmy. Teraz zastanawiamy się czy nie zmienić mu koloru i długość sierści, a może nawet w ogóle iść na całość i zamienić na konia, albo na nie wiem co.:eviltong:
no ale puki co, cytuję otrzymaną wiadomość: "26.II
Kosteczka już do adopcji:-))))))))))))))
"Bardzo wesoła, żywiołowa, przytulaśna, silna jak tur i kategorycznie egzekwuje swoje - zabiega drogę, ciągnie, skacze jak np jej łapki zmarznął bądź jest pora "michy", a tu ktoś na spacer prowadzi... Innymi słowy na smyczy potrafi oderwać rękę, ale przecież dzięki temu uratowała sobie życie.
Do psów- nie nadaje się na pewno do suk, co do kotów - nie wiem, ale raczej nie".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swagnieszka']no właśnie, był chudy chłopak a jest ładna dziewczyna ;) podmieniły Cioteczki...
A temu "ludziowi" - bo to nie jest człowiek, co jej to zrobił, to bym...***..., eh[/QUOTE]

Tylko 2 pytania
:
1.- najinteligentniejsza istota na ziemi wg większości? ( dla mnie tylko niektórzy i tylko niektórzy zasługują na to miano) - człowiek
2. - Najokrutniejsza istota na ziemi ? - człowiek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Tylko 2 pytania
:
1.- najinteligentniejsza istota na ziemi wg większości? ( dla mnie tylko niektórzy i tylko niektórzy zasługują na to miano) - człowiek
2. - Najokrutniejsza istota na ziemi ? - człowiek[/QUOTE]

Okrutni dla innych to my potrafimy być, ale gdy nam sie dzieje krzywda to wrzeszczymy na wszystkie strony....

jesli chodzi o rozum, to moja sunia miała go wiecej od niektórych "ochroniarzy" małych sklepików..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Tylko 2 pytania
:
1.- najinteligentniejsza istota na ziemi wg [B]większości[/B]? ( dla mnie tylko niektórzy i tylko niektórzy zasługują na to miano) - człowiek
2. - Najokrutniejsza istota na ziemi ? - człowiek[/QUOTE]

Zapytam jakiej większości, chyba nie dwunożnych ssaków. To co wrzeszczą o sobie na lewo i prawo - bez znaczenia, bujdy na resorach.
Dla mnie inteligencja to nie wszystko, patrz jak głębokie zrozumienie natury okazują wszystkie zwierzęta, bez znaczenia czy jedno- czy wielokomórkowce. Czy one bawią się śmiercią ? - nigdy, a dwunożne ssaki ? - sama widzisz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Zapytam jakiej większości, chyba nie dwunożnych ssaków. To co wrzeszczą o sobie na lewo i prawo - bez znaczenia, bujdy na resorach.
Dla mnie inteligencja to nie wszystko, patrz jak głębokie zrozumienie natury okazują wszystkie zwierzęta, bez znaczenia czy jedno- czy wielokomórkowce. Czy one bawią się śmiercią ? - nigdy, a dwunożne ssaki ? - sama widzisz.[/QUOTE]

Wszak ponoć Bóg stworzył nas na obraz swój i podobieństwo, czemu więc nie zabawić się w Boga?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Wszak ponoć Bóg stworzył nas na obraz swój i podobieństwo, czemu więc nie zabawić się w Boga?[/QUOTE]
I to jest jedna z przyczyn, dla której nie chcę ani obrazu , ani podobieństwa. Nie wiem nawet jak by to nazwać czy określić. Pismem, obrazkiem, gestem, czynem ??? Chyba, że przyjąć teorię mojego dziadka. Otóż mówi ona o ludziach i przypadkowych 'bąkach' Pana B.,a w naszych czasach mówi się 'chwasty'. Coraz mniej rozumiem ten świat, może pora 'łączki' szukać.

Link to comment
Share on other sites

Eeech, Wolny, za mało wiemy, a własciwie nic o Panu B.Często myślę sobie"Panie B., czego właściwie oczekujesz po tym eksperymencie?". A czasem robi mi się Go naprawdę żal. Bo jeśli to prawda,że jesteśmy Jego dziełem, to chyba strasznie Mu smutno i źle.
A Ty nie rozmyślaj o żadnej łączce, bo kto będzie kochał psiaki i im pomagał, jak wszyscy sobie pójdziemy? Chwasty mogą tylko głośno wrzeszczeć, przechwalać się i krzywdzić.
Czy ktoś może mi podpowiedzieć, jak włączyć subskrypcję? Nie mam pojęcia, dlaczego, ale przychodzą powiadomienia tylko o niektórych wątkach i to z rzadka i niechętnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...