Jump to content
Dogomania

zwrot opłaty za wystawe


olico

Recommended Posts

w takim wypadku, że masz zgłoszonego ale nie dojechałaś to na bank Ci nie zwrócą.
Tak to by se każdy pozapisywał na wszystko co się da, a potem popatrzymy jaka konkurencja, jaka kondycja, warunki itp..i może pojedziemy może nie.

Zazwyczaj przy ogólnych info o danej wystawie, kosztach, terminach jest napisane do kiedy (często do ostatecznego terminu zgłoszeń) i w jakiej formie (np tylko osobiście) i z jakich powodów można ubiegać się o anulowanie zgłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']w takim wypadku, że masz zgłoszonego ale nie dojechałaś to na bank Ci nie zwrócą.
Tak to by se każdy pozapisywał na wszystko co się da, a potem popatrzymy jaka konkurencja, jaka kondycja, warunki itp..i może pojedziemy może nie.

Zazwyczaj przy ogólnych info o danej wystawie, kosztach, terminach jest napisane do kiedy (często do ostatecznego terminu zgłoszeń) i w jakiej formie (np tylko osobiście) i z jakich powodów można ubiegać się o anulowanie zgłoszenia.[/QUOTE]

sytuacja troszkę inna - zapisałam się, zapłaciłam, zgłoszenie nie zostało przyjęte

Link to comment
Share on other sites

W tej sytuacji powinni zwrócić. Ja zgłosiłam kiedyś psy na wystawe 2xCACIB, zarezerwowalam hotel, dostalam potweirdzenie mailowe, dzwonilam i wszystko bylo ok. Dopiero jak pojawil sie spis wystawcow to sie okazalo, ze nas nie ma :/ No ale pieniazki odebralam po 3 miesiącach osobiscie na innej wystawie... Z tym, ze to byla wystawa zagraniczna. W Polsce nie powinno byc problemow z przelewem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Agasia']Przeciez w takiej sytuacji przelalas pieniadze 'za nic' - musza oddac :)[/QUOTE]

No jak widać nie muszą a w każdym razie mają opory przed oddawaniem. Ja mam teraz taką sytuację że przypadkiem opłaciłam wystawę dwa razy(jadę z jednym psem a opłata poszła jak za dwa). Dzwoniłam do oddziału i pani która odebrała stwierdziła że tak,tak oddamy.W sumie musimy oddać ALE dopiero przy rozliczeniu wystawy,a tak wogóle to ona nic nie wie,księgowej akurat nie ma i proszę dzwonić kiedy indziej. Ręce opadają. Czy to tak trudno odesłać po prostu nadprogramową wpłatę na konto z którego przyszła ? Nie bardzo uśmiecha mi się czekać na 100 zł miesiąc lub dwa,bo wtedy pewnie skończą rozliczać wystawę.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Igam']Na wystawę w Katowicach przez pomyłkę była przelana za duża kwota. Oddali nadpłatę w kasie bez najmniejszego problemu (ale na zgłoszeniu było napisane ile do zapłaty, a ile zapłacono).[/QUOTE]

Zazdroszczę.
Ja do dziś nie odzyskałam mojej nadpłaty za lutowy Rzeszów.Od wystawy mija miesiąc i nie zapowiada się żebym prędko odzyskała kasę :-/

Link to comment
Share on other sites

My te pieniążki odebraliśmy w kasie na miejscu, na wystawie (w sekretariacie wystawy). Nie prosiłam o zwrot na konto, nawet nie pisałam, że wpłaciłam niechcący za dużo.
W dniu wystawy poszłam do kasy, pokazałam potwierdzenie zgłoszenia psa, gdzie było napisane ile zapłacono, a ile faktycznie powinno być. Dostałam 30 pln do ręki i już :)
Mam nadzieję, że i Tobie w końcu oddadzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']My te pieniążki odebraliśmy w kasie na miejscu, na wystawie (w sekretariacie wystawy). Nie prosiłam o zwrot na konto, nawet nie pisałam, że wpłaciłam niechcący za dużo.
W dniu wystawy poszłam do kasy, pokazałam potwierdzenie zgłoszenia psa, gdzie było napisane ile zapłacono, a ile faktycznie powinno być. Dostałam 30 pln do ręki i już :)
Mam nadzieję, że i Tobie w końcu oddadzą.[/QUOTE]

Ja dzwoniłam i pisałam jeszcze przed wystawą i nikt mi nie zaproponował zwrotu na wystawie.Od razu było że nie mam co marzyć bo szybkim zwrocie bo mają "urwanie"głowy :cool3:
Też liczę że w końcu oddadzą,ZK Rzeszów ma mnie chyba już dosyć ale nie odpuszczę :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...