Jump to content
Dogomania

Rozstrzelanie psów rasy husky


Marta1990

Recommended Posts

[quote name='Lawinka']To aż niewiarygodne...ciekawe co się stało z tymi psami które mimo odniesionych ran wydostały się z tego masowego grobu...serce mnie boli strasznie jak słysze o takich historiach...[/QUOTE]

nie ciekawe... psy ktore mimo odniesionych ran sie wydostaly byly zabijane nozem.. ten debil podrzynal im gardla.....

Link to comment
Share on other sites

Jak można uznać kogoś takiego, za zdolnego do życia wśród ludzi i zwierząt. Jest prawie 7 mld ludzi na ziemi. Trzeba zacząć pozbywać się takich kwiatków. Świat może się stać tylko piękniejszy. Z dnia na dzień przybywa doniesień o rzezi dokonywanej na zwierzętach, w potworny sposób. Zupełny brak poszanowania życia - zarówno życia zwierząt domowych, jak gospodarskich i dzikich. Przerażające.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lawinka']o matko...nie chcę nawet sobie wyobrażać co czuły się te psiaki...:(:([/QUOTE]

nie wyobrazaj.... z tego co wiadomo to psy byly przywiazane i bral je po jednym i zabijal... na oczach innych psow..... oh i ta " firma turystyczna " posiadala 350 psow a ze nie oplacalo sie trzymanie tylu to stwierdzili ze 100 bedzie " cull" (zwierzę wycofane ze stada), takie ladne slowo, brzmi lepiej niz zabic.... i teraz wyszlo ze nie mieli zadnego planu czy programu co zrobic ze zwierzetami starymi ktore juz nie nadaja sie do pracy, zadnego planu adopcyjnego.. nic.. az nie do uwierzenia... wprowadzili to dopiero teraz jak cala sprawa ujrzala swiatlo dzienne...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Myślę, że dopóki sytuacja na świecie - jeżeli chodzi o prawo nie ulegnie zmianie - będzie tego mnóstwo. A nikomu jak widać - albo się nie spieszy, albo zmiana prawa jest tak trudna, że przez ten długi okres czasu nic nie można było osiągnąć.

Może dzięki ostrym karom finansowym coś uda się zmienić? Bo chyba chodzi o szacunek, tolerancję i akceptację - nawet nie o miłość, bo nie od wszystkich można tego wymagać.

Co do samego faceta - od razu do psychiatryka. Jak człowiek o zdrowym umyśle jest w stanie coś takiego zrobić? To zagrożenie dla środowiska! :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Max11']A słyszałaś może jak w tej pięknej Kanadzie urządza się rzeź młodych foczek. Takimi pałami się je wali po głowach. To jest dopiero barbarzyństwo.[/QUOTE]
a slyszales jak sie tych mlodych foczek sie nie kontroluje to jak juz troszke dorosna to wyjedza wszystkie zasoby i z glodu konaja, i nie tylko okoliczni ludzie traca zrodla utrzymania ale tez sa szkodnikami ekologicznymi, wiec zanim zaczniesz sie bulwersowac i wypowiadac sprawdz dlaczego tak jest a nie wypowiadaj sie w temacie w ktorym niewiele sie orientujesz i znasz.... ( i zebys nie mowil ja osobiscie nam ludzi ktorzy utrzymuja sie z polowow ryb i wiem jakie szkody foczki wyrzadzaja )

oh i jeszce dodaj ze w pieknej kanadzie jest ostrzal caribou i wilkow co jakis czas, tak z helikopterow i jeszcze rzad za wszystkie zabite sztuki placi... o lie dobrze pamietam to tylko musisz uszy pokazac zebys dostal pieniadze)

a co wiosne rolnicy urzadzaja odsztrzal pieskow preriowych, i innycg gryzoni na terenach uprawnych.....


wiec zanim zacznisz sie wypowiadac dowiedz sie dlaczego to sie dzieje a nie wyskakuj jak filip z konopi prosze....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...